• Majú v ponuke veľký sortiment tovaru.
    • Dodanie tovaru z externeho skladu bolo rychle.
    • Objednávala som tovar v sume vyše 100 eur a možnosť platby bol len dopredu prevodom na učet.

Som veľmi spokojna.Dodanie tovaru bolo rychle, aj ked to mali na externom sklade.
    Akurát platba musela byť dopredu prevodom na účet. Nie každý týmto prevodom dôveruje, hlavne ak sa jedna o vyššiu sumu. Trošku boli obavy či tovar pride po úhrade, ale všetko bolo ok.

• Široký sortiment
    • Prehľadná stránka
    • Promptná komunikácia so zákaznikom
    • Popracovať na rýchlosti spracúvania zásielok, inak perfekcia

Je to dôveryhodný obchod s výhodnými cenami.

• To čo uvádzajú ako " na sklade " v skutočnosti nemusia mať na sklade o čom ale spotrebiteľa vôbec neinformujú.
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• komunikácia
    • arogancia priamo na odbernom mieste

Určite neodporúčam, jeden z najhorších e-shopov s akými som mal kedy dočinenia. Po osobnej návšteve mi arogantný človek otvoril dvere a len sa vyhováral. Komunikácia nula, zbytočne píšete, voláte... ľudia ked chcete niečo kúpiť, určite si nevyberajte tento e-shop.

• zla komunikacia,tovar zaplateny napred,zatial nebol dodany, do vianoc uz asi nepride

neodporucam
    dlha cakaca doba na tovar oznaceny :okamzite skladom
    ziadna komunikacia ohladom dodania a pritom presli uz 2 tyzdne

• Objednavam tovar, ktory mi doposial neprisiel a ziadna odozva z obchodu!!!!

• Standardne vyhody e-shopu.
    • Komunikacia so zakaznikom.

Eshop NEODPORUCAM! To, ze moja objednavka bola stornovana som sa dozvedela az po niekolkych urgenciach k terminu jej dodania, z mojej strany (asi po mesiaci).

• neviem o ziadnych
    • ziadna komunikacia

nespokojny

• Ponúkajú nedostupný tovar

Neodporucam

• Žiadna komunikácia, tovar zaplatený a odvtedy neberú telefón ani neodpisuju na mail.

• Škoda, že z filmového, hudobného a knižného sa nedá kúpiť tovat na jednu faktúru. Kupovala som zo všetkých troch naraz, platila som 3x a teraz baliky chodia jeden za druhym.

• Komunikácia veľmi biedna-teda žiadna,nedvíhajú telefón, nereagujú.Objednávka č.674.

Určite neodporúčam.

• Najhorší internetový obchod, komunikácia so zákazníkom nulová, tovar riadne vopred IB zaplatený, ale do dnešného dňa vôbec nedodaný, aj napriek telefonickému prísľubu z uvedenej spoločnosti, že už tovar je na ceste a v piatok bude dodaný. - objednávka 626!!!!

Vyzvem ich ešte raz, buď tovar riadne odošlú a doručia, alebo nech mi vrátia finančné prostriedky za nedodaný tovar. V opačnom prípade podniknem iné kroky.

• Prehľadnosť nákupu
    • Neskorší termín dodania, čo je spôsobené potrebou vypárovania platieb s objednávakou

S celkovými službami som bol spokojný

• Dlhá doba doručenia

• rýchlosť a kvalita

pohodlný nákup a rýchle vybavenie

• -kompletná seria dvd "Bol raz jeden zivot"
    • -ziadne

-odporucam