elektro MT

Ako hodnotíte obchod?

Recenzie elektro MT

Anonym

Pridané: včera, 18:46

• bezproblémová a nadštandardná komunikácia
  • rýchly dovoz
  • výborná cena (kupovali sme sporák)

TOYOTA

• rýchlosť dodania

• Áno (2)

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Sme veľmi radi,že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojný. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, alebo nákup v našom internetovom obchode.

Anonym

• rýchlosť
  • jednanie so zakaznikom
  • nic

jorek

• jednoduché ovládanie
  • rýchlosť dodania
  • zatiaľ nič

S objednávkou v tomto obchode som bol maximálne spokojný. Objednával som si umývačku. Objednávka bola vytvorená v piatok poobede a v utorok už bola doma.

Saša

Pridané: 5. decembra 2016

• Skoré dodanie a cena bezkonkurenčná

Odporúčam každému, kto sa doteraz spoliehal len na klasické známe eshopy, kde sa nedočkáte a len opletačky

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Sme veľmi radi,že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojná. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, alebo nákup v našom internetovom obchode.

Maco600

Pridané: 5. decembra 2016

• Mal som umývačku do dvoch dní doma a cena bola o 10% nižšia.

Úplná spokojnosť.

Juraj

Pridané: 4. novembra 2016

• Všetko
  • Nič

Tovar v kamennom obchode nikde nemali ,tak
Som skúsil vás a bol som milo prekvapený do 3 dni

ok

Avatar používateľa

František Varga

Pridané: 6. septembra 2016

• Kupoval som pračku BEKO.
  • Dodaná do 24 hodín.

Obchod doporučujem