• nezitené

bezproblémový

• Zatial ziadne

Super cena aj kvalita.

• Kurier

• pekne a kvalitne tovary
    • ziadne

doporucujem

• Možem nakupovat cez internet.

Kvalita
    Cena
    Ochotní predavači
    Odporučím ho aj mojim známym
    Je dokonalý

• Dobre ceny a výber tovaru.

Ddobre ceny, dobra kvalita výrobkov. Rýchle dodanie tovaru.

• - prehľadná a široká ponuka
    • - flexibilita
    • - ochotný personál

Celkovo som spokojná, tovar ktorý musím vrátiť (Blizzard Men´s Warm Shirt
    Blizzard Men´s Warm Pants) som kupovala ako darček a neodhadla som správnu veľkosť. Urobím tak na predajni v OC Galéria v Trnave, kde ho vymením za iný tovar, nakoľko väčšie veľkosti už nie sú v ponuke. V spomínanej predajni som spokojná s personálom, sú vždy usmiati , ochotní poradiť a pri tom nie sú prehnane " vlezlí "a dotieraví.

• flexibilnosť, pohodlie
    • prevzatie tovaru, nakoľko pracujem mimo bydliska;
    • uvítala by som doručenie po 14,45 hod.

vrele doporučujem

• VEĽKÝ SORTIMENT TOVARU, DOBRÝ PREHĽAD
    • ZIŚLI BY SA EŠTE VAČŠIE PRIESTORY- mám na mysli pre oblečenie- je to tam už dosť stiesnené, možno v obuvi väčia zásoba čísel

Celkový prístup personálu zodpovedá požiadavkám nás zákazníkov: rýchla obsluha so znalosťou problematiky tovaru, správanie k zákazníkovi na úrovni,nenútenosť,ochota a pocit,že sme pre Vás dôležití...

• kvalita výrobkov
    • výhodná cena
    • neviem o nich

určite ho odporúčam ďalej
    maximálna spokojnosť
    kvalitné veci
    tak ako je napísané, je aj v skutočnosti
    žiadne klamstvá
    pochvala pre všetkých zamestnancov

• Nakupovanie v pohodlí domova
    • Neviem o nich

Spoľahlivý, kvalitný, profesionálny

• Ak objednaný tovar nesedí, dá sa vrátiť v ktorejkoľvek predajni.

• nemusim chodit po obchodoch a skumat kde je tovar

Rýchla objednávka, rýchla komunikácia, rýchle dodanie tovaru. Za dodanie tovaru kuriérom som neplatila nič. Týmto nákupom som ušetrila minimálne 2 hodiny času.

• - dobre označenie veľkosti obuvi
    • - rychle a spolahlive dodanie
    • - drahsie zasielanie kurierom

-3x som už nakupovala cez eshop obuv (z toho raz korčule) a všetko veľkosťou perfektne sedelo. Buď mám perfektne konfekčnú veľkosť alebo neviem :D :D Ale prehľad veľkosti je dobry (aspoň podľa mňa) a mam len dobre skusenosti.
    -Dodanie je primerane rychle. Aj ked kurier by sa mohol ozvat aj predtym a dohodnut den dodania dopredu, ale to je detail.
    -Ceny sú primerané a dajú sa vychytat aj pekne zlavy akurát poštovné mi prijde privelke cca 5 eur kurierom.
    - Vo všeobecnosti som ale spokojna a nedostatky su naozaj skor detaily

• kvalitný značkový tovar za výborné ceny

áno doporučujem, už výššie je to uvedené

• moznost nakupu online
    • ceny

spokojnost

• Výber tovaru, nákup, vyplatenie, dodávka vsetko prebehlo štandardne a bol som maximálne spokojný, až do momentu, kým som otvoril doručený balík.
    • Objednal som si modré lyžiarky, ako darček pre chlapca. Ešte aj v názve mali "Blue" a aj na Faktúre bolo "Blue". No na krabici bolo uvedené, že sú "Pink". Veru tak -lyžiarky boli ružové. Keď som volal do obchodu ,tak mi povedali, že na internete to bola uvedená chyba , pretože modré vraj ani nemali. Áno, to beriem, také sa môže stať. Nechápem však, prečo ma nikto nekontaktoval o tejto chybe, ale mi jednoducho poslali tovar, ktorý som si neobjednal. Mal som potom navyše starosť a zbytočné výdavky na zaslanie tovaru späť.

Ćakal som profesionálny prístup. Bohužial, sklamal som sa.

Reakcia obchodu EXIsport

Dobry den,

doslo k pouzitiu rovnakeho EAN kodu na strane dodavatela pri rozdielnych farebnych modeloch v dvoch dodavkach tovaru.

Za chybu sa ospravedlnujeme, tovar v takomto pripade zvazame na nase naklady, alebo ho je mozne vratit v najblizsej predajni.

Pekny den.

• lepší web by som prijala

odporúčam

• Skladové zásoby, v obchode veľkosti neboli, tak sme skúsili web a mali sme šťastie.

V pohodlí domova si môžete pozrieť produkty a hlavne máte väčšiu šancu zohnať vašu veľkosť.