• Ceny, rychlosť dodania
    • Telefónny kontakt

Spokojnost.

Ďakujeme

• Celkovo som velmi spokojny, mam vssk jednu pripomienku. Naschval som si vybral moznost posty, nakolko by som sa kvoli praci nestihal stretnut s kurierom. Na stranke ste mali moznost "posta", no zasielka mi bola dorucena tiez kurierom akurat, ze patriacim pod Slovensku postu. Tovar na poste nechat nemohol, a preto som musel obvolavat susedov aby mi niekto zasielku prebral. Toto by som do buducna upravil v popise sposobu dodania, keby viem, ze je to tiez nejaka forma kuriera, riesil to inak cele.

Reakcia obchodu Fit Sport

Ďakujeme za nákup. Kuriér slovenskej pošty je povinný po požiadaní zákazníka nechať zásielku uloženú na pošte. V prípade že sa tak nestalo chyba bola na strane kuriéra

• Neviem posúdiť
    • Nedodržanie stanovenej lehoty dodania tovaru,ne-komunikácia zo strany obchodu pri nepredvídaných situáciách

Sklamanie

• to neviem, svojim hrozným prístupom mi nedali šancu to zistiť
    • otrasná komunikácia s klientom
    • zavádzanie na webe, že "tovar je skladom"

Objednal som pre syna na narodeniny skákaciu loptu 65cm, hneď v závere objednávky som aj uhradil cez PayPal 10,99€.
    Po pár hodinách mi však odpísali presne a len toto: "ľutujeme ale tento tovar nemáme skladom" Nič viac, ani Dobrý deň, ani Môžeme Vám ponúknuť niečo iné? Alebo ako rýchlo to potrebujete, zoženieme Vám podobnú... Proste len tupé konštatovanie "nemáme", aj keď na stránke uvedené "skladom" bolo, inak by som to ani neobjednával.
    Navyše mi ani len nenapísali, čo bude s mojou platbou, kedy a ako mi ju vrátia a či vôbec. Na môj rozhorčený email s vyjadrením môjho "jak mi huba narástla" názoru na ich adresu, mi takisto ani len neodpísali.
    Absolútne neodporúčam tento obchod, nemajú pozitívny prístup ku zákazníkovi, nemajú tovary skladom a ani nevedia odpísať alebo sa aspoň ospravedlniť. S týmto prístupom si u mňa vyslúžili titul "šuflikant roka", ktorý nemá šajn ako sa má v obchodnej sfére správať. Proste cap sa stal záhradníkom... (peniaze mi ale refundovali hneď na druhý deň, aspoň niečo)

Reakcia obchodu Fit Sport

Dobrý deň. Ťažko reagovať na takéto hodnotenie keď si zákazník napíše svoju pravdu. Platbu sme mu obratom vrátili a niekedy sa stane keď máme v ponuke vyše 2000 položiek že niektorá z nich sa vypredá.

• Rychlost expedicie

Odporucam

Ďakujeme

Poslali mi iny tovar ale dufam ze poslu spravny. Inak vsetko je super.

Reakcia obchodu Fit Sport

Dobrý deň. Tovar sme zákazníčke po upozornení poslali znovu a správny. Pôvodný tovar sme jej nechali ako darček aby jej nevznikli zbytočné náklady. Ďakujeme za nákup

• cenová výhoda
    • žiadné

step mostík sme nakúpili do školy a pre nás to bola najlacnejšia cenová ponuka

Ďakujeme

• Tovar mi nebol doručený, nie je čo hodnotiť

Veľmi dlhá dodacia lehota, inak hodnotiť nie je čo

• Neviem aké výhody kedže ešte nikto ani po 10 dňoch sa neozval
    • Bez komunikacie

Reakcia obchodu Fit Sport

Pri Vašej objednávke sme komunikovali úplne normálne nakoľko vy ste bola tá ktorá objednávku chcela meniť. Do dnešného dňa nemáme vyjadrenie od Vás či tovar chcete alebo nie a takisto aj keď pri objednávke bola zvolená možnosť platby prevodom na účet tak platba z Vašej strany vykonaná nebola

• slabá spätná odozva, dlhá dodacia lehota

• rýchlosť
    • široký výber
    • super ceny :)

Ďakujem viem kde budem uskutočňovať ďalšie nákupy :)

• Zatial spokojnost
    • Nepoznám

Spokojnost

• prehladnost
    • zle fotky k produktom

Pri produkte boli 3 fotky z toho 2 fotky ineho produktu. Podla nazvu a jednej fotky som vedel, ze je to to co chcem. Takze nebol problem.

• Xxx
    • Xx

Xxx

• dobrá cena
    • zavádzajúce informácie
    • porušovanie podmienok

Viac ako týždeň pred Vianocami som si objednal tovar, telefonicky sa zaviazali, že balík bude určite doručený ešte do Vianoc, to sa bohužiaľ nepodarilo, po Vianociach som bol dlhšie odcestovaný, z pošty ma vyrozumeli cez sms, že balík bude uložený na pošte k prevzatiu do 18.1.2016, čo by mi vyhovovalo a tento som mal v úmysle si v odbernej lehote aj riadne prevziať. Dňa 04.01.2016 som však zistil, že balík bol na podnet obchodu stiahnutý spať na ich firmu. Nakoľko došlo v priebehu vybavovania mojej prvej objednávky z tohto obchodu k dvom pochybeniam zo strany obchodu, tak som ich kontaktoval mailom, aby mi ten balík opätovne zaslali. Emailom sa zaviazali, že po mojom návrate mi balík opätovne zašlú, avšak keď som tak chcel urobiť, tak mi prišlo vyjadrenie, že tovar už nie je dostupný. Verím tomu, že ostatní môžu mať z obchodom dobré skúsenosti, avšak moja osobná skúsenosť je bohužiaľ negatívna.

• Veľmi nízka cena.

Ďakujeme

• Chaotické zobrazenie na obale/krabici/ a na int.sránke ,iných dodavateľov.Inak dobrá cena,dik.

• nižšia cena tovaru
    • - neprehľaný stav objednávky pre neprihláseného
    • - neférové konanie - mailom som dostal odpoveď na urgenciu, že tovar už bol daný na prepravu a doručovacia služba oznámila prijatie zásielky na preprabu obdeň.....

Veľká neprehľadnosť po zadaní objednávky. Chýbajú informácie, kde sa nachádza objednaný tovar, predpoklad doručenia. Dlhá doba vybavovania. Od prijatia úhrady trvalo 6 kalendárných dní (víkend) na odoslanie zásielky z obchodu.

Reakcia obchodu Fit Sport

Ďakujeme no niekedy kurierske služby neviem ovplyvniť

• Dobru komunikaciuodporucam.
    • Moj tovar nebol kompletny. Z konstrukcie stanu chybal jeden diel, za co vsak asi obchod nemoze. Je to chyba vyrobcu. Tiez sa mi zda, vzhladom na kvalitu, tovar trochu predrazeny.

Odporucam.