• Solidnost

• Rýchla komunikácia s predajcom. Ústretovosť pradajcu k zákazníkovi.
    • Žiadne.

Super skoro až osobný prístup. Odporúčam tento obchod a určite si v ňom ešte niečo kúpim. Maximálna spokojnosť.

ĎAKUJEME!

• flexibilitu a spoľahlivosť, výborná komunikácia
    • nenašla som

je to spoľahivý obchod, ústretový

• Super výborná spolupráca. Kupujem tu pravidelne a jednoznačne odporúčam. Skvelý obchod so značkovým a kvalitným tovarom. Príjemná komunikácia. Proste ako to má byť.
    • Tento obchod nemá žiadne slabiny.

Nákup v tomto obchode je pohodlný a rýchly.
    Určite vyskúšajte.

• Lacné vecičky :)
    • Nenašla som žiadne.

Ja som veľmi spokojná, balík doniesol kuriér krásne zabalený, zabalená aj "hračka". Som veľmi spokojná a pribalili aj darček.

• rýchlosť, komunikáciu

navštív a určite budeš spokojný

• Produkt skoro vôbec necítiť

Reakcia obchodu EroticLady.sk

Vážený zákazník, ďakujeme za recenziu nášho obchodu.
    Mrzí nás, že máte takú skúsenosť s objednaným produktom. Pokiaľ nie ste spokojný, môžete nám produkt vrátiť, a my vám vrátime Vašu platbu zníženú o dopravné náklady. Na odstúpenie od zmluvy máte právo do 14 dní od doručenia tovaru.
    Alebo Vám môžem zdarma zaslať http://www.eroticlady.sk/d/sensuva--on-arousel-oil-for-her-ultra-bottle-5-ml-1000461/, čo je originál,
    vy ste si objednali LITE alebo aj Light s 50% účinkom oproti originálu.
    Je tiež možné, že reakcie na rovnaký produkt sa môžu u jednotlivcov líšiť.
    Našou snahou je ponúkať len kvalitné výrobky a v ponuke máme len svetovo uznávané značky.

Ste prvým zákazníkom, ktorý má s týmto produktom negatívnu skúsenosť. Pokiaľ sa nám ešte takáto recenzia na daný produkt objaví, stiahneme produkt z ponuky.

Mrzí nás, že kvôli jednému produktu neodporúčate náš obchod - prosím vás o stanovisko, či prijímate niektorý z našich návrhov.
    EroticLady

• cena, zlavy

• Je prehľadný, rýchle dodanie, kvalitný tovar,
    • nenašla som slabiny

Dobre sa nakupuje, vždy som bola spokojná, odporúčam

• Super komunikace, písemná i po telefonu.
    • Ve srovnání s ostatními obchody příznivější ceny.
    • Nevím o nich.

Rychlá komunikace.
    Ochota a vstřícnost.
    Obchod doporučuji i s ohledem na příznivější ceny.

• Niektoré ceny a to, že je tovar na sklade, tým pádom je tovar aj rýchlo u zákazníka.

Rýchlosť, pohodlie, komunikácia

• sortiment
    • ceny
    • komunikacia obchodu
    • pristup k zakaznikovi
    • so ziadnou som sa nestretol

vyhliadnuty tovar som si tu objednal kvoli cene. hracka v hodnote asi 90 euro mi prisla nefunkcna, nedala sa zapnut. hned v ten vecer som napisal reklamaciu, na ktoru mi obchod telefonicky zareagoval.
    bol som prijemne prekvapeny pristupom, boli mi ponuknute moznosti vysoko nad ramec zakonnych povinnosti - vymena za kus inej farby, pockanie na model farby rovnakej (nakolko nebol na sklade) alebo vratenie penazi.
    na dalsi den sme sa stretli osobne, prebehla vymena. maximalna spokojnost, bol som prijemne prekvapeny.
    novy kus funguje bez problemov.

Vážený zákazník,
    ďakujeme za recenziu, služby týkajúce sa reklamácií považujeme za štandard, spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste.

• - intimita
    • - veľmi kvalitné výrobky
    • - precízny a fundovaný popis výrobkov

odporúčala a radostne hlavne kvôli kvalite

• zaujímavé a kvalitné výrobky
    • pestrý sortiment

• rýchle dodanie, korektnosť, spoľahlivosť
    • žiadne som nezaregistrovala

S obchodom som spokojná, doporučila som ho známym a priateľom, nikdy som nemala problém s objednávkou

• rychlost
    • nezistila som

odporučam

• Našla som novú stránku na internete, tak som vyskúšala. Tovar mi veľmi promptne prišiel, krásne zabalený, s darčekom navyše. Telefonicky som objednala ďalší tovar, pani bola veľmi milá, ochotná.
    • Tovar je luxusný, veľmi kvalitný.Jedná sa o novinku, konečne niečo na úrovni.

Určite odporúčam ďalším.

• kvalitné výrobky za skvelé ceny, prehladné a velmi dobrá skúsenosť

Odporúčam pre všetky moderné ženy