dodanie na druhy den spokojnost maximalna

• Zatiaľ mám len dobré skúsenosti, tovar prišiel s poštovným zadarmo cez zásielkovňu, ale musel som vyplatiť tovar na účet. Tovar prišiel v poriadku v presnom zložení. Potom som nakúpil ešte raz a všetko v poriadku, čerstvé a za vynikajúcu cenu.
    • Troška dlhšie dodanie, ale to je normálne, keď to ide z Čiech. Krealkalin OLIMP by ste mohli dať do predaja.

Super obchod, ceny parádne len sortiment trošku rozšíriť.

• prístup k zákazníkom - nereagovanie na emaily
    • odoslanie nesprávneho tovaru
    • neochota vrátiť peniaze za nesprávne odoslaný tovar

Jednoznačne neodporúčam!
    Pri dodaní tovaru som zistil, že mi neposlali produkt ktorý som si objednal, ale inú lacnejšiu variantu. Samozrejme som ich hneď kontaktoval o probléme s riešením, že buď ho pošlem naspäť alebo mi preplatia rozdiel.
    Po takmer 2 týždňoch mi stále neodpísali. Snažil som sa s nimi spojiť cez viacero mailov.
    V dnešnej dobe nereagovať a absolútne nekomunikovať so zákazníkom považujem za celkom jasnú vizitku obchodu.
    FITPOWER nikdy viac!

• obchod vobec neoznamil nedostupnost tovaru hoci ho mali na stranke vedeny ako "na skalde"

az ked som im volal po 4 dnoch cakania mi oznamili, ze dany tovar nemaju a ze najskor su schopni ho dodat s tyzden a pol omeskanim