• Som veľmi spokojná s týmto výrobkom.

Obchod ponukal tovar, ktory nemal na sklade a v priebehu minimalne mesiaca ho ani nevedel naskladnit

Objednávku som žiaľ musela zrušiť, nakoľko mi obchod až niekoľko dní po objednaní dal na známosť, že tovar je možné dodať až takmer za dva týždne, aj keď na stránke bolo uvedené, že je skladom... Inak cena bola v tomto obchode bezkonkurenčne najvýhodnejšia, len treba veci objednávať v predstihu....a uvítala by som rýchlejšiu komunikáciu.

• Rýchle dodanie, kvalitný tovar

• spokojnosť

• nekoretný prístup
    • s obchodom sa nedá komunikovať, nakoľko na maily neodpisujú a telefón zdvíhajú minimálne

Nekorektný prístup spoločnosti. Objednávku som vytvorila v júli, avšak o dva dni som ju stornovala, žiadala som o vrátenie peňazí, odpoveď na email žiadna, telefón nikto nezdvíhal. Následne mi prišiel mail o expedovaní zásielky, tú som neprebrala nakoľko som odstúpila od objednávky dňa 18.7.2021. Z mojich 10tich telefonátov mi zdvihli asi 2 krát a aj to sa nič nevyriešilo. Zajtra je to mesiac čo čakám na vrátenie peňazí.

• Dobré ceny, kvalitné látky

Prvé 2 objednávky prebehli v poriadku, rýchle vybavenie. 3. objednávka z 13.7. zaplatená 14.7. do dnes 29.7. mi nebola doručená. Nedá sa vôbec spojiť so spoločnosťou-jedno číslo odpojené, druhé nezdvíhajú, ani na jeden email mi neodpovedali a ani na komunikáciu pod svojou registráciou nemám odozvu.

• Tovar bol doručený rýchlo , vo veľmi dobrej kvalite a super zabalený

• Dodali mi jeden ks tovaru iný ako som si objednala, ale cena nezodpovedala. Nie je to fér obchod, pretože ma nekontaktovali a vo finále oni boli ziskový a ja v strate.

• Super, úplná spokojnosť

• Ok

Ok

• Super ceny

Som spokojná, objednávka bola rýchlo vybavená, tovar kvalitný

• Tovar rýchlo doručený, všetko v poriadku, odporúčam

• Dobré ceny
    • Dlhšia doba dodania
    • Nezdvíhajú telefón

Tovar mi bol doručený no keď som sa chcela informovať kedy mi príde na email mi najskôr neodpovedali a telefón nezdvíhali. Až neskôr odpísali že to už posielajú. Ďalší nákup si dobre premyslím.

• Zaujímavá ponuka a určite aj ceny
    • Veľmi rýchle doručenie a mega balenie

• Rýchle dodanie, kvalita
    • Nedodali všetok objednaný tovar