Exisport

Overené zákazníkmi

Ako používatelia hodnotili daný obchod?

• 97 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 99 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 3,1 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Exisport získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Exisport

Silvia

Pridané: 22. júla 2015

• Ked som si bola pozriet bicykle v kamennom obchode v Trnave na Veternej, pacil sa mi tam ochotný personal a velmi dobry vyber.
  • Preto som si pozrela aj webovu stranku firmy a nasla bicykel, ktory v kamennom obchode nebol v ponuke a objednala som si ho cez internet.
  • Po objednavke som dostala automaticku odpoved-podakovanie. Ocakavala som telefonat s oznamenim datumu dorucenia. Po tyzdni som sa dozadovala mojho tovaru. Pani Alena Madarosova bola velmi mila a oznamila mi, ze bicykel mi nemohli dorucit skrz zle udanu adresu, rovnako mala pochybnost, ci som dobre uviedla telefonne cislo. Pritom som uviedla aj spravnu adresu a aj spravne cislo. Potom sa pani Madarosova naozaj pekne o mna postarala. Avsak kurierska firma neoznamuje priblizny cas dodavku. kedze pracujem, ziadala som, aby mi pri dodavani, bolo oznamene, kedy pride kurier, prinajmensom ci doobeda alebo poobede. Stacila aj sms. Nestalo sa tak. Kurier prisiel vcera az o 15,00, cakala som samozrejme od rana. Kurier bol vsak mily a bicykel mi doniesol nerozbaleny do vytahu. Skoda, ze som ho pred nim nerozbalila a neskontrolvala obsah, pretoze je oskrety, chyba tam vypln na zadnom kolese, co maju vintage bicykle ako ochranu pred zamotanim sukne do zadneho kolesa. Rovnako mi bolo povedane, ze budem mat zaruku odo dna dorucenia a prebrania tovaru. Na fakture a rovnako na zarucnom liste je vsak uvedeny datum objednavky 12.7. ako datum dorucenia namiesto 21.7.2015!!!

ANO-Nakupovat tovar v kamennom obchode, NIE cez internet a hlavne neplatit kartou hned. Pretoze sa uz nik nestaral, ci mam tovar dodany. Po mojej urgencii mi bola dana informacia, ze som zle uviedla adresu a aj telefonne cislo, ze nebolo v poriadku, hoci som ich uviedla v poriadku, nik to nepreveroval. Ked uz kupite, tak si pred kurierom tovar rozbalte a skontrolujte aj dodaci list a fakturu. Ja som urobila chybu, ze som to neskontrolovala. Bycikel bol vsak tak zabaleny,nechcela som zdrziavat kuriera. Takze este raz: nekupovat macku vo vreci a preverovat. Odporucam vsak nakupovanie v tejto firme cez kamenny obchod-mam velmi dobru skusenost v Trnave na Veternej ulici. Tam mi vcera bicykel "doladili" a verim, ze sa uspesne poriesi aj reklamacia.

Pridané: 22. júla 2015

kazdy bicykel ktory najazdi urcite kilometre by sa mal cely skontrolovat a nastavit exisport totu moznost neponuka hlavna vec ze je v zaruke tuto prehladku si musim urobit inde a zaplatit za nu...

Monika

• rychlost dodania
  • spolahlivost
  • kazdy objednadny tovar pride zvlast, co je pre mna dost otravne

Jano F.

Pridané: 21. júla 2015

• rýchle dodanie
  • pomer cena/kvalita
  • ochota pri komunikácií aj na predajni v PO aj na eshope
  • trochu komplikovaný eshop

Jednoducho doporučujem, žiadný problem, všetko prebehlo v poriadku a hladko. A ak je nejaký problém dá sa to riešiť cez predajňu nie ako pri www.spor..simo.sk že všetko treba posielať, platitť poštovné a čakať 14 dní na vyjadrenie a riešenie. A inter..ort je predražený až to bije do očí, takže ak dobre a lacno tak moja jasná voľba Exispot.

sisi

Pridané: 21. júla 2015

• kvalitný tovar
  • za dobré ceny
  • rýchle dodanie

hľadala som vhodný tovar, doporučil mi môj tréner stránku Exisport, bola som veľmi spokojná s obchodom, určite využijem aj do budúcna a odporúčam obchod aj ostatným

Gabika

Pridané: 20. júla 2015

• Nebola som spokojná s vybavením reklamácie.

Pridané: 19. júla 2015

• veľký výber, všetky veľkosti, ktoré v niektorých kamenných obchodoch nenájdete
  • fotografie si treba riadne priblížiť a dať jas na maximum - uvidíte tak štkuktúru látky.

Alessy

Pridané: 19. júla 2015

• nákup z pohodlia domova
  • možnosť vrátenia/výmeny tovaru pokiaľ by objednaná veľkosť nesadla
  • zatiaľ som sa nestretla zo žiadnym problémom

výhodné ceny zo zákazníckou kartou
široká ponuka rôzneho tovaru

Matus

• Akciove ceny
  • Doprava
  • Potrebna sucinnost

S exisportom mam skusenosti predovsetkym s kamennymi obchodmi, no obcas (najma v minulosti) som viackrat realizoval objednavky az cez internet.
Od poslednej objednavky preslo uz aj vyse 2 rokov a prakticky sa nic nezmenilo. Stale rozdeluju objednavky na viacero casti, lebo jednotlive veci nemaju na jednom veci. Prakticky to nevadi,kedze za to clovek uz potom nasledne neplati, ale zbytocne to obtazuje cloveka, ktory potom musi vycakavat kurierov atd.
Prva cast dorucena bezproblemov, druha cast az po mojej urgencii dosla 10.den od objednavky.
Objednavka v principe nesurila, ale myslel som si, ze ste sa po tych 2 rokoch poucili, no zjavne este nie, nevadi, snad nabuduce to uz bude lepsie.

Vsetko dobre!

Mária

Pridané: 19. júla 2015

• výborná kvalita tovaru,super zľavy,super obsluhujúci personál.

Zobrazujem 41 - 50 zo 3949 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...395