• Žiadna
    • Otrasná komunikácia, drzý personál,
    • Nespoľahlivosť, zavádzanie

Určite neodporúčam tento obchod. Arogantný a drzý personál, komunikácia na úrovni totalitného režimu. Kúpila som polovicu objednaného tovaru, nakoľko nemali na sklade a tvrdili, že stopercentne dovezu do 2 dní. Po niekoľkých urgenciách mi drzo odvrkli, že tovar neprišiel a ani nebude :))) Takže prvú polovicu tovaru som sa rozhodla im vrátiť. Ešteže máme takú veľkú konkurenciu a je u koho vyberať. Prvý aj poslednýkrát som tu niečo kúpila.

dostupnost tovaru na stránke na externom sklade
    po objednaní prišiel mail že tovar je dlhodobo nedostupný.
    tak objednavku obchod zrušil

• Tovar v ponuke sice maju, ale realne na predajni nie. Chyba im poznamka nedostupny, alebo na objednavku, atd.

DOBRÝ DEŇ PÁN DUŠAN

NA VAŠU OBJEDNÁVKU VÁM BOLO RIADNE A SLUŠNE ODPOVEDANÉ A TO PRAKTICKY OKAMŽITE.
    TOVAR KTORÝ STE SI OBJEDNAL NIE JE VZHĽADOM NA CELOSVETOVÚ SITUÁCIU SKLADOM ANI U DOVOZCU

• Velmi dobra komunikacia, poradili mi s produktom, vrelo odporucam. Urcite by som nakupil znova v tomto obchode

• -slušný výber tovaru
    • -prijateľné ceny

-dobrá komunikácia s obchodom ohľadom objednaného tovaru
    -po prvom nákupe môžem obchod len odporučiť

• vyhodne ceny, rychla dodavka
    • nema

odporucam - dobre ceny, rychle dodanie

• Pri tovaroch nieje uvedene co je/nieje skladom, objednava sa pokus-omyl

• - široký výber techniky a náradia
    • - ochota poradiť typ výrobku
    • - otestovanie výrobku
    • - zabezpečujú záručný a pozáručný servis
    • - odbornosť obsluhy
    • Viacej uvádzať výrobky na internete

-Objednal som z dôvodu najnižšej ceny
    - Objednaný výrobok už nemali, ale ponúkli drahší výrobok od toho istého výrobcu a to za cenu pôvodne objednaného výrobku. To je jednoznačne záujem o zákazníka.
    -Doporučujem nákup v tejto predajni: poradia, doporučia náhradu,ukážu ako sa s náradím pracuje, poučia o bezpečnosti pri práci a hlavne zabezpečujú záručný a pozáručný servis.

- veľmi dobrá komunikácia a ponuka alternatívneho riešenia bez navýšenia ceny

Objednal som si tovar pred 10dňami do dnešného dňa som nedostal ani e-mail, ani telefonický kontakt proste žiadna komunikácia, tovar som do dnešného dňa nedostal...nedoporučujem!!!

DOBRÝ DEŇ .
    NA VAŠU OBJEDNÁVKU VÁM BOLO ODPOVEDANÉ OKAMŽITE V PRIEBEHU PÁR MINÚT
    S POZDRAVOM FIRMA ELPOS.

Môžem odporučiť tento obchod ELPOS.

• Kvalifikovaný personál ochotný vždy poradiť.

• Na webovej stránke obchodu nie sú uvedené doplnkové komponenty pre jednotlivé produkty a príslušenstvo. Pričom na kamennej predajni majú veľmi široký výber, tak je to trochu škoda.

Dobrá cena, veľmi široký sortiment a profesionálny prístup a poradenstvo pri výbere.

• široký sortiment
    • zlý popis produktov, alebo logistika, nakoľko stôl mal mať šírku 50 cm a mal 60 cm. Tak neviem, či je to zlým popisom, alebo mi dodali nesprávny produkt.

Potešil ma široký sortiment a taktiež, že som tu našiel záhradný stôl so šírkou 50 cm, ktorý nikde nemajú. Avšak po doručení tovaru som zistil, že stôl má klasických 60 cm. Nehcelo sa mi to však reklamovať, baliť a posielať naspäť. Každopádne je však nábytok z kvalitného materiálu a vyzerá veľmi dobre. Tovar bol kuriérom doručený v priebehu 3 dní od vytvorenia objednávky.

• dobre ceny

• bezproblémová objednávka z domu
    • rozumná cena a dodánie až domov
    • žiadné

náhodou som našiel teno obchod oslovila ma stránka a cena tovaru v tomto obchode
    tento obchod určite odporúčam

• Odborne poradenstvo zahradnej techniky

• Výhodná cena v porovnaní s inými obchodmi
    • Pravdepodobne neaktualizujú ceny tovaru

Na základe mojej jednorázovej skúsenosti, ja už v tomto obchode nakupovať nebudem.

Vážený zákazník.
    Je nám ľúto že na základe Vašej jednorázovej skúsenosti, neodporúčate aj iným zákazníkom aby nakupovali v našom obchode.

• ???
    • Ignoracie, otrasne jednanie