• - nákup z domu
    • - rýchle doručenie
    • - mám len pozitívnu skúsenosť

• dlhá doba dodania

• Vynikajúce ceny a komunikácia so zákazníkom.

Jednoznačne odporúčam, v tejto dobe, ked je málo spoľahlivých a ochotných predavajucich, som bola milo prekvapena pozitivnym pristupom ako v kamennej predajni, tak aj cez e-shop.

• Na stranke boli zavadzajuce info ohladom prislusenstva.

Lepsie je tovar kupit v kamennej predajni ako cez e-shop, vtedy viete co k nemu dostanete.

Dobry den,

na stranke su infomacie priamo od vyrobcu. Ak su niekde uvedene nespravne informacie, prosim napiste nam priamo na eshop.

Dakujeme.

• kvalitné veci
    • dostupná cena

• nulová komunikácia zo strany e-shopu v prípade výskytu problematickej situácie

Kúpila som si cez e-shop Exisport stacionárny bicykel, balenie však nebolo kompletné, chýbali v ňom šróby a kľúče na zmontovanie bicykla.
    Po telefonáte s e-shopom sme na ich radu vyfotili balenie a poslali reklamáciu s fotkou na ich mailovú adresu.
    Už je to však vyše týždňa, a nikto sa nám neozval ani po opätovnej urgencii.
    Nekomunikácia z ich strany je veľmi neprofesionálna, keďže sme nedostali ani len informáciu, či našu reklamáciu prijali prípadne či ju riešia.
    Mínusy teda sú - nekompletné balenie objednaného tovaru a úplne zlá komunikácia voči zákazníkovi.
    Po tejto negatívnej skúsenosti by som už služby tohto e-shopu nevyužila.

Dobry den,
    Vasa reklamacia bola presunuta na nase reklamacne oddelenie. Preverime, kde doslo k zlyhaniu komunikacie a preco ste nedostali odpoved.

Pekny den.

• kvalitné veci, ktoré si vo výpredaji môžeme dovoliť aj my
    • príliš pekná bunda sa mi minula, lebo som dlhšie váhala a dodnes banujem....

výborný

• znackove veci za dobru cenu
    • siroky vyber pre kazdeho aj pre deti
    • chybaju mi vacsie velkosti damskeho oblecenia

v tomto obchode rada nakupujem hlavne obuv je tu bohaty vyber aj lacnejsich znaciek a mam s nimi len dobre skusenosti

• kvalitu za rozumné ceny
    • neviem o žiadnych

výborný eshop, rozhodne odporúčam

Primerané ceny, široký výber tovaru

• veľký výber
    • top zľavy
    • o žiadnych zatiaľ neviem

veľký výber,všetky veľkosti oproti kamennému obchodu
    maximálna spokojnosť

• výborný tovar
    • výborné ceny

Obchod je výborný, čo sa týka predajní tak sú všade po Ke (OC AuPrak, OD Dargov, OC Optima...). Je to jediný obchod čo poznám kde majú skvelé oblečenie, veľký výber a dobré ceny.

• flexibilita,
    • dobrá kvalita,
    • príjemné zachádzanie so zákazníkmi...
    • žiadnu som nezistila

V prvom rade ma zaujal krásny tovar, ktorý obchod ponúka a následne jeho cena. Všetko prebehlo naprosto v poriadku, ústretové zachádzanie, môžem len odporučiť.

• ak tovar už nemajú na predajni dá sa zakúpiť takto
    • tovar si nemôžem vyskúšať či mi sedí

kvalitný tovar a rýchle doručenie

• rýchly nákup bez stresu

Je to veľmi dobrý obchod, dobrá komunikácia, kvalitný tovar.

• Kvalita za super cenu

• dlhý termín dodania
    • zdĺhavé riešenie reklamácie, ktoré musí obháňať klient

EXISPORT - moja najhoršia skúsenosť s e-shopom.
    Objednal som si tovar, ktorý majú na sklade, čakal som niekoľko dní (6 dní), prišiel mi tovar o 2 čísla menší ako mal bol objednaný.
    Následne moje naháňanie riešenia a realizácie reklamácie a výmeny tovaru, ale s neurčitým termínom dodania objednaného tovaru.
    Výsledok = objednal som, zaplatil som a objednaný tovar dodnes nemám !!!
    Podotýkam, že som priamo z Košíc a ponúkol som aj možnosť, že si skočím priamo vymeniť tovar, aby sa to zbytočne nenaťahovalo.
    Bohužiaľ, môj názor na Váš e-shop pre ostatných je stručný: "UŽ NIKDY!!!"
    Som veľmi zvedavý na odpoveď na moju negatívnu skúsenosť s týmto e-shopom

Dobry den,

za chybu vo velkostiach na webe sa ospravedlnujeme. Bola Vam dodana najvacsia dostupna velkost z daneho modelu a chybu na stranke sme opravili.
    6 dni trvala dodavka kvoli vikendu, pocas ktoreho kurier baliky nedorucuje.
    Vymenu tovaru v predajni sme Vam ponukli aj my, Vy ste si vsak vybrali kuriera.

Za danu objednavku Vam budu na Vas ucet vratene peniaze.

Pekny den.

• kvalitny tovar
    • serioznost
    • bezproblemova reklama ak objednate tovar cez internet a nesedi velkost alebo sa vam nepaci nemusite ho vracat postou ale v najblizsej predajni

Odporucam kazdemu tu nakupovat,hlavne pre kvalitny tovar a bezproblemove jednanie pri vrateni tovaru

• prehľadnosť internetovej stránky, kvalitný tovar
    • nemá

odporúčam,plná spokojnosť

• prehľadnosť
    • dostupnosť
    • široký výber
    • neviem

V Exisporte nakupujem často, som spokojná a odporúčam nákup aj ostatným nakupujúcim :)