• - 88 % zľava cez biele vianoce ! (Platí iba keď je celé Slovensko pod snehom )
    • - 14 % zľava pre voličov ĽSNS !
    • - Ak pošlete fotku z vyholenou hlavou dostanete darček !
    • - Úplne perfektná čisto Slovenská komunikácia !
    • - Poukaz na hromadný výlet bielym autobusom do : In den Ministergärten strasse, 10117 Berlin _________ LEN ZA 88 €. Výlet vždy 01.11 každý rok
    • - Hakové kríže sú červené, nie zelené !!!
    • - Keď už aj počas balenia si neviete odpustiť kebab, tak už fakt neviem... Krabica bola celá omastená !!! Vtf ?

Objednavali sme nový ,,start packet" pre začinajúceho fašistu. Na stránke bolo uvedené , že obsah balenia bude k ,,Vašej spokojnosti". Po otvorení sme síce boli milo prekvapení ale to rýchlo opadlo... . Kanady boli správnej velkosti ale srdeli tak veľmi, že sme týžďeň muchy z bytu vyháňali... Čierne kožené rukavice boli z výsačkou made in china ! Po reklamácií nám bolo oznamené, že aj Hitler dával zákazky tam, kde boli lacné... Ale čím ma naštvali bola farba rukávníkov !!! Hakové kríže boli v brutálne zelenej farbe... Proste človek chce original...ale toto ??? Celkový dojem je v pohode, ale len pokiaľ hrajete ich hru. Neznášajú kritiku a každého, kto im niečo vytkne, dávajú na ,,interný zoznam"... Vraj, že jedného dňa...., ale nechápem čo tým mysleli... Dokonca sme dostali zajazdovú poukážku na In den Ministergärten, 10117 Berlin, cena tam len za 50 € ale ak pojdeme tam aj naspať tak ušetríme 12 € !!! Za 88 € eur spiatočne do Berlína na 01.11 ? No neber to :D :D : D :D

• - funguje dokonale
    • - perfektna cena
    • - rychlost dodania

Objednal som si postavicku Hitlera, ked ho potiahnete za pipika tak vztyci pravicu...
    Vraj bude podobna postavicka zobrazujuca Mina, po pichnuti so sparatkom do dupy bude kricat j...m Allaha... Uz sa tesim.

• Objednal som si vaňu novú tam sa zmestime šeci chalani lebo Miňo sa nám trochu zväčšil odkedy si ide fčeličky
    • Milane kľudne mi pošli tú ktorú sme skúšali na poslednej schôdzi
    • Povedal som aj ostatným chalaňom nech ti tu pekne napíšu ako si chcel
    • Nemám pokiny čo tu napísať

Chalani čo odpovedáme keď sa nás niekto opíta či sme fašisti? Lebo dnes sa ma to pítali na rtvs som im povedal že nemôžem odpovedať na otázku lebo nie som fašistológ

• Nic
    • Hanba tejto krajiny

Netuším, čo sa asociál stojí za týmto "obchodom", ale v každej normálnej krajine by už dávno sedel v base za nekalé obchodné praktiky, vyhrážanie a kopu ďalšieho. Neuveritelné, že sa takéto individuum vôbec pustí do podnikania. Je to smutné.

• tatkov obchod, rodinne zlavy, zlavy 10-15% pre volicov Kotleba-LSNS.
    • balene poctivymi Slovakmi, ziadny asocialy
    • ku kazdej objednavke moznost doobjednat tricko Kotleba-LSNS za 14,88 Eur
    • pri rychlom jednani kebab zdarma
    • nic

Tata, tu ti pisem to hodnotenie co si chcel. Uz nepocuvaj tych KLAMAROV a SPEKULANTOV co tu pisu, ved to sa stane ze obcas zabudnes poslat tovar, alebo ze sa poskodi pri manipulacii a kde-tu odpadne volaco. PODVODNICI nech su radi s toho co dostanu a nepicuju do teba uz kokoti.

• Existuje
    • Majitel ma tak malinku cikulku ze reaguje, arogantne a urazlivo, na recenzie svojich zakaznikov...

Typicky slovensky pan podnikatel. Ojeby, ojeby, ojeby a potom navazanie sa do ukrivdenych.

• Mal som chut a kebab.
    • Nedostal som kebab lebo mi ho majitel zozral.

Ale nic...

• Nic
    • Vulgárnosť, negramotnosť, primitivizmus hraničiaci s mentalnou retardaciou

Objednal som si analny kolík. Čierny. Mali však len biele...veď Ok teda..
    Prišla mi fistingova päsť. Použitá!!!! A veľkosť ako pre hulka.. Ešte bolo na nej vidno fixou napísané "Miňko". Wtf??? Akoze čo je veľa, to je malo...
    U týchto cigánskych homosexuálov už nakupovať nebudem!

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

• Aj nám sa pokazil kávovar KRUPS kupovaný minulý rok, neviem sa s nimi skontaktovať....

neodporúčam kupovať si cez tento internetový obchod

predajca nekontaktný, nefunguje už ani www stránka, reklamáciu tovaru riešim cez servisné stredisko, ktoré mi však reklamáciu nechce uskutočniť, lebo tovar nebol zakúpený od ich oficiálneho dealera (predajcu). Zistil som, že tovar bol predajcom elektrocentrum.sk kúpený niekde v Poľsku ...

• - 100 %
    • stranku už maju zrušenu-
    • nie je ich možnosť zavolať telefonom
    • neda sa u nich vybaviť reklamácia

tiež som si kupil u ních prehrávač 3D. pokazil sa mi ale reklamovať u ních ? nedovoláte sa a nič nevybavíte.
    posielal som si výrobok do opravy sam....
    aby som upresnil bolo to tohto roku.
    preto ak nechcete mať problemi, nič od nich nekupujte.
    a na margo w asi to je majiteľ elektrocentra a chcel si prilepšiť.

• nič,mínus 10000% je malo pre tento obchod
    • nuly,same nuly

to sa ani napísať nedá a nie ešte opísať,ludia dobrý utekajte čo najdalej,........................

objednávku som stornoval cez email, žiadna odpoveď, o nejaká čas volá kuriér že príde s tovarom, neprevzal som ho a teraz prišla výzva z uhradeniu pokuty za neprevzatie tovaru :-D

Reakcia obchodu elektrocentrum

obiednávku ste stornoval až keď vás kuriér vyzval na prebratie tovaru. deň predtým ste od nás dostal mail o tom, že vám posielame výrobok, vtedy ste ju ešte nestornoval a my sme vám tovar odoslali, ktorý ste vy samozrejme neprebral. tým nám vznikla škoda a tú si od vás nárokujeme.

• vulgarnost
    • neprofesionalita
    • neodporucam objednavat z tejto stranky

Objednaval som umyvacku riadu z tejto stranky po precitani recenzii a argoantnom spravani som objednavku stornoval..dneska mi prisiel papiek od nejakeho pana advokata na zaplatenie...asi si pan majitel firmy neprecital mail so storno objednavkov a teraz odomna ziadaju nejakych 70e .ziadne podmienky som neporusil,stranka nefunguje takze pan to asi vzal po tisickach zlych recenzii

Reakcia obchodu elektrocentrum

napíšte číslo objednávky, alebo aspoň svoje meno, aby sme mohli napísať ako to v skutočnosti bolo.

• Pochybné praktiky

Majiteľovi obchodu *** už Slovenská obchodná inšpekcia uložila pokutu kvôli reklamácii a ďalšie podania nasledujú. Rovnako sa o pána zaujíma kriminálna polícia. Preto by som sa na mieste každého potencionálneho zákazníka pozrel na vlastníka každej stránky, ktorá má slabšie hodnotenia, nízke ceny a poľské výrobky, a ak by bol tento pán v akomkoľvek spojení s takou stránkou, okamžite ju opustil.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Kriminálna polícia sa zaujíma o teba a o tvoju prácu, ktorú si vykonával v našej firme, keď už píšeš, tak píš aspoň pravdu.

• NIC!
    • Arogantnosť
    • Nevedomosť ponúkaných služieb
    • Prístup
    • Neprofesionalita
    • Klamári
    • a dokonca, zmazávanie údajov a ponúkaných služieb z eshopu po tom, ako som mal namietky

Aby som Vám to zhrnul. Priateľka si objednala chladničku. Na internetovej stránke písali, že si prevezmú starú chladničku za novú a odvezú ju. Novú dopravia až domov DO BYTU. No tak sa nestalo. Jednoducho sme objednávku odmietli prevzať pre nedodržané podmienky.

A nám ide nejaký xxx ,,advokát" posielať výhražné listy, že do 7dní treba zaplatiť pokutu za neprevzatie tovaru ? Kde to kedy kto napísal, alebo povedal, že za neprevzatý tovar je pokuta, to je po prvé. Po druhé! Keď je Pán ,,advokát" taký šikovný posielať listy, neh si najskôr prečíta túto recenziu kde sa každý jeden sťažuje na firmu, že aký sú podvodníci a klamári s arogantným správaním. Keď sa naučia jednať, a správať. Môžme sa baviť ďalej.

PS: ešte by ma zaujímalo, prečo je stránka nefunkčná. Potom v podstate ani údajná stránka asi neexistuje. Dovidenia, viac sa s Vami nemám o čom baviť.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Dalsi klamar a spekulant! Nikdy sme neponukali vynos chladnicky a nikdy sme neponukali odvoz starej chladnicky!
    Spekulant ani nevie odkial objednava, lebo v honbe za najnizsou cenou sa mu popletu stranky a potom klame a uraza. Nikto neziada pokutu, ziadame len preplatit vzniknute naklady, tak NEKLAMTE!!!
    PODVODNIK A KLAMAR ste vy a mohy dalsi, ktory si tu tiez budu vylievat srdce a klamat donekonecna.

• Pristup
    • Kvalita dodaneho tovaru
    • Neprofesionalita
    • Nemoznost dovolat sa

Reakcia na odpoved elektrocentra na recenziu pridanu dna 7.Aprila , 14:28

Dakujem za odpoved a zaroven aj za to, ze ste ma pobavil. V reakcii klamete, nakolko nie je pravda, ze som sa viac nestaral. Pokusal som sa Vam volat okamzite ako som zistil poskodenie tovaru, ale to sa mi samozrejme nepodarilo. Okamzite v dany den som Vas o celej situacii informoval prostrednictvom mailu a Vasa reakcia bola, ze BERIETE NA VEDOMIE.
    Ak som taky spekulant co objednany tovar nechce, tak mi vysvetlite preco som si ten isty tovar co ste mi dodali poskodeny a odmietol som ho prebrat, tak som nasledne kupil cez iny internetovy obchod za vyssiu cenu ako od Vas. Tiez mi vysvetlite, ako mozete vec riesit navrhom na mimosudnu dohodu, ked poskodenie este neposudil Vami spominany expert. Zaroven je velmi zaujimave aj to, ze poskodenie ste neboli schopni dat posudit ani po ubehnuti takmer 8 mesiacoch od vratenia tovaru. Tiez ste opomenuli spomenut, ze som Vas ziadal o dodanie toho isteho tovaru v neposkodenom stave, na co ste reagovali tym, ze to bol posledny kus a dalsie neviete ci budete mat. Nejak mi pride, ze vsetci ludia su zli a nepravom Vas obvinuju, ale nejak ste sa nezamysleli nad tym, ze mozno bude chyba aj na Vasej strane. O Vasej serieznosti svedci aj to, ze na Vase cislo sa neda dovolat a Vasa internetova stranka nefunguje. Na zaver mi neda velmi pekne podakovat za Vasu reakciu, ktora sa bude dat velmi pekne pouzit pri pripadnom sudnom spore.

S pozdravom ...

Reakcia obchodu elektrocentrum

Neskutocne klamstvo!!! Chladnicka je u nas na sklade, aby znalec posudil ci je poskodena, alebo nie! Vy ste len dotrhal obal a navedel ste aku debilitu si vymysliet, tak ste dopravcovi povedal, ze je poskodena a viac ste sa nestaral. Nam vznikla dost znacna skoda a dodnes na chladnicku, ktoru ste si zavazne objednal a len ste na nej poskodil obal, sada prach a je nepredajna bez obalu. Taky spekulanti, co objednavaju a nepreberaju zasielky, musia za svoje ciny niest aj dosledky. Tak sa tu teraz nevyplakavajte a neposkodzujte dalej, lebo vam a vam podobnym je uplne jedno co dany predajca spravi z tovarom, ale ked vas niekto ziada preplatit skody, tak ste neskutocne dotknuty.

• -veľmi zlá komunikácia
    • -arogantný prístup
    • -nedodaný tovar
    • -dlhá čakacia doba
    • -nereaguje
    • -neinformuje vás čo je s objednaným tovarom a dodacou dobou

Tento človek by rozhodne nemal podnikať, nemá žiadne správanie , prístup nulový a arogantný. Môžem povedať , že objednávam si prostredníctvom internetu už dlhé roky ale takéto niečo som ešte nezažila.Vy ako zákazník sa chcete informovať no bohužiaľ nemáte kde, nemá vám kto odpovedať, no proste má vás v paži a rovno vás niekam pošle!!!.A ani sa nečudujem že si už stránku zrušil, toľko negatívnych recenzíí svedčí o tom , že to tak je.Neprofesionálny prístup!!!! Neodporúčam!!!Katastrofa!!!