• Chcem upozorniť na túto stránku! Objednala som si s tejto stránky šejkre a zaplatila prevodom! Na email vám príde potvrdenie o objednávke ale stiahnu vám peniaze ale tovar vám neposlu a keď chcete zavolať alebo kontakt tak stránka neexistuje a číslo už tiež nie takže veľký PODVOD!!!!NEOBJEDNAVAJTE!!!!

Tovar som si objednala ešte v aprili. Dnes je 5.6. A doteraz ho nemam. Neopdovedaju ani na maily

• NAHLÁSENÉ NA SOI
    • neobjednávajte nič
    • tovar mám objednaný a zaplatený už mesiac a nedošiel dodnes
    • prídete o peniaze ak budete platiť vopred

Keby som si skôr prečítala tieto hodnotenia, tak by som radšej neobjednávala, robila som objednávku pred 3 týždňami, samozrejme zaplatila som vopred, lebo písali že tovar je skladom a odosielajú hneď, tak aby som ho mala skôr domov som vopred platila, no tovaru nikde, e-mail sa mi vždy vráti akože nieje doručený vôbec, takže tento obchod som nahlásila na SOI! ĎAKUJEM PEKNE ŽE SOM PRIŠLA O PENIAZE!

• Obchod nekomunikuje
    • Otrasný prístup
    • Dlhá lehota dodania

• Idú dole vodou
    • Nulová komunikacia
    • Deklarovali dodanie 5.7 dnes je 10teho a nemam žiadne informacie od nich.
    • Moja posledná objednávka od nich.

Prešlo 14 dní od objednania a tovar nemám a zatial ani neviem čo s tým je lebo ma nikto neinformoval len či bolo písané že tovar je skladom.

Dobry obchod len posledna zasielka mešká 10 dní ....:-(

• Horší obchod som v živote nevidel !!! Už je to 12 dní ,čo som si u nich niečo objednal , a žiadna reakcia .

• píšu skladom, nemajú skladom

slabý obchod, píšu že majú veci skladom, také som objednával, aj navyše, našťastie som dal platbu dobierkou, obchod mi za pár dní odpísal, že niektoré z mnou objednaných produktov nemajú skladom, navrhli iné príchute, a dokonca niektoré veci už ani nebudú schopní zohnať nakoľko sa nevyrábajú, ale hlavne že ich majú/mali vedené ako skladom, aby nalákali zákazníka, výsledok bol len taký, že ma okradli o čas, obchod si značím na blacklist a v zásade tu už nikdy nenakúpim

som spokojná , využila som Vaš obchod po prvý krát

Co bylo uvedeno na stránkách jako zboží skladem...vůbec nebylo k dispozici ani u výrobce:-(.

Skore dodanie.

• Celkovo prehľadný e-shop aj ceny sú OK.
    • Dlhý dodací čas, Objednávku som cez eshop spravil v utorok poobede okolo 2-ej a tovar mi prišiel na druhý týždeň v pondelok doobeda slovenskou poštou. Len pre porovnanie, v rovnaký čas som objednával aj iné doplnky na eshope čo má meno podobné ako známa whiskey a tovar mi bol doručený na druhý deň poobede tj. v stredu bol balík na pošte, tzn. rovnaká prepravná spoločnosť. Jediný dôvod prečo som objednával aj z fitexpresu bol, že mali Kreatín Fosfát, ktorý ten druhý obchod neponúka. Ináč obchod je podľa mňa OK, len ten dlhší dodací čas.... na tom by mali zapracovať.

• Dobrý výber (kombinácia produktov)
    • Objednávka potvrdená po 6 dňoch
    • Nedá sa dovolať, žiadna odpoveď na e-mail

Jediné plus je dobrý výber... Doba dodania katastrofálna, kontaktovať sa nepodarilo ani na tel. čísle a na E-mail neodpísali. Neviem si predstaviť riešenie reklamácie...

• Tovar mal prísť do 5.3.2018 - neprišiel a od toho dňa nie je možná žiadna komunikácia.

Perfektný...

• Prvý a posledný nákup
    • Tovar došiel už otvorený t.j. Vzduchotesný obal proteínu už bol otvorený
    • Nedá sa dovolať na podporu
    • Reakcia na reklamáciu trvá neskutočne dlho
    • Nenakupovať

Keďže sa nedalo dovolať niekoľko dní na podporu, nebolo možné editovať objednávku čo malo za následok, že tovar bol doručený na zlú adresu. Osobne som musel vybavovať pre posielanie a komunikovať mimo obchodníka. Nepríjemná skúsenosť.

• Nepoznam
    • Ked kurier neprisiel v dohodnutom termine,ja som musela pisat mail,co sa deje,obchod mi nic neoznamil.

Trocha sklamanie pretoze na obrazku muay cream ktory som si objednal je original thajsky..co mi prisiel je vyrobeny v PRC mam doma na porovnanie oba,receptura ma byt rovnaka no ucinky a dojem z kremu uplne rovnaky nieje.