• Dobré ceny,rýchla doprava,žiadne problémy

• bezproblémová objednávka a doručenie
    • dobrý eshop

• Roky overený obchod

• rýchle dodanie tovaru
    • nevnímam žiadnu nevýhodu

Nákup v pohode, v kruhu domova, veľkosť sadla ako uliata.

• rýchle vybavenie objednávky

• dobré akciové ceny na e-shope
    • vyššie ceny v kamenných predajniach ako na e-shope, kamennú predajňu mám 5 min. chôdzov pešo od môjho domova. Ak chcem výhodne nakúpiť musím si tovar objednať cez e-shop, nakoľko v predajni sú vyššie ceny, divná cenová politika :(

expresné doručenie, síce v 4 balíkoch ale bolo to rýchlo, ocenila by som info že zasielka bude rozdelená napr až do 4 balíkov.

• ceny

Priemerná spokojnost s obchodom, ked človek nájde zrovna čo potrebuje.
    Podpriemerná ponuka.

Nenakupujem u vas casto ale ak je super akcia je to parada

Aj napriek niekoľkým žiadostiam o príčine nedodania tovaru ani po týždni neviem kde je tovar údajne bol odovzdaný dopravcovi,ale ten ho nedal kuriérovi asi.Je smutné,že obchod pošle dotazník spokojnosti a nepreverí či tovar dorazil k zákaznikovi.

Super veľkosť sedí

• Veľmi dobré ceny tovarov.

Vsetko v poradecku

Tovar vrátený ihneď po prevzatí v obchode z dôvodu zmeny veľkosti. Nakoľko som nedostal žiadny doklad o vrátení výrobku a pri prihlásení na môj účet je uvedené že tovar bol vydaný, tak po niekoľkých dňoch som tel. chcel zistiť čo sa s tým deje. Po viacerých pokusoch sa tel. spojiť mi nevedeli nič povedať, len som dostal číslo na predajňu, kde mi tak isto nevedeli nič k tomu povedať, len aby som sa spojil s info centrom, kde som pôvodne volal. Nakoniec po dodoslaní mailu mi prišla odpoveď: "čakáme na vystavenie potrebných dokladov v našom sklade a keď nám donesú formuláre, tak požiadavky bezodkladne spracujeme. Budeme Vás informovať emailom." Predajňa sa nachádza vedľa skladu. Zatiaľ som nedostal inú odpoveď. Nabudúce si vyberiem iný e shop.

• rychlo, strucne, jasne

Rýchle vybavenie objednávky

• Tovar skladom
    • Dobra cena
    • Velmi ochotny a profesionalny pristup personalu predajne v ZOC MAX v Poprade!

• Rýchle vybavenie.
    • Dobry den, v prechadzajucom nakupe som tovar vratila, peniaze mi nedali, dostala som poukážky v tej hodnote, s platnostou na celý rok.