• široký sortiment, prijateľné ceny
    • prehľadnosť stránok - zobrazenie malého spektra titulov v jednej kategórii

mierne výhodnejšie ceny než u iných internetových predajcov, dobrá komunikácia s obchodom (email)

• Dobrý výber, výborná komunikácia, flexibilita.
    • Nie sú.

Odporúčam aj iným zákazníkom.

• Možnosť vyzdvihnutia tovaru osobne na viacerých miestach
    • nemá
    • pri internetovej forme obchodu by sa nemalo stať, že nemáte knihy, ak na webe uvádzate, že "na sklade" máte 2 ks; odpočítavanie predaných titulov by malo prebiehať kontinuálne s predajom, aby to nemýlilo záujemcu o daný titul

• možnosť objednávky z domu

odporúčam

• komunikaci

pomale, nekomunikativni

• bezplatny odber ,rychle vybavenie

dobre ceny a rychlosť

• rýchlosť a pohodlnosť

výborne

• rýchlosť a bezproblémovosť, informácie emailom,
    • že zákazka príde
    • nenašla som

mám dobré skúsenosti

Absolútne neodporúčam! Objednala som si dva tituly, jeden v cene 25,50 E a druhý, len ako dodatok, v cene 3,30 E. Bez akejkoľvek komunikácie, bez konzultácie, či mám záujem o prevzatie, odoslali len druhý titul, ku ktorému som ešte priplácala poštovné. V normálnom eshope informujú zákazníka, že nemôžu odoslať celú objednávku a zaujímajú sa, či má napriek tomu záujem o prebratie zásielky. Toto som ešte nezažila. Zásielku prebral manžel, ktorý síce bol prekvapený, že ide o sumu 5,80 E, ale detaily nepoznal. Takže veľmi pekne ďakujem za úžasný nákup knihy za 3,30 E a 1,50 E k tomu za poštovné. Škoda, že kvôli zaneprázdnenosti som si nemohla prevziať zásielku sama, určite by som ju nechala v zásielkovni.

• 3iroký výber titulov
    • titul, ktorý som potrbovala nebol nikde inde k dostaniu
    • a dokonca bol za dobrú cenu

Doporučujem tu nakupovať
    Trochu bol problém pri preberaní knihy, nakoľko pracovníčka bola v sklade.
    A ani potom keď prišla, neospravedlnila sa za čakanie.
    Mala na dverách napísané - som v sklade-ale ani kedy príde ani nič podobné.

• Nemusím chodiť po kamenných obchodoch a po objednávke mám tovar nachystaný

Objednaná mapa sveta mi bola doručená rýchlo, avšak po rozbaleni sa na jej povrchu nachádzali preliačeniny, vyzera tak trochu ako pokrčený papier, aj napriek tomu, že je laminovaná..
    Predpokladám, že k tomu došlo pri preprave.

• Ziadne vyhody
    • Nedoda tovar.strhne peniaze.a hlavne velky bordel v objednavke.

Nekupujte nic.zaplatite peniaze za knizku ktoru vam nedodaju a na reklamacie nereaguju.dakujem .nikdy viac si nic neobjednam

• nenašla som slabiny

super obchod

• zo strany obchodu som dostala len potvrdenie objednávky, ďalej so mnou nekomunikujú, knihu som si už objednala inde a doručili mi ju do piatich dní

• Cena a možnost osobneho odberu.
    • Som spokojna

Nakupujte!!!!!!

• Som spokojný.

• Objednávanie s pohodlia domova...
    • Dosť dlhá doba dodania, ale chapem, pokiaľ to nie je na sklade a tovar sa objednáva...

Odporúčam využiť služby...

• Nasiel som tu knihu, ktora inde nebola.