• Cena , rýchlosť , kvalita
    • ....

Spokojnosť

• prehľadnosť produktov, zaujímavé akcie
    • vymeniť človeka čo balí zásielky, namiesto mojej objednanej obuvy mi prišli damske sandale. ??? všetko som musel riešiť osobne, zaplatiť tovar ešte raz a teraz čakám kedy mi budú vrátené peniaze zaplatené cez internetový obchod. bol som strátový cca 5€ lebo nakoniec som bol aj tak osobne v predajni.

asi najlepšie pozrieť rovno do krabice v prípade objednavky cez internet a pred kuriérom, overiť tovar až potom platiť.

Dakujeme za reakciu.

Preverime situaciu a obratom Vas bude kontaktovat pracovnik zakaznickej podpory.

• rýchle dodanie,
    • výhodná cena
    • žiadna

som s ním spokojná, vždy keď som nakupovala tovar bol doručený v poriadku a včas

dobry pomer cena-vykon.

• -po objednavke bol tovar potvrdeny, no napriek tomu mi nakoniec dorucili len polovicu tovaru s odovodnenim, ze zvysok uz nemaju na sklade, pricom postovne som platila tak ci tak

keby som vedela dopredu, ze dostanem len polovicu tovaru, nic by som neobjednala, neoplatilo sa mi platit postovne
    Nabuduce uz cez tento obchod neobjednam, neinformuju dostatocne o skladovych zasobach.O nedodani informuju az v case, kedy sa uz objednavka neda zrusit.

• Dobra kvalita = cena
    • tak to neviem :)

Odporucam :)

• ze si mozem vymenit tovar na predajni, ked nesedi velkost
    • nijakesuper

• Flexibilita a rychlost

Bezproblemovy

• možnosť kúpiť si produkt, ktorý v predajni už nemali
    • doručenie tovaru až domov
    • nezaslanie potvrdzujúceho e-mailu ihneď po uskutočnení objednávky

Dobry den,

system automaticky zasiela maily okamzite po vytvoreni kazdej objednavky zakaznikom.

Doporučujem nákup

• Tovar bol zaslaný v nesprávnych veľkostiach.

Výber bol síce dobrý, ceny tiež, ale sklamalo ma nesprávne dodanie tovaru a tiež doba dodania.

Dakujeme za reakciu.

Preverime situaciu a zistime, kde v predajni doslo k chybe. Ohladom vymeny/vratenia penazi za tovar Vas bude kontaktovat pracovnik zakaznickeho servisu.

• dobra cena
    • dlho sa čaka na vratenie penazi za vratenie tovaru dvovod mala velkost topanok

odporučam

• Pohodlný nákup cez internet, rýchly....

• Obchod má oveľa väčšiu ponuku tovaru ako kamenné predajne Exisportu.

Prehladné nakupovanie, ceny sú primerané a dĺžka dodacej doby (kurier) bola veľmi krátka.

• pohodlnosť, dobré ceny

• Rýchle dodanie, veľkosti sedia.
    • Veci prichádzajú zašpinené, posledne to bola mikina.

• cele dobre :)

Odporucam.

Som spokojny v podstate so vsetkym az na jeden dolezity fakt a to je cena tovaru ktora je odlisna od ceny v kamennom obchode.Tato skutocnost je okomentovana len,ze ceny sa mozu lisit.V mojom pripade som vedel aka bola cena v kamennej predajni a teda som usetril cca az 7e. Bolo by fajn uvadzat aj cenu v predajniach nech si kazdy zrata pre a proti nakupu cez eshop.

• o fotku-dve viac k tovaru koli lepsej predstavivosti, inak nemam pripomienku

• tovar je rýchlo doručený
    • ťažšie sa mi na stránke orientuje

som s ním veľmi spokojná