• Pekné stránky.
    • Príjemná obsluha.
    • Široký sortiment.
    • A hlavne dobré ceny.
    • ------

Obchod určite odporúčam a určite sa tu ešte vrátim. Ďakujeme za bežecký pás. Váha už letí smerom na dol :):):)

• Napriek problémov mi tovar bol doručený.
    • Kuriér dorucoval balík 3 dní.

Všeobecné prebehlo skoro podľa očakávania :)

• Tovar mi bol doručený veľmi rýchlo. Výhodná cena aj kvalita.

Všetko O.K. Prístup obchodu aj doprava. Absolútne spokojný.

• Obchod prebehol podľa očakávania.
    • ---

Obchod so mnou komunikoval, co povazujem za velke plus. Kedze som to objednávala ako darcek a moja predstava v tomto bola nulova, nemali problem mi to odfotit a poslat mailom. A to naozaj povazujem za velke plus :) dakujem a prajem vela spokojných zákazníkov

Objednával som 29.12. hlavne preto , že mali doba dodania 3 prác.dni. Je 7.1. a zásielka zatiaľ nič. Tak čakám.

• Balík veľmi dobre zabalený...doručenie tak ako sme sa dohodli...
    • Objednával som prvý krát a veľká spokojnosť..
    • Jedine to že som čítal recenzie a je tam dosť negatívnych skúseností....čo ja nemôžem povedať pretože ja len odporučiť môžem...
    • Trošku vysoka doprava

• Obchod splnil moje očakávania.

Velke plus za dodanie tovaru ktorý sme nemohli zohnať nikde inde na Slovensku.

• Tovar bol doručený, balík bol neporušený, tovar splnil moje očakávania.
    • Kurier ma nekontaktoval s dostatočným predstihom.

Rýchle vybavenie objednávky a dodanie tovaru

• široký sortiment, rýchle doručenie

spokojnost vrelo odporúčam

• Tento eshop a prístup personálu hodnotím maximálnym počtom bodov.
    • Poradenstvo a komunikácia na profesionálnej úrovni.
    • Len a len odporúčam.

S vybavenim mojej objednávky som bola spokojna na 100% a určite sa tu pri buducej objednávke fitness vybavenia vrátim.

• Výborná komunikácia
    • Dobrá cena
    • Mimoriadne rýchle dodanie

Jednoducho, šikovne, rýchlo

• Rychle dodanie
    • Vyzera to byt kvvalitnejsie ako original co bol ku trampoline

Cena
    Prehľadný eshop
    Rýchla doprava

• Doručenie bolo rýchle kuriérom, tak ako aj vybavenie objednávky.
    • Ziadnu nepoznam.

Tovar som kupoval kolegyni a preto som troska musel dostriehnuť doručenie, aby kolegyňa nič nevidela, ale doručenie bolo bezproblémové aj s ohľadom na túto tajnos agentos situáciu. Ďakujem Lutis.

• Velmi velky vyber tovaru, super ceny.
    • Dlhsia doba dodania, ale obchod na to upozornuje pri vytvarani objednavky a termin bol dodrzany.

Výhodná cena, komunikácia na úrovni,tovar na sklade.

• tovar nedoruceny v termine udanom na stranke

aj napriek tomu tovar bol skladom a bolo pri nom uvedene dodanie do 3 pracovnych dni, som sa bohuzial svojej objednavky nedockala a na stranke predajcu bola objednavka aj po 3 dnoch v stave -objednavka prijata. az po komunikacii s predajcom sa po 4dnoch zmenila na stav - pripravena na vyskladnenie "+ Predpokladaný čas odoslania vašej objednávky je 3-4 pracovné dni . " o datume dorucenia ziadna info.
    naozaj neviem aky zmysel ma udavat nepravdive udaje, hlavne ak sa ludia rozhoduju, sluzby ktoreho e-shopu vyuzit aj na zaklade doby dorucenia tovaru.

• Velmi rychle dodanie.vsetko super
    • Všetko prebehlo bez problemov

S výrobkami som spokojna

• Dobra komunikacia, tovar doruceny bez problemov a vcas.

• Pre mna je podstatna cena a rychlost dorucenia.
    • Nic som nenasiel

Za mne vsetko Ok. Obchod prebehol Ok.

• - ceny tovaru
    • - vysoká cena dopravy
    • - ťažkopádna komunikácia s predajcom
    • - nesprávne a nedostatočné popisy tovarov
    • - reklamácie vybavujú cez tretiu stranu

Dobre si zrátajte výslednú sumu, niekedy tá vysoká cena dopravy anuluje nižšiu ceny tovaru.
    Obchod by mal zabrať na kvalite služieb, inak je to fušerina. Priveľa negatívnych ohlasov.
    Aj e-shop SLACK-LINE je rovnaký prevádzkovateľ, aj podľa čísla účtu.

• Objednával som tovar cez telefon. Predajca bol velmi mily a aj mi poradil pri výbere. Stredu som volal. Štvrtok balík cestoval. Piatok som ho mal už doma. Spokojny. Môžem odporučiť.

Seriozne jednanie, ustretovoast, rychlost vybavenia, bez problemovy nakup. Chvalim a som plne spokojny.