• Excelentné reakcie na Heuréke, na ktorých sa vždy výborne zabavím! :D
    • Nič.

Nie som Váš zákazník, ale veľmi rád chodím čítať recenzie na Heuréke k Vášmu obchodu, lebo mi vždy zdvihnú náladu :) Naozaj, nemyslím to v zlom. Obdivujem Vašu snahu každému zákazníkovi za každú cenu dokázať svoju pravdu. Je to super :) Držte sa!

chcela som si kupit sporak, ale nastastie som si precitala recenzie a odpovede na ne. Ako mozete takto urazat zakaznikov??? Chodte k psychologovi. Obhajit sa da aj slusne. Takto si novych zakaznikov neziskate.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Nechajte si tie svoje rady pre seba. K psychologovi chodte Vy. Obhajovat sa voci urazkam a nezmyslom, ktore pisu taky ako Vy, ktory nic nekupia a este maju taku drzost, ze si dovolia poskodzovat a urazat! Vam a podobnym uz ani ten psycholog nepomoze.

• pozitivne diskusne prispevky si elektrocentrum pise samo. ked dojde ku konfliktnej situacii, tak elektrocentrum v mene vymysleneho zakaznika nadhodi problem, a hned vymysleny zakaznik (elektrocentrum) napise aj ako to elektrocentrum perfektne vyriesilo. a potom si v odpovedi elektrocentrum este doplni veci ako sa mu hodi. to je moj nazor.

jednoducho neprijatelna a hrozna komunikacia

Reakcia obchodu elektrocentrum

Nehnevajte sa na mna ale naco tu pisete tie nezmysli ak tomu vobec nerozumiete. Heureka dosledne kontroluje pisanie recenzii a ziaden eshop si ich nepise sam, lebo mu ich prevadzkovatel okamzite vymaze a moze ho aj podla VOP zablokovat. Preco sa tu zapajate do RECENZII, ked ste nic nekupil a aku komunikaciu cakate, ked tu napisate take nehorazne klamstva? Co je vela to je vela! Na kazdu a jednu taku provokaciu, dostanete len takutu odpoved!

• dodanie práčky na 4 den
    • doprava zdarma
    • predávajúci mi poslal práčku z polským panelom aj z návodom
    • na mail neodpovedali
    • mali upozornit zákazníkov že tovar je z Polska
    • predávajú pre slovenských zákazníkov
    • ešte dobre že nemám návod v činštine

druhýkrát si asi rozmyslím spoluprácu z touto firmou

• -tovar sa nezhodoval s popisom
    • -nereaguje na mail

neodporúčam

Reakcia obchodu elektrocentrum

Tovar bol presne podla popisu. To, ze ma vyhladavac nepresne informacie to my nevieme vyriesit. Smerodajne su informacie na nasej stranke.

• výhodná cena
    • Nedodržaný termín doručenia,
    • nulová komunikácia
    • neodpovedanie ma maily
    • nefunkčné tel. kontakty

Nie je možné sa spoľahnúť, že tovar bude dodaný, kedy to potrebvujete

Reakcia obchodu elektrocentrum

Termin dorucenia sme dodrzali. Odislo to 7pracovny den presne ako piseme a inac zmluva ma platnost 30dni. Na maily odpovedame. Tel. kontakt nemame.

• promtne vybavene bez problemou dodane
    • v baliku nebola fakturka tu vsak velmi promptne dodali mailom

Velmi dobry obchodnik, po precitani par recenzii som zacal pochybovat, ale ukazalo sa ze vsetko dodali bez problemou, ked som zistil ze v baliku nie je fakturka tu mi v priebehu par minut od poyiadania zaslali mailom. Co dodat klobuk dolu a na margo komentarou k negativnzm hodnoteniam... ak do vas stale hadzu kamenim niekedy nestaci odpovedat chlebom... 100 vran aj kona dodobe... Drzim palce a vela uspechov v podnikani prajem....

Dakujeme
    Ty hlupaci z konkurencie a zakomplexovanci z facebooku si myslia, ze sa schovaju za vymyslene mena a budu donekonecna poskodzovat a beztrestne urazat nielen firmu ale aj moju osobu. Uz sa zhromazduju dokazy a postupne sa identifikuju osoby, ktore za tym stoja. Nebudeme to nahlit ale ked Policia uzavrie pripad, tak sa potrestaju vsetci, ktory si myslia, ze mozu vypisovat co sa im zachce a vytvarat falosne objednavky zatial v hodnote 5000€ a ze sa vsetci na tom len dobre zasmejeme. Toto uz nie je sranda ani facebook ani pokec!

• Precitala som si tieto recenzie, z ktorych som usudila, ze tento predavajuci je neprofesional, ktory uraza svojich zakaznikov a ponizuje...Urcite by som mu odporucila nejaky ten kurzsebaovladania a manazerskeho spravania...a nie takto reagovat na kazdu recenziu, ako to robi on , a pritom sa ide este aj vyhrazat. Mal by sa venovat nielen vypisovaniu kladnych recenzii na svoju adresu, ale hlavne by mal rozmyslat o tom, ako by jeho firma mohla prosperovat a nie tahat ho smerom nazad...Spravit akciu dopravy zadarmo vsak nestaci, pretoze napr, ani ja by som si od takehoto arogantneho predavajuceho nikdy nic neobjednala. Som rada, ze som si precitala Vase reakcie, mili zakaznici a nenamotala sa ako Vy , ostatni....

nenakupujte v tejto firme

Reakcia obchodu elektrocentrum

Toto pisal doslovny chudak.

• Majitel je ***, nezvlada svoj obchod a napor negativnej kritiky.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Ziadal som prevadzkovatela o vymazanie tejto recenzie z dovodu urazky mojej osoby. Tu je vysledok, podla nich je to v poriadku.

• Ako sa da verit spolocnosti, ktora na seba nikde neuvadza telefonne cislo? a kontaktovat len postou? v dnesnej dobe?

no uvidim ci sa mi aspon ozvu

• jedna z najnizsich cien na internete (vratane dopravy) za tento konkretny tovar
    • neviem

Tovar som objednavala asi na 3x, kedze v prvyc 2 predajniach (kde ponukali uplne najnizsiu cenu), mi objednavku vystornovali z dovodu nedostatku na sklade. Tato predajna sice tovar takisto nemala, ale slusne a milo ma informovali, ze do 4 - 6 tyzdnov ho vedia dorucit. Milo som bola sokovana, ked im to trvalo len 7 pracovnych dni, samozrejme za internetovu cenu v case objednavky. S komunikaciou obchodu som velmi spokojna.

Dakujeme
    Snazime sa vyhoviet kazdemu, ale ako vidite konkurencia a zufalci, ktory nie su spokojny sami zo sebou, tak sa spravaju ako hlupaci, sa nas snazia vsemozne poskodzovat.

• Tovar mi dosiel do 48 hodin
    • komunikoval so mnou slusne a dokonca aj poradil
    • Nizka cena
    • Nemam!

Odporucam. Som maximalne spokojna!

S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Neodporúčam. Majiteľ je vulgárny a nepríjemný. Uráža zákazníkov.

Neodporúčam nikomu.

Reakcia obchodu elektrocentrum

2 tyzdne bol pokoj a zufalci su tu zas. Nech sa Vam dari a pozdravujte vsetkych na FB.

• Boze,to je uroven reakcii z elektrocentra na zaporne recenzie!!!Dokonca ten pan uraza zakaznikov,ze chcu lacnejsi tovar.Dovolila som si upozornit vsetkych 275 priatelov na FB na toto cudo.

Nikdy si z tohoto internetoveho obchodu neobjednam!

Reakcia obchodu elektrocentrum

Dakujeme, ze si neobjednate.
    To mate len 275 FB priatelov? To je dost malo, nie?

• Dobrá komunikácia s obchodom
    • Krátka dodacia doba
    • Kvalitná doprava tovaru
    • Niekedy môže vadiť málo tech. informácii o tovare

Obchod odporúčam aj ostatným zákaznikom

• cena za tovar
    • ziadna osobna komunikacia zo strany obchodu, ani reakcia na moj email

vyhodna cena za dany tovar, ale chyba osobny kontakt a moznost spytat sa na pripadne otazky emailom

Objednala som si digestor so strieborným kominom, doručeny čierny!!!

Reakcia obchodu elektrocentrum

Digestor Gorenje DVG 600ZBE je v prevedeni CIERNOM a mame to aj jasne napisane v popise. Za to ze tam ma Heureka zavadzajuce obrazky my nemozme. Nenakupujete od Heureky ale od nas a preto su smerodajne informacie na nasej stranke!

• nema číslo telefónu, inkašiu chybu nevidim nikde

celkom spokojnost, niektori tam vypisovali vselico mozne ze sa im to nepaci ale aj napriek tomu som si objednal tovar a bol v pohode doruceny. Ďakujem

Dakujeme
    Na maily odpovedame a pri kazdej zmene stavu objednavky informujeme zakaznika.
    S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Ako je možné predávať tovar ktorý nemá Slovenský návod ale len Polský.

Ked treba platit reaguju rýchlo, ale ak ptrebujete aby vám poslali návod na obsluch tak ako keby sa po nich zem zlahla, tel.kontakt nanich nieje a na email už neodpovedaju .
    Návod na obsluhu bol len v Polskom j

Reakcia obchodu elektrocentrum

Tel. kontakt na nas nebol ani ked ste ten sporak objednaval, ale vtedy Vam to nevadilo, vtedy Vas zaujimala len najnizsia cena a doprava ZADARMO. Platil ste na dobierku az pri preberani vyrobku, tak neviem o akej reakcii pisete. Mail sme Vam napisali, ze navod bol nalepeny na obale sporaka a ked ste ho tam nenasiel, tak ze Vam zasleme dalsi. Zem sa po nas nezlahla a na taketo "Slovenske" prejavy vdacnosti za usetrene nemale peniaze sme si uz zvykli.
    Vacsina vyrobkov predavanych na SK je dovezenych z Polska, alebo vyrobenych v Polsku. Treba sa z tym uz konecne zmierit aj napriek obrovskej medialnej kampani vedenej proti tejto krajine.

• Nakupovanie cez internet