• Žiadna

• Kvalitný tovar za prijateľné ceny

Prvý krát som nakupovala a som spokojná.

Objednala som tovar za pomerne vysoku sumu, uhradila vopred. Kontaktovala som eshop, kedze to bolo akurat v case sviatkov, uhradila som pred sviatkami, a po sviatkoch, som nedostala ziadne info. V objednavke som potrebovala zaroven aj nieco upravit. Po mojich emailoch a telefonickom kontaktovani, mi potom odpisali, to ma ukludnilo, upravu v objednavke ochotne zohladnili. Eshop prv odpisal že maju vela objednavok a nestihaju odpovedat. Na druhy den bola objednavka hned expedovana, takze som sa potesila. Vybavenie objednavky bolo promtné. Bola som aj upozornena, na vypredany tovar, za ktory mi budu financne prostriedky vratene (za vrátenim penazi este cakam). Takze na moje obavy, kedze som objednavala z tejto stranky prvykrat, som spokojna, za rychle jednanie a odoslanie tovaru. Odporucam tento eshop, kedze som objednavala aj vzhladom na priatelne ceny vyrobkov. Jarka

• Rychle dodanie

• Široký výber tovaru

Spokojna s tovarom i s rychlostou dodania. Toto bol moj druhy nakup a istotne sa vratim este do Vasho eshopu.

• Rychle dodanie, kvalitny tovar za velmi dobru cenu. Kontaktovali ma ze jeden produkt sa vypredal, ze ci si prajem vybrat iny. Dobra komunikacia, celkova spokojnost

Super

• Velmi mily a ustretovy predajca, aj ked sme riesili reklamaciu kedze kurierska spolocnost nebola spolahliva, predajca nemal problem tovar vymenit a poslat novy.
    • Rychle jednanie aj zaslanie tovaru.
    • Kurierska spolocnost

Urcite do buducnosti vyuzijem opat tuto spolocnost pri kupe detskeho tovaru.

• dobra cena
    • rychle dodanie

• skvely tovar za dobre ceny, bezproblemove a rychle dorucenie

• Ku objednávke som napísala poznámku, na ktorú som očakávala odpoveď, avšak neprišla.
    • Snežné taniere na kĺzanie prišli trocha odlišné od zadanej objednávky (zrejme tie, ktoré boli momentálne skladom), na čo som nebola upozornená.

• Nebol mi doručený kompletný tovar, 1 položka v tovare chýbala a 1 položka mi bola doručená v inej farbe. Čiže som zaplatila za tovar , ktorý som nedostala a peniaze mi neboli vrátené. Obchod nezdvíha telefón a na emaily neodpovedá. Už je to mesiac od mojej objednávky. Práve to riešim zo SOI , takže ak máte niekto podobnú skúsenosť, radím Vám tiež sa na nich obrátiť.

Nikdy viac by som tu nenakúpila, obchod ma vlastne podviedol, nemám časť tovaru a ani naspäť peniaze, ktoré som zaň zaplatila a teraz ignoruje akúkoľvek komunikáciu.
    Doteraz nikdy som sa nestretla s takouto situáciou u iného predajcu a to nakupujem cez e-shopy veľmi často

Reakcia obchodu FBABY.SK - Baby Webshop

Dobrý deň pani

veľmi nás mrzí vaša recenzia, no žiadny mail od Vás nemáme, poprosíme Vás o zaslanie a situáciu obratom vyriešime

FBABY.SK

Chybala krytka na jednom z pólov na jednej baterii.

• Dobrá komunikácia, rýchle dodanie

Vsetko prebehlo v poriadku. Tovar som platila vopred.

• Sedačka je z veľmi príjemného materiálu
    • Presne ako na obrázku
    • Obsahuje aj novoredenecku vložku

• Dobré ceny

• Rychle dorucenie, bez poskodenia, odoslali vsetko co som si objednala
    • Ziadnu som nepostrehla