Rýchly a pohodlný nákup.Vysoká kvalita tovaru.

• dobrá cena,
    • rýchle vybavenie
    • ochota

áno už som tento obchod odporučila aj svojim známym, som veľmi spokojná

• komunikácia
    • x

rozhodne odporúčam

• Dobra komunikacia.
    • Zlepsit webovu stranku

Obchod odporucam. Vzdy som bola spokojna.

• Rýchlosť a pohodlnosť

• - cena objednaneho tovaru
    • - v mojom pripade rychlost vybavenia objednavky
    • - prvy dojem z webovej stranky obchodu bol rozporuplny

• kvalitný tovar, spolahlivá doprava
    • som so všetkým spokojná

cena tovaru bola primeraná a lákavá
    mám dobré skúsenosti z predchádzajúcich nákupov

• výhodné ceny
    • nevsimol som si

- odporúčam, ušetríte

• osobité jednanie so zakaznikom a flexibiln dohoda o prevzati tovaru

• Komunikácia v pohodke cez e-mail som sa informoval či tovar majú na sklade a či mi do Vianoc príde. Tovar sa síce oneskoril ale nie kvôli predajcovi ale kvôli prepravnej firme DPD...Z internetového obchodu mi poslali číslo zásielky, takže som si ju mohol sledovať a teda aj posúriť. Tovar prišiel nepoškodený. Na to že, SK a CZ návody nemajú som bol predo upozornený, čo mne nevadilo lebo na internete sa to dá stiahnuť...Ja som spoko :)

mínus nemám :) len na tú prepravnú spoločnosť ale to by som vedel ospravedlniť vzhľadom na to že na Vianoce mali toho asi dosť.

• tovar objednaný 19.12:a dodaný 21.12.Objedenaný bol v čiernom prevedení. Po telefonickom dohovore a písomnom upozornení, že kávovar v striebornom prevedení je o 50 € drahší som prevzal aj v čiernom prevedení napriek upozorneniu, že ak mi nevyhovuje, tak ho nemám prevziať, alebo ho vrátiť. Keď že mi ide o funkčnosť a cenu, farba je až druhoradá, tak som ho prevzal. Tovar bol dodaný v originálnom balení+ochrannom balení. Po používaní cca 2 týždňov som s ním nadmieru spokojný.
    • Tovar bol dodaný bez sk alebo cz návodu (bol len v E a kope iných jazykov). Po mailovom upozornení mi bol dodaný cz návod.(dôvodom bolo asi to, že daný typ sa do cz a sk nedováža. Zistenie z internetu,)

Moje skúsenosti s týmto internetovým obhodom sú aj napriek predcházajúcim recenziám len pozitívne.

• klamlivo uvadzaju nizke ceny
    • uvedene, ze maju skladom, ale v realite nemaju nic

Podvodny E-Shop. Neodporucam. Dufam, ze kriza taketo firmy uz konecne vytlaci z trhu a podpori slusne firmy.

Reakcia obchodu NEFKA s.r.o.

Na nasom portali prezentujeme momentalne 2146 produktov, ktore su on-line a vsetky uvadzane ceny su aktualne. Nemeth-konatelka

• zlákala ma cena a tovar na sklade podľa ich stránky, bohužiaľ deň po objednaní prišiel e mail že tovar je vypredaný a stornujú moju objednávku.
    • Nech si vytvorí každý svôj názor, osobne- nie ďakujem

neodporúčam, strata času.

Reakcia obchodu NEFKA s.r.o.

Internetovy system aktualizuje ceny tovaru a dostupnost tovaru kazdych 24 hod., je to bezna prax. Nemeth-konatelka

• Objednal som si tovar PIONEER DEH-6400BT s expresnym dorucenym do 24h za priplatok 6,90 a vobec mi neprisiel a ani nikto neodpovedal na e mail ....nula bodov

Určite nie

Reakcia obchodu NEFKA s.r.o.

Objednavku stazovatela sme nobdrzali. Niekedy sa stava, ze zakaznik tovar objedna, ale neodosle ho. Nemeth-konatelka

• chcela som si objednat tovar - fotoaparát - cena bola 89,90.. poslala som do obchodu dotaz na tovar, bohužial ich odpoved bola že cena sa zdvihla na 112,90. a to za 1 minutu zmenili aj v internetovom obchode. ked som do firmy telefonovala, tak reakcia pani pri telefóne bola asi taká - začala po mne kričat, že si to mám objednať niekde inde, že oni sú neni jediný internetový obchod.

radšej sa vyvarujte nákupu v tomto obchode!!!!!

Reakcia obchodu NEFKA s.r.o.

Podnikovy system nezaznamenal ziadnu objednavku stazovatelky, ziadny predaj tovaru nebol uskutocneny. Ceny tovaru sa automaticky kazdych 24 hod. aktualizuju. Nemeth-konatelka

• rychle dorucenie tovaru
    • zla komunikacia
    • ignoracia pri vybavovani reklamacie
    • pri vrateni tovari neuhradenie celej sumy

neodporucam v ziadnom pripade

Reakcia obchodu NEFKA s.r.o.

Pri reklamacii tovaru je potrebne priniest, alebo spolu so zasielkou pribalit aj potrebne dokumenty s danovym dokladom, pre rychlejsie a bezproblemove spracovanie. Cena produktu je vzdy vyplatena v celosti. Naklady za dopravu tovaru k zakaznikovi nie su vyplatene, ako aj dobierkovy priplatok a to podla platnej slovenskej legislativy. Netyka sa tovaru, ktory sa zasiela na vykonanie servisnych sluzieb, ten hradi predajca. Nemeth-konatelka

• - vyborna cena
    • - skutocne uplne novy, nevybaleny tovar priamo od vyrobcu
    • - zaruka
    • - perfektna dostupnost obchodu v Bratislave, skvele parkovanie
    • - trosinku "zvlastny" internetovy shop, ale plne funkcny

Spociatku som sa bala o kvalitu tovaru z uplne neznameho obchodu. Nakoniec som rada a v buducnosti ich budem rada navstevovat.

Heureka, ste skveli ! Toto je uz moja stvrta dobra skusenost a hromada usetrenych penazi. Dakujem!

• Veľmi som spokojná s touto firmou. Spoľahlivý po každej stránke. Zmena objednávky sa dá u nich spraviť aj telefonicky a odpisujú aj na maily. Vrele odporúčam. Ceny sú tiež dobré.

Spokojnosť veľká.

prosim vas mozem tento sub pouzit k tomuto reciveru ? vdaka