• Vyber tovaru

Som spokojna najlepsia cena

Oceňujem si okamžité zaslanie tovaru aj komunikáciu obchodu.

• Korektné jednanie, skoré doručenie.

Veci prisli take ake boli nz obrazku..bolz som spokojna..aj dorucenie bolo do 15 dni ako uvadzali na stranke..

• s obchodom skusenost velmi dobra
    • ale tovar mi prisiel dokrceny, ale za to moze asi doprava.......

• Doma v pohodlí .

Mám prehlad o celej ponuke.

Ziadny problem. Velka spokojnost.

Po 15 dňoch, ako uvádza obchod, mi tovar stale nebol doručený.
    Len tuto jednu vec by som vytkla.

• rychlo a spolahlivo

Som velmi spokojna vsetko bolo v poriadku

Kvalita a rýchle dodanie - veľmi spokojná

obyčajné pokrčené plátno kúpené podľa mňa na poľskom trhovisku /má aj poľský popis/, v ponuke to bolo dobre nafotené , preto som si to objednala. Veľká chyba.

Reakcia obchodu ElumaBaby.sk

Milá pani EV, objednali ste si OBYČAJNÉ obliečky z bieleho bavlneného PLÁTNA, ako bolo uvedené v popise. Je preto celkom prirodzené, že sme Vám dodali obliečky z bieleho PLÁTNA. A že je pokrčené - než tovar príde od výrobcu až k Vám, je zabalený v sáčku + prejde cez ruky aj prepravcom , a preto to nemôže byť predsa celkom rovné. Každá mamička pred použitím obliečky vyperie a vyžehlí, takže tejto Vašej námietke celkom nerozumieme.

Obliečky sú od výrobcu Mamo-Tato, čo je popredný - áno - poľský výrobca. Tieto výrobky predávame už 10 rokov a mnohé mamičky si ich objednávajú opakovane. Je mi ľúto, ak nie ste spokojná, no nedá sa vyhovieť každému... Ak ste očakávali vyššiu kvalitu, je potrebné aj viac investovať a neočakávať za pár eur bavlnený satén. Obliečky môžete samozrejme vrátiť - všetky informácie nájdete na našom webe.

Obliečky neboli kúpené "na poľskom trhu" - na to naozaj nie je čas, aby sme na základe Vašej objednávky bežali na trh a hľadali, čo ste si objednali. S pozdravom, Elumababy.sk

• Som maximálne spokojná z pohodlia domova objednať ,ďakujem a odporúčam .
  • nedodržanie lehoty dodania

Reakcia obchodu ElumaBaby.sk

Dobrý deň, áno, máte pravdu, tovar sme odoslali o 2 dni neskôr, za čo sa ospravedlňujeme. Na ďalší nákup Vám poskytneme 5% zľavu, prosím napíšte nám na [email protected].
    S pozdravom, tím obchodu Elumababy.sk

• Tovar prišiel síce včas, alen bol poškodený. Prebaľovacia pult mal na viacerých miestach poskodeny lak.
    • Nie uvedený vzorkovnik na farbu prebaľovacia podložka, ani vzor obrázkov, takže kupujete mačku vo vreci. Manson sa náhodou trafila do farby.

Výhoda - tovar bol dodaný včas
    Nevyhoda- ak nemáte chuť dokazovať poškodené miesta, nekupujte.

Reakcia obchodu ElumaBaby.sk

Dobrý deň, vaša nespokojnosť nás mrzí. Ak je tovar poškodený, môžete ho reklamovať, čo ste neurobili. Pokiaľ ide o mačku vo vreci, farbu prebaľovacej podložky JE možné vybrať Do košíka ste si vložili podložku zelenú. Na výber sú aj iné farby. Motívy na položkách sa menia, a preto vybrať motív nie je možné. O tom však informujeme na stránke a zákazník sa môže vopred rozhodnúť, či mu to vyhovuje alebo nie. Ďakujeme.

Dobrá komunikácia, aj kuriér.

Spokojnosť s nákupom a tovarom, rýchle dodanie, bez problémov

• Tovar prišiel kvalitný a v očakávanom stave, podľa predstáv
    • Priebežne ma o zásielke informovali
    • Doba doručenia bola dlhšia ako bolo uvedené na stránke

Milý prístup, kvalitný tovar
    Dlhé trvanie doručenia

• Objednávka bola rýchlo vybaven

potrebovala som zmeniť objednávku, komunikácia prebehla bezproblémovo a objednávka bola zmenená podľa mojej požiadavky