4.11.2019 som objednala tovar, 11.11.2019 som písala mail, kedy bude vybavená objednávka, no do dnešného dňa nemám odpoveď, a ani tovar.

• Tovar nebol zaslaný cca mesiac od objednania

Objednavka nebola vybavena, ziadna odpoved na mail, obchod je asi nefunkcny..

Tovar stále nedorazil, komunikácia žiadna

• Super

• ​​​​​V tomto jedinom e-shope som našiel konkrétny typ kolobežky - skladacia, s nafukovacími kolieskami (12'), so stojankom a s odpružením oboch kolies, koženými fixovacími rukoväťami + nemálo širšia nášľap. plocha a k tomu za takmer rovnakú cenu, ako inde konštrukčne obdobná, ale bez odpruženia, s jednoduchšími rukoväťami, užšia plocha, trochu kratšia možnosť predĺženia riadidiel.
    • predajca sa mi sám telefonicky ozval, či mi bol už tovar doručený
    • Pri vyhľadávaní kolobežky na nete stránka FitnesDoma.sk nefiguruje na predných pozíciách, ani v rámci heureky pri užšom vyhľadávaní podľa požadovaných vlastností kolobežky (skladacia, nafukovacie kolesá, cena do 100€) mi ju medzi výsledkami hľadania nezobrazilo, ku kolobežke na danej stránke som sa dopátral až po X-tom raze.

Velmi negativna skusenost. Vratili mi peniaze bez nejakeho vysvetlenia s poznamkou pri prevode "vratenie penazi za objednavku" . Poslala som im mail ci rusia objednavku alebo co to ma znamenat a neunuvali sa ani odpisat. Tovar som mohla davno mat od ineho predajcu strata casu a tahanie ludi za nos. Neodporucam!

- siroky vyber
    - podrobny popis tovaru (casto chyba u konkurencie)
    - prijemne ceny
    - rychla doba dodania

Tovar (ktorý mal byť darčekom) som objednala dna 15.6. na dobierku. 26.6. som ich kontaktovala, kde je problém, prečo objednaný tovar stále neprišiel, no z ich strany absolútne žiadna komunikácia, ani tovar, ani ospravedlnenie, jednoducho veľké NIČ. Neodporúčam!!!

• Ten obchod je aj v prevadcke? Hm... Tvari sa ze nie.

Absolutne ziadna komunikacia so zakaznikom. Neodpovedaju na mail ani nezdvihaju telefon. A tovar mi stale po cca 20 dnoch nedorazil. Ani neviem co je s nim!

všetko

po týždni objednávky tovar nedorazil, na otázku kedy mi bude doručený som nedostal odpoved

• dlha doba dodania... tovar stale nedorazil

Neodpovedaju na mail a telefon nikto neberie!!!!
    Amaterska banda podvodnikov!!!!

• Nekomunikujú, tovar neposlali, bez akejkoľvek reakcie. Cele zle. Nefungujúci eShop.
    • Písala som že tovar neprišiel, neunúvali sa ani odpovedať.
    • NEODPORÚČAM !

Nefungujúci eShop.

Vobec nie som spokojna tovar nedorazil poslala som 4 maily aby som zistila co je s objednavkou a nie ste schopny komunikovať

• obchod nekomunikuje so zakaznikom, neodpoveda na maily, nikto nedviha telefon, ktory je uvedeny na stranke ako kontaktny udaj
  • Nedoručený tovar ani po 10 dňoch, telefón nikto nezdvíha, na e mail nikto neodpovedá

• veľmi dobré skúsenosti a ústretovosť

• - 200% spokojnosť (mínus 200percentná spokojnosť)
    • PS
    • Nikdy v živote neotvoriť túto stránku!
    • Po "troj hodinovom" pokuse o telefonické spojenie to "KTOSI" zdvihol no tvrdil, že objednávku neeviduje - a na priamo uvedený tovar (nafukovačka DUO KING), že tovar je v akcii - ako aj na sklade - som dostal odpoeď "NAFUKOVA4KU NEMAME A NIE JE ANI NA SKLADE V RAKUSKU" - je to obyčajný "šuplikant-špekulant" tútto tkz. firmu NEODPORÚČAM KONTAKTOVAŤ!

V živote už túto stránku NEOTVIRÍM ani omylom!