• Tovar krajši ako na obrázku
    • Výhodná cena

• Ochota, komunikacia , dobry vyber , kvalita

Objednaný tovar mi prišiel v krátkom čase, avšak farba trampolíny bola iná, než som objednala. Ale nevadí, inak všetko ok

• ZLA KOMUNIKACIA
    • POSKODENY TOVAR
    • NESPRAVNA FARBA TOVARU
    • KLAMANIE ZAKAZNIKA
    • ZAVADZANIE

Neodporucam nakup v tomto obchode, poslali nespravny tovar, nekomunikuju a klamu. Radsej si kupte tovar v overenom eshope, kde si vazia zakaznika

Tovar ani po siedmych dňoch nedodaný, ani žiadna správa, v akom štádiu je objednávka!

Nechcem byt rozmaznany, ale tak som zvyknuty, ze tovar dojde za tie 2-3 dni... Tu to bol tyzden, beriem ze stredu ked som objednaval bol statny svitok, ale prislo az v stredu o tyzden... Aj to sa status objednavky, zmenil, az ked som im napisal mail, ze co sa deje, na ktory ani neodpisali... A to nie som z tych co sa musi silou mocou vyplakat, v hodnoteni, v recenzii... Vsetko ok, len ta transparentnost a trvalo to dlhsie

• Vyborna komunikacia s predajcom, siroky vyber tovaru, dobra cena...

• dobré ceny
    • oproti ostatným príliš dlhá doba vybvenia objednávky.
    • dost mizerná komunikacia s obchodom.

vačšina obchodov dokáže spracovať objednávku nasledujúci deň. Tu až na tretí odosielali. odoslali nekompletnú. Síce čo chýbalo do faktúry nezarátali ale ani po 24 hodinách odpoveď nemám. S najväčšou pravdepodobnosťou si už od nich neobjednám. Ak takto predávajú nechcem vediet akým sposobom reagujú na reklamácie.

• Lepšie ceny
    • Žiadny potvrdzujuci email, alebo sms na objednavku. Na kontaktne tel. čislo sa dovolať neda. Po tyždni posielajú tovar, tiež bez oznámenia.

Dovolat sa sice nedalo, ale na mail mi okamzite odpovedali. Tovar (schodiky do bazena) bol doruceny v poriadku. Za nas spokojnost.

• Rýchle vybavenie objednávky všetká komunikácia rýchla zrozumiteľná

Obj som prvý krát ale.asi nie naposledy nakoľko majú dobré ceny a veľký výber

Doporučujem

• Rýchle vybavenie objednávky

• Všetko ok a dodané rýchlo

V dnešnej dobe si vážim možnosť výberu, nákupu cez internet. Je to rýchly a "pomerne" pohodlný nákup. Páči sa mi Váš široký sortiment.
    Preto pomerne, hoci sa to už netýka Vás ale dodávateľskej služby, lebo keď i majú málo pracovníkov, veľa práce , no tovar nebol doručený, bolo treba vyzdvihnúť na odbernom mieste, a čiste z dôvodu, že neprišla oznamujúca SMS -ka o dodaní tovaru, na ktorú by sa dalo zareagovať, že ten deň kvôli liečebným aktivitám sme mimo domu.

To co pise skladom bolo ozaj skladom . nie ako iny eshop kde som musel obj zrusit nakolko nevedeli ani po 3 tyzdnoch tovar dodat.

• dobre ceny
    • bezproblemove vybavenie objednavky

Spokojná s objednaním aj doručením

• Čo som objednal, prišlo
    • Rýchlosť dodania