• Všetko.., Katastrofa....jedna veľká katastrofa. Klamú okato a robia z človeka debila...

Chcela by som sa opýtať kde je záručný list a reklamačný protokol ktorý som posielala spolu s telefónom na reklamáciu???
    Č. faktúry : 18121449

Ak toto pán Hahn číta, rád by som sa opýtal, kde je môj telefón, ktorý som Vám poslal v septembri už po 5 krát na reklamáciu, poprípade kde sú peniaze, ktoré ste mi údajne poslal už pred vyše mesiacom ?

Určite neodporúčam tento obchod ani svojmu nepriateľovi.

Faktúra č. 13431248
    Samozrejme prípad je už podstúpený na SOI

• E-shop cisto na obohacovanie sa istej skupiny ludi

-NIKDY SKUTOCNE NIKDY SI Z TEJTO STRANKY NIC NEKUPUJTE
    -dodacia lehota uvadzana na stranke je klam nikdy ju nedodrzia a vy zbytocne cakate
    -REKLAMACIA? Aka? Ziadnu vam tato garazova firma nevybavy vsetko zvalia na vas a este sa budu pri tom rehotat

NIKDY ODTIAL NIC NEKUPUJTE!!!!
    MAJTE LUDIA ROZUM A NENECHAJTE SA OKRADNUT AKO JA.
    RADSEJ SI TEL. OBJEDNAJTE Z CIECH!!!!

• Kedze sa Vam neviem cely piatok dovolat napisem tu. Mobil po vyse mesacnej reklamacii dosiel ale skoda ze usb konektor nieje funkcny, ako som predpokladal. Len potvrdzujete recenzie v ktorych zakaznici pisu nevybavenie servisu. Skoda ze tak banalna a par € vec Vam robi taky problem, neviem naco ste moj mobil drzali taku dobu u Vas, ked mi ho potom len zabalite a poslete naspat, samozrejme so zrusenou zarukou. Ved ten konektor som musel nasilu poskodit sam. "Ja to vzdy tak robim", ale to vam nedokazem asi nijako.
    • Určite ste ten konektor pred odoslanim vyskusali a samozrejme fungoval, o tom nepochybujem. Zase som si ho musel poskodit sam, a to hned pri prvom nabijani. Že?!
    • NA SLOVENSKU BOHUZIAL NEPLATI "NAS ZAKAZNIK NAS PAN"

Len upozornenie ked kupujete mobil. Vtedy je to fajn, vsetko funguje, komunikacia je super.

KED SA POKAZI !!!

NA 98% sa pripravte na toto:

-Takmer ziadna komunikacia
    -Neuznanie reklamacie, postupenie na mimozarucny servis
    -Vybavenie za viac ako 30 dni
    -Dostanete vyrobok naspat neopraveny

To je asi bezny postup predajcu

• Fajn eshop, skvela komunikacia zamestnancov. Objednala som si na zaklade odporucania a dobrej ceny (mobil Lenovo p780), zatial super!
    • Nepostrehla som ziadne

Odporucam

• Som spokojná, ako z prístupom tak aj z cenou a dĺžkou dodania tovaru.

Určite to nebol posledný nákup.

• Všetko bolo OK, pokial mobil fungoval.
    • Reklamacia presahuje 30ty den. Komunikacia - ak nezavolam ani nedaju vediet co je s mobilom, kedy bude opraveny. Najprv sa vraj caka na suciastku z Činy, OK, chapem trochu to trva. Zase volam ja, co je? po 30 dnoch vraj suciastka došla, piatok vecer bude opraveny a poslem. OK. Pondelok volam, poslali ste? juuuuj zabudol som. Dnes poslem, ak nestihnem tak zajtra rano. Mal taku istotu v hlase ked som sa opytal ci je opraveny, ze sam neveri to co vravel.
    • PRISAHAM AK MI NEDOJDE TENTO TYZDEN OPRAVENY MOBIL ALEBO NEPOSLU PENIAZE TAK ICH ZMEDIALIZUJEM ZE TEN OBCHOD NEPREDAJU ANI ZA 100€. CAKAM DO STVRTKA, DALEJ POSTUPUJEM NA SOI + MEDIA SA POBAVIA.
    • FAKTURA č: 20031181
    • POZERAM ZE NIESOM TU PRVY S TAKYM PROBLEMOM. JA SOM TYCH 400€ MUSEL ZAROBIT. NEDAM SI ICH UKRADNUT !!!

neodporučam nikomu

Reakcia obchodu factoryshop

Vážený pane. Prosím nemýľte si reklamáciu a servis !
    Na vašom tel. bol poškodený usb konektor a na takúto závadu zavinenú používateľom sa vám záruka nevzťahuje.Váš tel bol po dohovore postúpený na mimozáručný servis kde sa čakalo na nový diel.

• - klamlivá komunikácia pri reklamácií
    • - zatajovanie pravdivých informácií ohľadom záručného servisu
    • - zavádzanie zákazníka pri servise a odstúpení od zmluvy
    • - nedodržanie reklamačnej doby a ešte k tomu dodanie nie
    • opraveného,ale nefunkčného výrobku

Pri takomto prístupe k zákazníkovi pomôže už len komunikácia cez štátne orgány na to určené.
    Som z kúpnej zmluvy č.16061219 znechutená a zároveň zhnusená nad prístupom k zákazníkovi, kedy nemáte ani výrobok ani peniaze a je im to v podstate lahostajné

• Pri servise a odstúpení od zmluvy zavádzajú zákazníkov
    • Dovoláte sa im až na niekoľký krát
    • Neodpovedajú na maily

Telefón som zaslal na reklamáciu, a nevybavili mi ju do 30 dní presne ako som predpokladal. Neposielal som tam telefón prvý krát. tak som požiadal o odstúpenie od kúpnej zmluvy - súhlasili a požiadali ma aby som im to zaslal poštou, tak sa aj stalo. Na pošte to mali 5 dní. V poriadku, veď nechodím na poštu každý deň. ale odvtedy ako to majú u seba prešli už dva týždne a stále sa to nepohlo.
    Cez telefón mi povedali že to je vyriešené ale do dnešného dňa nemám ani telefón ani peniaze.

• velmi dobra komunikacia
    • dobra cena
    • uctivost ku zakaznikovi-- erudovane vysvetlenie k tovaru
    • odporucam kupovat v tomto obchode
    • nic

erudovany pristup k zakaznikovi
    -dobre ceny- uctivost k zakaznikovi
    odporucam tento int.obchod

• Na jeden kryt na mobil cakam uz mesiac, pricom mi napisali ze buduci tyzden mi ho poslu... presli 4 tyzdne uz....

Kazdy si urobi nazor sam

• -rozhodla som sa nakup cez tento eshop kvoli cene
    • -telefon mi prisiel do dvoch dni a v poriadku
    • -telefon bol na sklade
    • -s komunikaciou ako aj s dodanim som velmi spokojna
    • - nic

-na zaklade mojich skusenosti obchod odporucam

• S obchodom nemám žiadne negatívne skúsenosti. Kúpil som si tu už druhý tel. a zatiaľ všetko OK.

Odporúčam.

• Rychle prijatie objednavky. Komunikacia.Dodanie objednavky vcas.Pri probleme ochota pomoct a tovar vymenit.....
    • Zatial nic

Spokojna

• Dobre ceny,pristup,kvalita,ochota....
    • Dlho trva vybavenie veci....ale za tu cenu....vyrobky cestuju z daleka tak obcas to nieco trva kim to pride...ale s tim treba ratat pri takych produktoch....

Vyborny obchod,odporucam....z vlastnej skusenosti garantujem spokojnost

• ceny

cez google si najdete ze eshop je na predaj, uvadza sa tam mesacny obrat 11 000 eur,zaujimave, ze este stale nie je platcom dph, v zivnostnenskom registri nie je ani predaj malobchodny uvedeny

Reakcia obchodu factoryshop

Poprosím dôkladne si preštudujte ZRSR.sk a aktuálny výpis z registra.Hneď 1 predmet podnikania je maloobchod.
    Nemám rád keď sem niekto píše neoverené a klamlivé informácie!

• Kupil som Zopo ZP 1000. Pomer -cena vykon, zatial velkmi spokojny.
    • Telefon bol skladom.

Odporucam.

• Nízke ceny
    • Neodporúčam tento obchod. Zlá dodacia lehota, slabá komunikácia, reklamačné služby sú na bode mrazu. Na sklade majú väčšinou nepodarky alebo vyradené produkty, ktoré ponúkajú za "veľmi výhodne ceny". V produkte sú skryté závady od výroby no ale predajca ich v reklamácií neuzná.

Nemám vôbec dobré skúsenosti s týmto predajcom a nakúpil som uňho poslednýkrát, radšej si priplatím o 10 € viac ale budem mať tovar od spoľahlivého predajcu s tovarom bez skrytých závad a s ochotou niečo robiť so svojou reputáciou na trhu!!!