• Siroky vyber tovaru
    • Rychle dorucenie

Dobrý deň
    Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami. Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás.

tovar nedorazil ani po 10 dňoch, ale chcú recenziu na spokojnosť

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu. Objednali ste si od nás stropné svietidlo od výrobcu Trio. Na našej stránke je uvedené, že dodanie tohto svietidla je do 2-3 týždňov. Svietidlo sme Vám dodali na 11-ty deň, čím sme splnili dodanie do termínu, ktorý uvádzame na stránke. Po telefonickom rozhovore sme si situáciu vyjasnili. V každom prípade prijmite naše ospravedlnenie za vzniknutú situáciu.

• najlpsia predajna

Starlux s.r.o

ochotný a príjemný personál, flexibilné vybavenie objednávky

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu a odporúčanie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e-shopom. Robíme všetko preto, aby boli naši zákazníci vždy spokojný. Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás. Prajeme pekný zvyšok dňa.
    Starlux s.r.o

• Dlhá čakacia doba. Do prepravnej krabice mi pribalili veskeri odpad z predajne. Bordel

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu. Objednali ste si od nás svietidlo 11.10.2020 vo večerných hodinách, na ďalší pracovný deň 12.10.2020 sme Vás obratom informovali o spracovaný objednávky a dodacej lehote. Na našej stránke uvádzame dodanie do 7 pracovných dní. Svietidlo od nás odišlo 20.10.2020. Z našej strany bolo dodanie dodržane presne tak ako to máme na našej stránke. Čo sa týka bordelu o ktorom píšete, je to vyplň krabice, aby sa svietidlo počas prepravy nijako nepoškodilo. Používame kartónový papier a nie umelé výplne, nakoľko sa snažíme prispievať k ochrane životného prostredia.
    Starlux s.r.o

Som veľmi spokojná s tovarom

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu a odporúčanie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť. Robíme všetko preto, aby boli naši zákazníci vždy spokojný. Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás. Prajeme pekný zvyšok dňa.
    Starlux s.r.o

• Zboží bylo bez problému doručeno.

STARLUX s.r.o

Myslim,ze by bolo dobre pridat aj ziarovku. Zakupila som uz dve trunuce a hned po namontovani vybuchli.

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu. Svietidlo nám dodávateľ dodáva bez žiaroviek ako to je uvedené aj na našej stránke. Do tohto svietidla je možné použiť iba LED trubice ako to píšeme v popise produktu na našej stránke. Každopádne nás mrzí vaša situácia s problémovými trubicami od iného predajcu. Pevne veríme, že táto situácia vás neodradí od ďalšieho nákupu v našom eshope.

• rýchlosť doručenia
    • milí personal

• Cena, dostupnosť

Ok

Dobrý deň
    Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás.

• Kvalitné výrobky
    • Nemám skúsenosť

Našiel som to čo som hľadal. Som spokojný.

• Super komunikácia
    • Výhodné ceny
    • Ochota a rýchlosť dodania tovaru

Maximálna spokojnosť - spoľahlivosť, rýchlosť vybavenia, veľmi príjemná komunikácia, ústretovosť...skratka všetko čo som len mohla očakávať! Som veľmi spokojná :-)

• Odbornosť
    • Spoľahlivosť
    • Ústretovosť
    • Široký výber

Široká škála kvalitných výrobkov v každej cenovej skupine. Jednoduché objednávanie.

Dobrý deň
    Ďakujeme, že ste sa rozhodli pridať recenziu na náš e-shop. Sme veľmi radi, že ste boli s nami spokojní. Spokojnosť našich zákazníkov je našou prioritou. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.
    STARLUX, s.r.o

• Je skoro v centre mesta s možnosťou parkovania. Príjemný a pohotový personál. Pekne zariadený obchod s veľkým sortimentom tovaru.

Napísal som výhodu obchodu a doporučil by som ho svojim známim.

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu a odporúčanie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami. Robíme všetko preto, aby boli naši zákazníci vždy spokojný. Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás. Prajeme pekný zvyšok dňa.
    Starlux s.r.o

Pravidelne nakupujem v Starluxe, sú spoľahliví a tovar mám vždy načas doručený

výhoda

• super firma

rýchla, flexibilná firma

• Boli velmi láskavy
    • Poradili mi

Bola som velmi spokojna s nákupom. Urcite budem este objednat svietidla vo Vasom obchode.

• Všetko prebehlo v poriadku

Starlux s.r.o

• Tovar, ktorý som si objednal nebol skladom a ponúkli mi rovnaku alternatívu sa lepšiu cenu.