• kvalita, nadherne bicykle, expresna komunikacia, ochota urobit viac - ustretovost

• ustretovost, komunikacia so zakaznikom, ochota vyjst v ustrety, kvalitny prenadherny bicykel.

celkovo som priam nadsena jednak z bicykla a jednak
    z ochoty a ustretovosti obchodu, verim, ze v buducnosti pri dalsej kupe budem ako prvu na internete vytukavat prave stranku Falconbike :)

Duporučujem!!!!!

• kvalitu, ústretovosť a dobré ceny

odporúčam

• Nizke ceny

• flexibilnosť a ochota

S nákupom a službami som bola spokojná

• Prehľadná webová objednávka, ochotná komunikácia, rýchle dodanie.
    • Bicykel som si dala zložiť v miestnom obchode s bicyklami, vyšlo ma to na 13 EUR, žiadna výrazná položka.

Prehľadnosťou objednávky, prístupom k zákazníkovi a rýchlosťou dodania je tento eshop príkladom pre iné internetové obchody.

• Vcelku kvalitny tovar za rozumnu cenu.
    • Dodavka bicykla v demonte. Drahsi bicykel by som kupil inde, tak aby som ho nemusel skladat.

Radim medzi spolahlivy internetovy obchod.

• najlacnejsi
    • ?

• Prehľadnosť web-stránky pri online nákupe. Fotografie tovaru na web-e sú skutočné a nie iba ilustračné. Pomer kvalita a cena nieje predimenzovaný.
    • Chýbajú v online ponuke /alebo aspoň ja som to tam nenašiel/ doplnky pre deti ako napr. pomocné kolieska na 14", 16", 20" bicykle a doplnkové reflexné prvky ako sú napríklad:reflexné prvky na kolesá.

Nakoľko som náročný zákazník tak základne 98% /chýbajú niektoré doplnky/.
    Dobré nastavenie parametru cena-kvalita.
    Cena pri online objednávke aj s dovozom je finálna a už sa nič nedopláca.
    Predajcu aj dodatočne po vykonaní obchodnej transakcie /objednávka,doprava,platba/ zaujíma názor zákazníka a to, či bol tovar dodaný podľa predstáv zákazníka a v 100%-nom stave /nadštandard/, čo dáva na hodnotení +20%.
    Moje celkové hodnotenie 118%.

• Dobra komunikacia
    • Neviem ziadne

Je super

• veľká spokojnsť,ochota a rýchle dodanie..čo je najdôležitejšie je kvalitný,zaujímavý dizajnovo a a lákadlom pre ľudské oko :)

veľmi dobrý

• že nakúpim z domu

bicykel vzbudil dojem v Lozorne asi Vám
    prídu z Lozorna nejaké objednávky.
    .Jedna malá poznámka v minulosti dávali do víbavy aj záklkadné klúče na složenie bicykla.Ten kto nemá doma vercajch nemá si ho čím zložiť to len tak na okraj.

• siroky vyber

Dobra cena a ochota pri tel.kontakte. Dodavka do 2 dni, super. Syn je velmi spokojny, takze aj ja.

Veľmi ochotný personál. Bicykel, o ktorý sme mali záujem, nebol skladom. Pani nám povedala približný termín dodania nových kusov a hneď keď prišli nám volala, že sú skladom a naša objednávka je vybavená.

• dolezite informacie o produktoch

vyborna komunikacia

• Rýchle doručenie tovaru cez poštu.
    • Bol som velmi spokojný

• cena a pružnosť dodávky

dobrý pomer cena - rýchlosť a kvalita dodania

• dobré ceny