• + cena

• rýchlosť dodania
    • žiadne som nenašla

jednoznačne odporúčam

• najnižšie ceny
    • tovar značiek,ktoré sa bežne nepredávajú
    • ocenila by som informačný mail,že objednávka bola uhradená

Tovar som objednávala,bol doručený,dodacia doba zodpovedala tomu,čo bolo napísané na stránke,komunikácia s obchodom dobrá,aj keď som mailovala neskoro večer.Možno by som ale ocenila informačný,automatický mail,že objednávka bola uhradená.Potom sa nervujem,že či peniažky prešli alebo nie.Lacnejší tovar oproti iným el.obchodom a značky bežne nepredajné na SVK.Že manuál nie je v slovenčine mi vôbec neprekáža.Chybičky na tovare neboli a bonus bol naozaj zlatý kurier.Len fakt by som dala asi automatické maily,že bolo uhradené.Inak nemám ani najmenšiu sťažnosť a mám dojem,že tu budem ešte nakupovať.

• Najlepšia cena
    • Trošku dlhšie trvalo dodať tovar - ale zase bolo to do doby, ktorú sľubovali.

V pohode

S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• vybrala som si v klidu doma a mali tento výrobok za najnižšiu cenu
    • neviem

bola som spokojná

S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Super komunikácia, ochotný personál. kedykoľvek som ich kontaktoval mailom, odpovedali mi do 15 min, takže vynikajúca komunikácia s pracovníkmi obchodu.

Odporúčam každému, aby využili služby tohto internetového obchodu, nakoľko moje skúsenosti s nimi sú len a len pozitívne. odporúčam každému, kto chce spojiť nákup s vynikajúcimi cenami a ochotou personálu, aby ich služby využil.

• Recenzie bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Mal najlacnejsiu ponuku aj s dopravou.
    • Neviem

Sledoval som ceny,aj pri ostatnych vyrobkoch boli ceny najnizsie.

• nevšimol som si

pozitívna skúsenosť

S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• ziadny telefonicky kontakt a neschopnost odpovedat na email

Reakcia obchodu elektrocentrum

Odporne klamstva! Neschopny je tu jedine tento zakaznik. 2x sme mu menili objednavku a 2x zabezpecovali iny digestor a on tu napise toto...

• dobrá cena
    • dlhšia dodacia doba

• rýchlosť, dobrá cena
    • chýba tel. kontakt

odporúčam

S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Otrasná nezdvorilá komunikácia, nedodržaná dodacia lehota,

Nespoľahlivý, nedvôverihodný

Reakcia obchodu elektrocentrum

Obycajny zbabelec, ktory si bez jedineho slova vyzdvihol vyrobok osobne u nas v odbernom mieste presne na 6den od objednania. Najprv dakuje v mailoch za ochotu a potom tu popise toto. Ak mal voci nasej praci nejake vyhrady, tak to mohol konzultovat priamo s pracovnikmi na mieste.
    Ale ako vidime, tak on a jemu podobni dokazu len poskodzovat, namiesto podakovania.

• nemá komunikáciu , nemá telefony kontakt .nemáte možnosť sa s nimy spojiť - ťažko aj cez email , žiadne oznámenia , nič len nečinosť
    • /manželka už bola donútená si kúpiť sporák sama
    • boly upozornený že to súry v piatok mal byť dodaný tovar / slúbily / a v pondelok ráno manželka kúpila sporák , ja som im dal na vedomie že objednávku ruším , keby zavolaly a oznámily nebol by žiaden problém .

Reakcia obchodu elektrocentrum

Takyto KLAMARI by mali mat zakaz nakupovat cez internet.
    Nikto nic neslubil! Termin dodania 7dni mame uvedeny vsade kde sa len da a dost vyrazne! Ziadne zrusenie objednavky neprebehlo a my sme samozrejme v piatok na 6 den sporak poslali. Zakaznik sa spamatal az v pondelok na vyzvu kuriera a sporak neprebral. Nam sporak zostava na sklade, preplacame dopravu tam aj spat a tento klamar tu dokaze popisat este taketo poskodzujuce klamstva!!!

Dobré ceny a spolahlivost !

spokojnosť

S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• všetko prebehlo ako bolo uvedené v objednávke a na stránkach obchodu

bol to moj prvy nakup v tomto obchode a bol som s nim spokojny, nakolko vsetko bolo dodrzane podla objednavky

• nizka cena
    • skoro okamzita komunikacia cez mail
    • milý personál pri osobnom odbere
    • určite odporúčam

Kupovali sme tri rôzne produkty od troch rôznych výrobcov. Cena každého z nich bola takmer najnižšia na trhu. Aj keď sme mali trochu obavy o kvalite, tak po dodaní tovaru úplne zmizli. Tovar bol v poriadku presne taký aký sme chceli. Ušetrili sme kopec peňazí. Určite budem aj naďalej nakupovať v tomto internetovom obchode. Ochota personálu pri osobnom odbere bola super. Vrelo odporúčam.

• Výhoda - splátky Quatro

Kupoval som cez Quatro. Odporúčam bol som spokojný aj cena aj komunikácia s obchodom.
    Chladnička mala najlepšiu cenu na trhu.