• -poznám tieto parfémy, bola som členkou FM

• veľmi dobrá cena
    • široký sortiment
    • dobrá komunikácia
    • rýchlosť doručenia balíčka

Naučila som na tieto parfémy aj kolegyne, obľúbili si ich., takže keď objednávam, tak hromadne a poštovné si rozrátavame. Parfémy objednávam už dlho. Dokonca sa mi stalo, že jeden parfém raz tiekol okolo uzáveru a bez problémov mi bol vymenený. Takže na jednotku, odporúčam!

• Obchod je prehladny, tovar zodpoveda popisu, pristup obchodnika je na najvyssej moznej urovni.
    • Niet mu absolutne co vytknut.

Vrelo odporucam. Obchodnik komunikuje nadstandardne, tovar zasiela okamzite, v nalezitom baleni a s vystelkou. Dokonca mi pribalil tlacene letaky a aktualne ponuky. Hodnota postovneho, uvedenho na znamkach, prevysovala fakturovane postovne, co obchodnik nijako nezohladnil a tieto naklady znasal sam. Toto sa mi stalo na Slovensku naozaj prvykrat.

• dobrá cena a kvalita
    • neviem

slušná cena za slušnú kvalitu,

Vážený zákazník,

ďakujeme vám za kladné hodnotenie, sme radi, že ste boli spokojný s nákupom u nás. Tešíme sa na vašu ďalšiu objednávku a prajeme pekný deň.

• je to prehľadné
    • tieto výrobky mi vyhovujú kvalitou aj cenou

výrobky sú cenovo prístupné
    mám s nimi dlhoročné skúsennosti a som spokojná
    veľmi kladne hodnotím prístup,ak je niečo nejasné,vieme sa mailom alebo telefonicky dohodnúť
    môžem tento odchod ako aj spoločnosť FM Group
    doporučiť
    vyhovuje mi spôsob objednávania a komunikácie,kvalita a cena výrobkov

Vážený zákazník,

ďakujeme vám za kladné hodnotenie, sme radi, že ste bola spokojná s nákupom u nás. Tešíme sa na vašu ďalšiu objednávku a prajeme pekný deň.

• Rýchle dodanie tovaru.

S pozdravom FMshop.sk

• Žiadne, bola som sklamaná, že obchod až po mojej objednávke zistil, že tovar, ktorý ponúka, sa už vôbec nevyrába...veľké sklamanie, lebo ten parfum som naozaj veľmi chcela a inak je originál podstatne drahší...
    • neúplné informácie o produktoch, ktoré ponúkajú...

Už mám vážne pochybnosti o korektnosti daného obchodu..

Reakcia obchodu FM GROUP shop

Váženy zákazník, už sme Vás informovali že sa tovar už nepredáva lebo sa málo predávala vo svete tak ju vyradili z ponuky. Ktoré sú neuplné informácie o produktoch?

Ďakujem

• pomenovanie vôni

nakupoval som v obchode kvoli lacnemu dopravnemu
    Nerozumiem preco FM Group ma viac internetových obchodov a nie len jeden.

Vážený zákazník,

ďakujeme vám za hodnotenie. Pomenovanie voní sú tam a distribútori FM GROUP môže mať svoju stránku. Tešíme sa na vašu ďalšiu objednávku a prajeme pekný deň.

• pohodlie
    • rýchlosť
    • dobré skúsenosti s výrobkami

Nakoľko som aj ja v minulosti ponúkala tieto parfémy, viem aké sú a preto ich vrele odporúčam .

S pozdravom FMshop.sk

Neprisiel mi email,takze som ani nevedel ci mi tovar doruvia alebo nie..

keď Vám neprišiel tovar, napíšte mi na [email protected]

Ďakujem

• rychlost kvalita
    • nemá

perfekt

• ..
    • ..

• neprehladnosť, ak chcete niečo objednať neviete ako, ak sa nechcete stať dílerom len zakúpiť je to neprehladné, a pre starších ľudí veľmi zlé

Ak máte viac ako 30 roko, kúpte si tovar inde,

Reakcia obchodu FM GROUP shop

Pri objednávke tovaru nad 54 € si vyberiete či chcete stálu 30% zľavu na zmluvu alebo poštovné zdarma.

• obchod ponúka kvalitu v dobrej cene
    • žiadne nevýhody

odporúčam každému :-)

• -rýchle dodanie
    • -jednoduchá objednávka
    • -dosť neprehľadná web stránka

Vážený zákazník,

ďakujeme vám za kladné hodnotenie, sme radi, že ste boli spokojný s nákupom u nás. Webstránku vylepšujeme. Tešíme sa na vašu ďalšiu objednávku a prajeme pekný deň.

• dobré ceny
    • široký výber
    • rýchly dovoz
    • nemá

dobré ceny
    široký výber
    rýchly dovoz

S pozdravom FM shop

• fajn vone za dobre ceny
    • zatial nenajdene

fajn obchod s vyrobkami od FM Group.
    odporucam