• Vyborna komunikacia, ochota, dovoz a vynaska, perfektne! Doporucujem!!!

Okamzite komunikovali a riesili aj pre produkty, ktore nemali na stranke. Vyborne ceny.

ochotny pristup
    vyborne ceny
    bezproblemove dorucenie

• dostala som odporúčania od dvoch spokojných klientov, ktorí nakupovali v tomto obchode;
    • komunikácia s predajcom e-mailom aj telefonicky nemala chybu;
    • všetky moje otázky pred kúpou boli zodpovedané obratom;
    • vzhľadom k mojim predchádzajúcim nedobrým skúsenostiam s podobným predajcom, som mala obavy, týkajúce sa času dodania tovaru, ale moja objednávka bola vybavená za minimálnu dobu, dá sa povedať že expresne;
    • jednanie predajcu hodnotím vysoko pozitívne;

odporúčam nakupovať u predajcu bez najmenších obáv;

• Seriozny pristup a odborny vyklad.
    • Velmi dobra cena.
    • Rozumna cena dopravy.
    • Dobre rady aj cez telefon

Od objednania az po dodanie bez vacsich problemov. Tovar meskal dva dni, no bol som o tom vcas informovany.

• Výborná komunikácia, veľmi dobré ceny a odborné znalosti.

Objednal som práčku, ktorá ako sa ukázalo je dlhodobo nedostupná. Po telefonickej konzultácií sme vybrali náhradný
    model. Bol len o málo drahší, no neporovnateľne sofistikovanejší. Ďakujem za pomoc pri výbere a som rád, že ešte existujú predajcovia, ktorý vedia čo predávajú.

• vyborne ceny,
    • odporucanie a poskytnutie informacii pri vybere elektrospotrebicov
    • dovoz az do bytu v cene bez dalsich poplatkov,
    • promptne vybavenie,
    • kvalitne sluzby,
    • dobra komunikacia

Velka spokojnost, odporucam!

• dobre ceny
    • potrebujem sa s nimi urgentne skontaktovat ohladom mojej objednavky a neodpisuju na mail, pevnu linku nezdvihaju a mobil je nedostupny.....

neviem co si mam o tom mysliet......

• - výborná cena, okamžitá reakcia na každý mail, rýchle dodanie, 100% komunikácia, dodržanie všetkého dohodnutého, individuálny prístup, bezproblémové doručenie až do bytu. Každý výrobok, ktorý budeme potrebovať a bude v sortimente Elektroonline určite objednáme tu
    • až teraz sme tento internetový obchod objavili :-)

najlepší internetový obchod, s ktorým sme sa na Slovensku stretli, doporučím ho všetkým známym ...

• Kupoval som cez Elektroonline.sk cele vybavenie kuchyne vratane pracky Whirlpool. Bol som absolutne spokojný, najma s odbornym vykladom o spotrebicoch. Taktiez mi poradili ktore spotrebice su kvalitnejsie a ktore menej kvalitne... Aj napriek rade, ze Whirlpool pracky (zohra plnene) su kazove, som si zakupil najdrahsiu pracku v ponuke Whirlpool a skutocne kazova bola. Pri reklamacii sa spolocnost zachovala velmi seriozne a v pohode. Doporucujem. Urcite Vam vedia urobit NAJLEPSIE ceny na trhu.
    • Trochu o nicom web:)

Absolutna spokojnost.

• Podľa avizovaných cien mali objednávané spotrebiče o pár eur lacnejšie
    • Okrem mailu o spracovávaní objednávky absolútne žiadna komunikácia

1.11.2010 objednané 2 kusy kuchynských spotrebičov. V podmienkach uvedená dodacia doba 4-14 dní v našom prípade nereálna, žiadna dodatočná informácia o fakte, že výrobky nie sú či budú po termíne, skrátka nič. Dňa 16.11.2010 som objednávku zrušil a tovar objednal cez Mall.sk. Aké prekvapenie, že už mám avizovanú dodávku na 19.11.2010.
    Že by sa snažili viac ?

• + cena
    • + výborná komunikácia
    • + výborná kuriérna služba

Objednával som 3 spotrebiče.Prišli načas.O pripravenej objednávke som bol informovaný telefonicky deň vopred a v deň doručenia mi volal hodinu pred doručením kuriér .A samozrejme rozhodla aj cena pre ktorú som zvolil tento obchod.Som maximálne spokojný určite to nebol môj posledný nákup v tomto obchode.

• Objednala som si umývačku riadu a bola som maximálne spokojná...objenala som cez internet v sobotu večer a v utorok o 4 dni som mala umývačku doma,super rýchla objednávka a ochota vo firme...aj ich prepravná spoločnosť ReMax super,pán čo nám doviezol,veľmi milý a ústretový :)...objednávala som si už zo 4 spoločností,ale s touto som najspokojnejšia,vrelo odporúčam....a ceny tiež majú výhodné oproti iným obchodom...
    • nič,všetko bolo perfektné...

proste odporúčam na 100 % :)))

• - výhodná cena
    • - obchod prebehol úplne bez problémov
    • - obzvlášť som spokojný s kurierskou službou ReMax, ktorá mi tovar doviezla
    • - s takým milým prístupom som sa ešte nestretol

Odporúčam nákup na elektroonline.sk

• Dobré ceny, prehľadná stránka, možnosť osobného odberu na predajni. Individuálny prístup a znalosť sortimentu predavača.
    • Nič, nákup prebehol vzorovo

Využil som, že majú vlastnú predajňu v BA. Predavač zodpovedal všetky moje otázky veľmi fundovane. Dokonca mi
    dal pár € zľavu, takže sa osobná návšteva skutočne oplatila.
    Nie všetko mali skladom, no tovar prišiel kompletný v dohodnutom termíne. Za dopravu som neplatil. Nákup v tomto obchode odporúčam.

• široký sortiment
    • dobrá cena (kuchynský drez)
    • možnosť osobného odberu (Bratislava) a platby kartou
    • ochotný personál
    • Omeškanie dodania o 1 deň, ale to mohla byť náhoda