• Široký sortiment

• Super vyber, ceny

• Fajn ceny, rychle dodanie

V pohode, odporucam

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za pozitívne hodnotenie. Dovoľujeme si Vás upozorniť na vianočné akcie v našich obchodoch. Bližšie informácie nájdete na http://www.rozdavamedarceky.sk/.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Komunikacia, rychlost dodania, kvalitne zabalene

Mozem len odporucit

• dobre zabalene
    • nizka cena
    • neviem zatial

• cena,dostupnost,skvely vyber
    • o ziadnych neviem teda zatial kedze som nakupovala prvykrat

cena,dobry vyber a urcite by som odporucila

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za pozitívne hodnotenie. Sledujte nás, o pár dní spúšťame vianočné akcie. Filmový.sk

• nákup z domu
    • nie všetko má na sklade

je to ok

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie. Nakoľko sme internetový obchod a v ponuke máme tisícky titulov práve preto, aby sme vyhoveli čo najširšej skupine ľudí, nie je možné držať všetky tituly skladom. Stále však pracujeme na tom, aby sme vaše objednávky vybavovali v čo najkratšom možnom čase. Prajeme pekný deň. Filmový.sk

• obchod ma velky vyber titulov
    • ma vyhodne ceny
    • skoda ze sa neda tovar davat spolu do jedneho kosika aj s hudobny.sk a knizny.sk, ale sa musi vytvorit objednavka jednotlivo a potom ziadat spojenie objednavky.

urcite este nakukne a vyberiem nejake darceky

Dobrý deň prajeme pani Andrea,
    ďakujeme za hodnotenie. Zlučovanie objednávok je možné prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorú si môžete stiahnuť tu https://filmovy.sk/mobilna-aplikacia/. Filmový.sk

• veľa titulov na predaj ..a staršie filmy kde inde nesú k zakúpeni
    • zatiaľ nič

dobra informovanosť od predajcu k dodaní a veľa ++++ k veľkému výberu filmov :D

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za pozitívne hodnotenie. Filmový.sk

• Super prístup.

Odporúčam

Reakcia obchodu Filmovy.sk

pekne ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
    Budeme radi ak si pozriete aj naše ďalšie internetové obchody, knizny.sk a hudobny.sk Pekný deň prajeme

• Prehľadnosť stránky platobné podmienky
    • Dodacia lehota žiadna zľava ani pri kúpe nad 200 euro ani jeden film zdarma.

Prehľadná stránka všetko dlho trvá nie a nie dostať moje filmy a neponúkajú žiadne zľavy.

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu reakciu. Vážime si Váš názor a určite budeme na sebe aj naďalej pracovať. Orientačná dodacia doba Vašej objednávky je uvedená 21.9.2015 - nakoľko Vaša objednávka obsahuje množstvo titulov, niektoré máme dostupné ihneď a tieto čakajú na skompletizovanie objednávky, aby boli odoslané súčasne. Čo sa týka benefitov pri objednávkach nad určitú sumu, tieto riešime formou prekvapenia. Prajem pekný deň. Filmový.sk

• Rychle, lacne

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za reakciu. Dovoľujeme si Vám upriamiť pozornosť aj na mobilné aplikácie pre Android a iOS. Viac informácií nájdete na adrese http://hudobny.sk/mobilna-aplikacia. S pozdravom Filmový.sk

• pohodlie nákupu z domu
    • v tomto obchode som našiel hľadaný tovar za prijateľnú cenu
    • vynikajúca priama telefonická komunikácia a pomoc
    • ťažšie sa dá nájsť výška poštovného pred objednávkou
    • v ten istý deň som si chcel objednať ešte jeden tovar, ktorý by splňal spolu s prvým tovarom, 2 CD, váhový limit do 1kg, ale nedalo sa mi ho dať ako súčasť prvej objednávky, preto som druhú objednávu neuskutočnil

Odporúčam nakupovať v tomto obchode

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za reakciu.
    V prípade, ak máte záujem o spojenie objednávok, odporúčame Vám vytvoriť si dve samostatné objednávky a následne nás kontaktovať emailom, prípadne telefonicky. Veľmi radi, pokiaľ to bude váhovo možné, túto Vašu požiadavku spracujeme. Dovoľujeme si Vám upriamiť pozornosť aj na mobilné aplikácie pre Android a iOS. Viac informácií nájdete na adrese http://hudobny.sk/mobilna-aplikacia. S pozdravom Filmový.sk

• Všestrannosť
    • Spoľahlivosť
    • Profesionalitu
    • Zatiaľ som ich neobjavila

100% ODPORÚČENIE

• Rozsirit ponuku

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobry den prajem, dakujeme pekne za Vas postreh, na nasej ponuke stale pracujeme a urcite ju budeme do buducna rozsirovat. Vas Filmovy.sk

• dostupnosť tovaru, nízke ceny, veľký sortiment
    • Nič ma nenapadá

Zatiaľ som na tejto stránke nakupoval len raz ale v budúcnosti budem sem ešte určite nakupovať. Veľký výber, dobrá cena a tovar prišiel kvalitné zabalený.

Dobry den,
    dakujeme velmi pekne za pozitivne hodnotenie. Budeme sa tesit, ak pouzijete Filmovy.sk aj v buducnosti. Sledujte nas aj na FB, casto sa mozete zapojit do sutazi o velmi zaujimave ceny. Vas Filmovy.sk