• Ponúkajú nedostupný tovar

Neodporucam

• Žiadna komunikácia, tovar zaplatený a odvtedy neberú telefón ani neodpisuju na mail.

• Dlhá doba doručenia

• Prehľadnosť stránky platobné podmienky
    • Dodacia lehota žiadna zľava ani pri kúpe nad 200 euro ani jeden film zdarma.

Prehľadná stránka všetko dlho trvá nie a nie dostať moje filmy a neponúkajú žiadne zľavy.

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za Vašu reakciu. Vážime si Váš názor a určite budeme na sebe aj naďalej pracovať. Orientačná dodacia doba Vašej objednávky je uvedená 21.9.2015 - nakoľko Vaša objednávka obsahuje množstvo titulov, niektoré máme dostupné ihneď a tieto čakajú na skompletizovanie objednávky, aby boli odoslané súčasne. Čo sa týka benefitov pri objednávkach nad určitú sumu, tieto riešime formou prekvapenia. Prajem pekný deň. Filmový.sk

• -velmi dlha cakacia lehota na vybavenie objednavky,z Hong-Kongu mi pride tovar skor

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň prajeme pani Marta, mrzí nás Vaša nespokojnosť s dodacou lehotou Vami objednaného tovaru. Na tovar v našich eshopoch nemáme uvedenú všeobecnú dodaciu lehotu, každý titul je dostupný v osobitnej dodacej lehote. Práve z tohoto dôvodu uvádzame orientačnú dodaciu lehotu, aby sme predišli prípadnej nespokojnosti našich zákazníkov. Veríme, že táto negatívna skúsenosť neovplyvní v budúcnosti Vaše rozhodnutie zakúpiť si tovar u nás a že budeme mať možnosť presvedčiť Vás o našich kvalitách a vynahradiť Vám súčasné sklamanie. Želáme krásny deň. Filmový.sk

• Ochota
    • Komunikácia

V tomto obchode som nakupoval raz a stačilo. Produkt prišiel na prvý pohľad v poriadku. Po rozbaleni som zistil ze obal je cely obuchany (Z kazdeho rohu a jeden roh je dokonca natrhnuty asi 3cm). Takze uz to museli v takom stave poslat. Po reklamacii ktora sa natahovala asi tyzden a to som tam musel stale volat. A stale mi tvrdia ze to sa moze poskodit aj pod tou zabalenou foliou. Ale tomu vrchnemu obalu nic nebolo. Je toho strasne vela a to by som tu pisal do rana ake kraviny mi nakecali do telefonu. Z tohto obchodu by som nic nekupil....

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za reakciu. Situácia nás mrzí. Tak ako sme Vám opakovane vysvetlili, tovar je potrebné skontrolovať priamo pri prevzatí na pošte alebo od kurierskej spoločnosti a prípadné poškodenie nahlásiť priamo na mieste a spísať reklamačný protokol podľa reklamačných podmienok prepravcu. Ďakujeme pekne. S pozdravom Filmový.sk

• Tovar mi ešte ani po desiatich dňoch nebol doručený, ale zato mi bol doručený dotazník spokojnosti s nákupom. Nikto mi neodpovedal ani na správu ktorú som v e-shope zanechal.

Reakcia obchodu Filmovy.sk

v objednávkovom procese uvádzame orientačnú dostupnosť tovarov. Veľmi nás mrzí, že sme nesplnili Vaše očakávania a že ste neobdržali odpoveď na Váš email. Naše eshopy prešli v tomto štvrťroku nie jednou zmenou a veríme, že povedú k spokojnosti našich zákazníkov.
    Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť, ak Vás budeme môcť presvedčiť o skvalitnení našich služieb pri nasledujúcej objednávke.
    S pozdravom Filmovy.sk

• tovar je skladom, ale neposlali ho už dva týždne

radšej kúpiť niekde inde a bude to dodané načas

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, orientačná lehota odoslania bola 11.12.2014 tovar Vám bol odoslaný prvý pracovný deň po víkende 15.12.2014. Ospravedlňujeme sa za omeškanie.

• Komunikacia ziadna, objednavala som zo zahranicia, tovar som este ani nedorucila, ani neviem ci bol uz odoslany, vyse tyzdna som cakala na email potvrdzujuci cenu postovneho, medzi tym ma 4krat do dna bombardovali emaily ze objednavku treba zaplatit, nakoniec som nahnevana volala na slovensko co ma tiez stalo par euro a jediny dovod preco som nakoniec nezrusila celu objednavku bola velmi ochotna pracovnicka Janka.

Bud su tak hrozne busy pred sviatkami alebo su tak hrozne neschopni, ziadna komunikacia, ziadna starost o zakaznika.

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, objednávky do zahraničia štadandardne nerealizujeme a ani v objednávkovom procese zatiaľ nie je možné vybrať inú krajinu ako SR. Chceli sme Vám vyhovieť a preverili sme cenu dopravy. Informáciu o neuhradení objednávky zasiela automaticky systém. Ďakujeme za pochopenie.

• Cena dvd je o trochu nižšia než inde.
    • Dodacia lehota.

Nenakupujte. Ani po troch týždnoch som ešte stále neobdržal tovar.

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, objednali ste si titul, ktorý nie je bežne skladom, a termín dodania pri titule bol včase Vašej objednávky 22.12.2014. Daná informácia je dostupná pri každom titule v celom procese objednávky. Ďakujeme za pochopenie.

• Nakupovat z domu
    • Dlha doba cakania na tovar,ktory som este stale nedostala

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Váš názor.
    Orientačná dostupnosť Vašej zásielky je 24. novembra. Jeden titul máme na sklade, čakáme na naskladnenie druhého. Ihneď ako sa tak stane Vám zásielku expedujeme.

• Nemá prehladnosť o dostupnosti titulu..

Nekupujte v tomto obchode.

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, pri každom dostupnom titule uvádzame na stránke informáciu o orientačnej dostupnosti. Ak si nie ste istý s dodacou dobou, kľudne nás kontaktujte mailom [email protected] alebo 0918 669 999. Ďakujeme.

• spravil som objednávku ktora vôbec neprišla,nijaká reakcia ani ospravedlnenie vôbec nič,nevážia si zákaznikov,

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, vaša objednávka je potvrdená a vybavuje sa. Prosím, skontrolujte si aj schránku nevyžiadanej pošty (spam), pravdepodobne máte mail o začatí spracúvania objednávky tam. Ďakujeme za porozumenie.

Objednal som si tovar pred 10 dňami do dnešného dňa mi nebol doručený písal som email že kedy to bude odpovede som sa nedočkal viem,že v tomto shope som nakupoval prvý aj posledný krát

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, vaša objednávka je v stave spracúva sa. Ak Vám mail od nás neprišiel, skontrolujte si prosím schránku spamu. My sme od Vás žiaden mail nedostali, inak by sme určite odpovedali. Vašu objednávku by sme mali expedovať tento týždeň. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Prajeme pekný deň.

• dobrá cena, veľký výber
    • dlhá dodacialehota

objednala som si DVD prvýkrát,no zatiaľ ho ešte nemám

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, kontaktujte nás prosím na [email protected] alebo na hotline a preveríme Vám dostupnosť. Ďakujeme.

• tovar nedodaný

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nevybavenie objednávky k Vašej spokojnosti. Niekedy však nastanú komplikácie na strane dodávateľa, ktoré bohužiaľ nevieme ovplyvniť :(

Trvalo 2 mesiace, kym som sa dostala k svojmu tovaru a to len preto, ze dodavatel nemal dane DVD na sklade a musel ho objednavat. To by sa este dalo prezit, keby ma o tom niekto informoval a nemusela by som sa domahat sama informacii. Na maily nereagoval doteraz nik, esteze aspon telefonicky mi podali aku-taku info. Mozno to nabuduce bude lepsie :)

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, prosíme, skúste si skontrolovať schránku spamu. Stáva sa, že naše maily zablúdia tam :(

• Kontaktujete ma ohladom spokojnosti s nakupom, o ktoreho stave ma uz od objednavky neinformujete?

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, skúste si prosím skontrolovať schránku SPAM. Maily ohľadom stavu objednávky idú občas tam. Čo sa týka dotazníku spokojnosti, ten neposielame my. Chodí automaticky bez ohľadu na skutočný stav objednávky. Ďakujeme za porozumenie.

• Nedôverihodný. Najskôr ma neustále upozorňovali na zaplatenie.
    • Nešiel mi internetbankibg, keď som to zaplatila, tak mi oznámili, že tovar sa vypredal.

• ziadne
    • dodacia lehota - ked je napisane, ze je to skladom, nechapem, preco to obratom po uhrade neposlu?! ja si viem aj lepsie predstavit vyuzit peniaze, ktore mam u nich viazane ktovie na ako dlho

nespokojnost

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, prosím Vás, pri ktorom titule ste našli dostupnosť - skladom? Pri všetkých tituloch totiž uvádzame orientačnú dostupnosť vyjadrenú v dňoch. Ak máme pri niektorom titule chybnú informáciu o dostupnosti na sklade, prosím informujte nás o konkrétnom titule aby sme túto informáciu vedeli opraviť. Ďakujeme.