• Od objednania sa obchod neozval a sú tomu už 2 týždne.

Reakcia obchodu ElumaBaby.sk

Dobrý deň, v objednávke ste si zvolili PLATBU PREVODOM, avšak platba stále od vás nedorazila, a preto tovar nebol odoslaný. prosíme o úhradu a obejdnávku vám radi odošleme. Neváhajte nás kontaktovať na [email protected] pre dohodnutie ďalšieho postupu. ďakujeme.

• Krásne obliečky na mieru a za rozumnú cenu!

• Dobrá cena
    • Super kvalita
    • Dá sa doladiť ako v mojom prípade súprava+ vreckár zvlášť
    • Dobrá komunikácia
    • Dobré zabalené
    • Pekný tovar na oko

• Velmi pozitivny pristup pri telefonickom kontakte.

Som spokojná.

• Vyborna znalost tovaru a prehlad

Obratom mi zodpovedali vsetky otazky a tovar dorucili tak rychlo, ako slubili :)

S tovarom som veľmi spokojná,len nebola vybavená celá objednávka a je tam dosť dlhá čakacia doba dodania

• Spoľahlivý,rýchly....maximálna spokojnosť a skvalitou dovaru.

prijatelne ceny a rychle dodanie tovaru

Skvela komunikácia s personálom, vybavili storno 1 položky z troch okamžite a ani to nepoplietli, (bohužiaľ úroveň služieb v krajine je na zaplakanie a toto považujem za nadštandard

• Veľmi pekný sortiment

• veľmi rýchle, spoľahlivé, zodpovedné jednanie

• Dobrý výber hračiek

Aj keď bola doba doručenia dlhšia, tovar prišiel v poriadku, pekne zabalený a hlavne kvalitný! Všetko bolo presne také ako na obrázkoch.

• Mali tovar, ktorý som na inych stránkach nemohla nájsť
    • Zla komunikáciana
    • Na tovar som dlho čakala lebo po týždni si zrazu spomenuli že ich dodávateľ je na dovolenke

Tovar prišiel v poriadku, takže som spokojná.

Reakcia obchodu ElumaBaby.sk

Dobrý deň, ďakujeme za reakciu, no radi by sme upresnili, že doba odoslania bola predĺžená len o JEDINÝ pracovný deň.

Tvrdenie, že sme si po týždni "spomenuli", že dodávateľ je na dovolenke, je nepravdivá... O tom, že dôjde k predĺženiu sme Vás informovali v rámci dodacej doby, keď sme sa uvedenú info dozvedeli a mohli ste sa rozhodnúť, či na tovar počkáte alebo nie Rozhodli ste sa počkať.

Je letné obdobie a aj naši dodávatelia majú dovolenky - prípadné meškanie nás mrzí, no bohužiaľ to neovplyvníme. O to viac nás mrzí Vaše negatívne hodnotenie, pretože sme urobili všetko, čo bolo v našich silách a dodacia doba bola predĺžená len o jediný deň. Ďakujeme za pochopenie.

Síce som tovar nakoniec kúpila inde lebo v obchode uz nebol k dispozícii ale pani bola veľmi milá a ochotne sa mi snažila pomôcť vybrať iný tovar - no ja som si žiaľ nevybrala.
    Nedala som všetkých 5* práve kvôli tomu ze nemali aktualiovanú ponuku a tak keď som si viac krát zvolila alternatívny produkt stále už nebol v ponuke.
    Ale inak nemám výhrady a určite si tu objednam znova ak má niečo zaujme :-)

Rýchle dodanie tovaru a dobrá kvalita

• Tovar splnil ocakavania, zodpoveda obrazku

absolútne neinformovali v akom stave je objednávka, pritom dodanie malo byť do 15 prac.dní

Reakcia obchodu ElumaBaby.sk

Dobrý deň, doba odoslania pre objednaný tovar bola do 15 pracovných dní - objednávka bude pravdepodobne odoslaná dnes, čo ešte spĺňa avizovaný termín. Momentálne je čas dovoleniek a hoci robíme všetko, čo je v našich silách, niekedy dobu dodania neovplyvníme (najmä ak závisí od ďalších strán ako je výrobca a prepravcovia).
    O stave objednávky sme Vás informovali t.j. že sa vybavuje a aká bude doba odoslania. počas tejto doby nie je dôvod odosielať ďalšie emaily a spamovať zákazníkom emailové schránky, aby sme ich informovali, že objednávka sa "ešte" vybavuje a "ešte to neposielame". Ďakujeme za pochopenie.

Celkova spokojnost s nakupom