zverlit sa predáva lebo dobre hrudkuje

• Veľmi milý prístup.
    • Záujem zo strany obchoďáka.
    • Veľmi rýchle reakcie na požiadavky.

• Skvelý prístup
    • Super ceny
    • Odborný prístup

S firmou sme velmi spokojny aj s dodavkou tovaru

Neprofesionalita obchodného zastupcu pre velkoobchod!

dodanie rýchle až do domu, spoľahlivosť, ochota

• ochotný personál, veľký výber tovaru

Odporúčam

• najnizsie ceny za produkty a dopravu
    • poslali mi iny produkt, pricom sa museli skutocne snazit, aby si ho pomilyli s tym, co som si naozaj objednala

• Rýchle dodanie tovaru,super vyber granúl pre psy.
    • Málo teraristických potrieb

Rýchle dodanie tovaru
    Dobrá komunikacia
    Super tovar

• Cena bola veľmi výhodná, bohužiaľ som nedostala to čo som si objednala.
    • Objednala som 14 kg jahňacích granúl, prišlo mi 12 kg kuracích. Keď som pristúpila na výmenu (že o 5 dní príde niekto z ich obchodu do Nitry a vymení mi to za nejaké kačacie) s prísľubom nejakej odmeny pre psíka alebo dorovnaní tej 2 kg straty, nič mi neposlali navyše, len tie druhé granule, ktoré ani neviem, či budú dobré. Bola som veľmi sklamaná. Radšej som mala trvať na vrátení peňazí a objednať tie granule, čo som chcela niekde inde.

Stránka je dosť chabá, chýbajú obrázky a to čo si objednáte Vám nepríde, pošlú Vám kľudne niečo iné. Pani z obchodu ochotne komunikuje, sľúbi Vám aj to, čo nesplní. Tak sa nenechajte oklamať.

• Zla komunikacia. Neinformovanie ohladom stavu objednavky.

Neodporucam. Objednal som si tovar ktory bol skladom.Tyzden nechodil tak som zavolal a povedali ze ho nemaju skladom pricom uvadzali ze maju viac ako 100ks. Dohodli sme sa ze uz ho maju naskladnit tak mi ho poslu. Tovar na druhy den prisiel, avsak nespravny.

• Rýchle jednanie.
    • Od zaplatenia po dodanie prebehla krátka doba, ale nebol som informovaný vopred o termíne dodania tovaru.

Doporučujem.

• Široký sortiment pre domácich miláčikov.
    • Absolútne žiadna komunikácia so zákazníkom čo som sa pri tomto type obchodu ešte nestretla.

čo sa týka tovaru veľké plus ale komunikácia veľké mínus

Pozor na emaily ohladom objednavky, mne ich hodilo do spamu a tak som bola prekvapena, ked mi kurier volal, ze ma pre mna balik. Inak som velmi spokojna :-)

• Nizke ceny
    • Komunikacia

• rýchla dodávka
    • najlepšia cena

odporúčam

• Prehľadnosť kategŕií, vidím koľko toho majú skladom a viem že ma nebudú zavádzať že niečo majú a potom to naháňajú niekde inde a dodacia lehota sa predlžuje ... tu proste vidím že majú skladom 25ks a viem že mi to príde
    • Na niektoré produkty by mohli byť lepšie ceny aby sme nemuslei rozmýšlať nad tým či to objednať inde aj ked s rizikom že to nepríde alebo príde neskoro.

Super obchod, páči sa mi aj to že majú niekolko kamenných predajní a viem kde ich mám hladať aj v prípade reklamácie.

• široký výber tovaru, dobré ceny, ochota poradiť

• Siroky vyber. Super ceny. Prijemni predajcovia.
    • Nic

Odporucam. Naozaj som velmi spokojna.