Spokojna uplne. Dakujem urcite budem objednavat aj v buducnosti

• rýcle dodanie tovaru

Som so všetkým spokojná, od komunikácie až po dodaný tovar. Určite ho odporúčam a určite si budem z neho objednávať aj naďalej

• Prehľadný e-shop s kvalitnými výrobkami, oceňujem hlavne komunikáciu obchodu so zákazníkom. Aj keď objednaný tovar nebol na sklade, promtne sa postarali o jeho doplnenie a dodanie, pričom o každom kroku so mnou telefonicky diskutovali
    • Neviem o žiadnych

Veľmi odporúčam. Spoľahlivý obchod, kvalitné výrobky, expresné doručenie a navyše i darček k objednávke. Veľmi seriózne jednanie so zákazníkom :)

• rychle dodanie
    • nema

oplati sa kupit, niektore produkty aj o 10 eur nizsie ako v ostatnych obchodoch,navyse komunikacia super a dodanie velmi rychle

• Nízka cena poštovného, objednala som vo štvrtok doobeda a v piatok ráno mi bol tovar doručený. Ešte som dostala aj vzorku proteínu ako darček.
    • Pri niektorých produktoch nie je popis koľko to má kcal, sacharidov, tukov atď.

Všetko super určite si objednam znova

• Jsem spokojena se vsim, ale velmi me ted potesilo postovne zdarma do CR pri objednavce nad urcity obnos.

• NEMAM TUSENIE

KED NIECO BUDES POTREBOVAT,KUP SI TO NIC VIAC NIC MENEJ,ZIADNE ROZPRAVKY

• kvalitné výrobky
    • vedela som, že tovar majú

kvalita
    spoľahlivosť
    super personál-osobné stretnutia niekoľko-krát
    viem o čom píšem
    poradili mi

• Prehľad vitamínov a zdravé výrobky.
    • Nemá slabiny.

Odporúčam všetkým tento obchod.

• Nízke ceny

• Zákaznický přístup
    • Rychlost dodání
    • Dárečky
    • Nic, naprostá spokojenost

Na fitness.market jsem narazil úplnou náhodou, když jsem hledal obchod, ve kterém by měli tašky fitmark za přijatelnou cenu. Zprvu jsme byl poněkud skeptický nakupovat ve slovenském eshopu, ale crny byly oprvdu o dost nižší než v ČR a poštovné také nebylo nejdražší.
    Zásilka dorazila do dvou dnů, což mě velmi mile překvapilo, bohužel jsem následně zjistil, že tílko, které jsem objdnal je mi o dost větší. Napsal jsem tedy email, zdali by se dalo vrátit, na čež mi slečna ze společnosti ihned zavolala, že není ptoblém a nabídla, že ještě ten den pošle tílko v menší velikosti a já pošlu nazpět to velké. Jedním slovem super, takového přístupu si velmi vážím a příště nakupuji opět zde!
    A to nrmluvím o hromadě dárečků, které mi přišly :).

• Dobré ceny.
    • Poslali zlé množstvo ale po telefonickej reklamácií mi zaslali do dovoch dní chýbajúce veci.

Dobrá telefonická komunikácia.

Dobrý a priamočiary prístup, bez zbytočných marketingových rečičiek.

Objednával som viac kusov tovaru, ktorý bol na sklade len z časti. S obchodom bola veľmi dobrá komunikácia. Naskladnenú časť mi poslali okamžite, zvyšok mi doposlali o pár dní neskôr na ich náklady. Pred odosielaním druhej časti som dostal rýchly informačný telefonát. Všetko prebehlo bez problémov.

• Zlav6 na oblecenie
    • Neviem

Som spokojna.

• rychle dodanie a excelentna komunikacia
    • leginy su skvele a kvalitne
    • ziadne

• zaujimave zlavy :-)
    • ziadne

Vysoka uroven komunikacie, ustretovost , palec hore :-)

Maximálna spokojnosť, milý prístup, ešte telefonicky doložená vec do objednávky..cšetko bez problémov..:-)

Prvy krat som nakupovala cez tento obchod a bola som milo prekvapena ked som dostala aj maly darcek. :)

• priama komunikácia.rýchla spatná väzba
    • možno malá nevýhoda- že nepracujú cez víkend.

odporúčam