• Veľmi ochotný a ústretový personál, milo ma prekvapil nielen profesionálnym riešením, ale zároveň vysoko ľudským prístupom pri riešení objednávky.

• rýchle vybavenie objednávky

• Super prehľadny obchod

• Rýchlosť doručenia

Spokojný

vyborny pomer ceny a kvality, spickova ochota, ustretovist aj kompetencia

• Široké možnosti
    • Zlepšil by som komunikáciu so zákazníkom pri zadávaní objednavky/ rozmerov/.

Dobrá komunikácia s vedením pri riešení malého problému,ktorý bol vyriešený k mojej spokojnosti.

• ochotnosť

• rýchlosť dodania
    • komunikácia

• Maju nejaky novy system nahravania fotiek z domu, ktory neupozorni, ze nebola nahrata fotka. Cize zadate podrobnosti o fotke, ktoru chcete, pocet kusov, kvalitu a to musite robit pre kazdu fotku zvlast. Ked potom pri jednej fotke zabudnete foto nahrat, system vas neupozorni, normalne vas necha objednavku dokoncit. Nasledne mi volala pani, nech jej ju poslem dodatocne emailom.
    • Po tom vsetkom mi o pol hodinu volala pani z predajne opat, aby som jej vsetky fotky radsej poslala emailom, ze tie nahrate jej nejdu otvorit vobec. Objednavam fotky castejsie, pri starom systeme nahravania nikdy problem nebol.

Reakcia obchodu FaxCOPY

Mrzí nás vzniknutá situácia, chyby sa dopustil obsluhujúci grafik, ktorý nesprávne stiahol súbory z objednávky a následne svoju chybu riešil požiadavkou na zákazníka o opätovné zaslanie podkladov. Pracovník bol poučený o správnom postupe a napomenutý za nesprávny postup. Za chybu sa ospravedlňujeme.

• Ochotná pomoc personálu

• Komunikácia,osobný odber,cena

Spokojnosť.

Personál milý,ochotný pomôcť,poradiť.Načas a rýchlo doručený balík.Určite odporúčam

Kvalitné výrobky

• Ani po telefonickej urgencii 22.12.2023 som objednaný tovar neobdržala. Dnes je 28.12.!

• Rychlé dodanie

• Objednávky sú vybavené na čas

Na predajni v Leviciach je milá obsluha. Dobrý prístup

Rýchle dodanie, veľký sortiment, šikovný personal

Objednal som si tlačiareň pred desiatimi dňami. Uvedené skladom 5 ks. Ale do dnešného dňa nemám ani tlačiareň, ani nejakú správu prečo tovar mešká. Nič. ..ticho. A dnes príde mail ako som spokojný s obchodom a s tlačiarňou. No nijako.