elektro MT

• vsetko
  • nic

ok

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Sme veľmi radi,že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojný. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, alebo nákup v našom internetovom obchode.

František Varga

Pridané: 6. septembra 2016

• Kupoval som pračku BEKO.
  • Dodaná do 24 hodín.

Obchod doporučujem

• Áno (1)

mbstrsp

Pridané: 5. septembra 2016

• uplna parada, dodany tovar promtne
  • nic

zatial vsetko O.K.

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Sme veľmi radi,že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojný. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu,alebo nákup v našom internetovom obchode.

Lenka Vargová

Pridané: 5. septembra 2016

bolo to stručné, výstižné a promptné. Veľmi dobrá komunikácia.

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Sme veľmi radi,že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojná. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu,alebo nákup v našom internetovom obchode.

Pavel Adamovic

Pridané: 4. júna 2016

• Komunikácia na 100%,cena a dodanie.U mňa plný počet.
  • Nič.

Odporúčam !!!

• Nie (2)

Olav..

Pridané: 3. júna 2016

• Komunikácia s obchodom bola bezchybná, vždy keď som potreboval informácie/rady tak som sa na prvý krát dovolal, čo je v dnešnej dobe fakt vzácnosť
  • Nízke ceny
  • Ponuka - široký sortiment, dobré značky
  • Dodanie do 1-2 prac. dní

S objednávkou v tomto obchode som bol maximálne spokojný. Objednával som si práčku, ktorú som súrne potreboval. Objednávka bola vytvorená v stredu večer a v piatok ráno som ju už mal doma, bezpečne zabalenú so všetkými potrebnými dokladmi a príslušenstvom. Taktiež som od obchodu dostal telefonicky rady ohladom menších nejasností pri inštalácii. Elektro MT možem len a len odporúčať ostatným.

Ooc

Pridané: 2. júna 2016

• Kazdy obchod robia ľudia. A v tomto som bol viac ako 100% obsluzeny, splnili všetko čo sľúbili, jednali rýchlo a vysoko profesionálne.
  • Kúpil som si vyše 500€ výrobok. Az po objednani som zistil ze uz ho výrobca prestal dodadavat na trh a pripravil o 160€ drahšiu "inovaciu". MT Shop ma osobne kontaktoval a do 2 hodin zohnali nejako tento tovar pre mna.
  • Cenu o nic nenavysili a to mali najnižšiu cenu spomedzi iných.
  • Volal som medzitým vyrobcovi a ten mi po 3 dňoch písomne odpovedal ze uz nemaju. Ale chlapci z MT shopu zohnali :-).
  • A za 2 hodiny....
  • Uplna spoľahlivosť a moja 100% spokojnost.
  • Nech im to aj ďalej takto funguje, budu mat stale viac nadsenych zákazníkov.
  • Nic im neviem vytknúť a ani ponúknuť na zlepšenie

Su 100% !

• Nie (1)

Anonym

Pridané: 2. júna 2016

• Bezproblémové, rýchle vybavenie objednávky
  • Rýchle dodanie
  • Profesionálne jednanie zo zákazníkom
  • Ochotný personál

Tento obchod si u mňa získal veľkú dôveru čoskoro nakupujem u vás znova. Veľká spokojnosť, odporúčam.

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi,že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojný.Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu,alebo nákup v našom internetovom obchode.

Ben

Pridané: 4. mája 2016

• veľká ústretovosť v komunikácii tohto obchodu so zákazníkom
  • po otázke na dostupnosť tovaru okamžitá aktualizácia ponuky na stránke
  • fajn dodacia lehota tovaru za minimálne poštovné
  • neviem o ničom

obchod, ktorý rozhodne patrí do 21 tisícročia :-))

Laco

Pridané: 4. apríla 2016

• Dobrá cena, komunikácia zo strany obchodu o stave objednávky
  • Nič

Odporúčam