• Eshop skrachoval, nevybavuje reklamacie
    • Eshop nebol oficialny predajca vacsiny znaciek, autorizovany servis preto reklamaciu nevybavi.

Pozor! Eshop skoncil, reklamacie nevybavuje, mobil vypnuty. Reklamaciu nevybavite ani v oficialnom servise, pretoze Epicomp nie je oficialny predajca vacsiny znaciek (osobna skusenost s Tefal). Ak vie niekto zorganizovat hromadnu zalobu na majitelku Andrea Radičová Pezinok, napiste, pridam sa.

• Nedá sa vôbec tam dovolať
    • Reklamáciu nevybavíte !!!

Kúpil som tam tyčový vysávač. Po pár mesiacoch odpadli z vysávača obe kolieska, tak som si povedal dobre vyreklamujeme. Vypísal som reklamačný formulár na stránke, odoslal balík na danú adresu a čakal na odpoveď. Odpoveď prišla no nie z obchodu ale z pošty a to taká že si neprebrali balík a pošta mi ho vrátila späť. Skúšal som do obchodu volať - no číslo je nedostupné. Skúšal som aj písať mail, no žiadna odpoveď. Takže za mňa už nikdy v tomto obchode nič nekúpim !!! Ako cena vysávača bola oproti druhým e-shopom o málo lepšia ale vo výsledku mám doma nefunkčný vysávač a ešte sa aj poštou predražil.

• Nedodaný tovar z dôvodu vypredania

Tento obchod som si vybral zo štyroch, ktorý mi ponúkla Heuréka, lebo tento mal tovar na sklade. 2.1. som si objednal 2 nabíjačky. Obratom mi prišla objednávka a ja som ihneď obratom ju zaplatil prevodom cez IB.
    Dnes (8.1) som sa mailom informoval, čo je s mojou objednávkou...Tu je ich odpoveď( bola v spame):
    Vážený zákazník Vašu objednávku evidujeme, tovar sa nám medzitým vypredal a nový vyskladníme do cca 14 dní. Prosím dajte nám vedieť či nám počkáte.
    Pýtam sa, ako ten tovar mohli vypredať, keď v okamihu pridania do košíka bol na sklade.....?

• Bol najlacnejsi a najblizsie. Nic viac som nepotreboval.
    • Nemohol som sa tam dovolat. Ani som sa nedovolal. Oneskorenie dodania iba jeden den.

Najlepsia cena aku som na nete zohnal a este aj najblizsie. Mozem iba odporucat. Ked si doladia stranku ktora sa mi zda neprehladna a zacnu dvyhat telefon budu konkurenciou aj Mall.sk