Ústretovosť, výborná komunukácia

Dobrý deň
    V prvom rade sa Vám chceme poďakovať, že ste si vybrali nákup v našom eshope. Vážime si Vašu kladnú recenziu a odporúčanie nás ďalším zákazníkom. Veríme, že si nás vyberiete i pri ďalšom nákupe.

• rýchle vybavenie objednávky

Dobrý deň
    Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami. Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás.

• Neskoro

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu. Dňa 26.3.2021 v piatok sme odrážali Vašu objednávku. Vami objedané produkty sme nemali skladom, ako bolo uvedené aj na našej stránke, produkty boli na objednávku do 2-3 pracovných dní. Produkty boli opratom objednané od dodávateľa v pondelok, nakoľko objednávky cez víkend neprijímajú. Vaša objednávka bola odoslaná 1.4.2021, kde sme sa zmestili do sľubovaného termínu, o ktorom ste boli vopred informovaný a súhlasili ste s čakacou dobou.

• Prijemna obsluha
    • Odbornost
    • Poradia
    • Ochota

Dobrý deň
    V prvom rade sa Vám chceme poďakovať, že ste si vybrali nákup v našom eshope. Vážime si Vaše slová a odporúčanie nás ďalším zákazníkom. Pre spokojnosť našich zákazníkov sa snažíme robiť maximum. Vaša recenzia nás len utvrdzuje v tom, že si svoju prácu robíme dobre. Veríme, že si nás vyberiete i pri ďalšom nákupe.
    STRARLUX s.r.o

• Rýchla komunikácia so zákazníkom.

Rýchla komunikácia so zákazníkom.Objednávka zrušená,lebo produkt už výrobca nevyrába.

• veľký výber svietidiel
    • rýchle vybavenie objednávky
    • takmer okamžite ma telefonicky kontaktovali, že svietidlo síce nie je skladom, ale informovali ma, kedy bude svietidlo doručované. To isté urobili aj e-mailom. Tiež na stránke e-shopu bolo uvedené, že svietidlo nemajú skladom, takže pri objednávke som vedela, že budem musieť počkať.
    • svietidlo prišlo dobre zabalené

Tento e-shop určite odporúčam, keďže na trhu je bohužiaľ veľa neserióznych e-shopov, ktoré zákazníkov zavádzajú a vylákajú zaplatenie za tovar, ktorý nedodajú. Preto tento e-shop je svetlou výnimkou a vrelo ho odporúčam :)

• Tovar mi nieje doručený 2 týždne

Dobrý deň
    V prvom rade sa Vám chceme poďakovať, že ste si vybrali nákup v našom eshope. Vašu objednávku evidujeme zo dňa 24.2.2021. Objednali ste si produkty, ktoré sme nemali skladom. Obratom sme Vás o tom informovali mailom, taktiež sme Vás informovali o termíne naskladnenia. Tovar k nám dorazil o pár dní neskôr ako nám bolo prisľúbené zo strany dodávateľa, ktorý meškal vzhľadom na aktuálnu situáciu, začo sa Vám ospravedlňujeme. Vaša objednávka bola odoslaná 4.3.2021.
    STARLUX s.r.o

• Nepraktické zabalenie a uloženie v škatuli.

Dobrý deň
    Chceme sa Vám poďakovať za Vašu recenziu a odporúčanie nášho eshopu ďalším zákazníkom. Celkom nerozumieme Vašej pripomienke, že svietidlo bolo neprakticky zabelené. Všetky svietidlá balíme a ukladáme do krabice tak, aby k našim zákazníkom prišli nepoškodené. Okrem toho nepoužívame stále nové krabice, vzhľadom na ochranu životného prostredia ich používame opakovane. Takže sa mohlo stať, že krabica bola prispôsobená obsahu a preto sa Vám jej zabalenie zdalo nepraktické.
    STARLUX s.r.o

• Rychlo a kvalitne vybavena, dobra komunikacia s obchodom

STRARLUX s.r.o

• Veľmi spokojný. Ochotný.

• siroky sortiment
    • dobre ceny
    • velmi ochotny personal

STRARLUX s.r.o

• Promtnosť, ústretovosť a rýchlosť pri riešení mojej objednávky

STRARLUX s.r.o

Milý prístup, rýchle dodanie. So všetkými otázkami vedeli poradiť. Odporúčame!

veľký výber

Slušný výber

STRARLUX s.r.o

Druhy nakup a aruhy co im trval 2 mesiace, napriek tomu ze mali tovar oznaceny ako na sklade.

Dobrý deň
    V prvom rade je nám nesmierne ľúto Vašej nepríjemnej situácie. Po prijatí Vašej objednávky, sme Vás ihneď informovali o dostupnosti produktov. Objednali ste si 1 bodový spot a dva druhy žiaroviek, žiarovky sme mali skladom aj máme ale spot bol u dodávateľa nedostupný. Boli ste informovaný o predbežnom termíne naskladnenia chýbavajúceho produktu. Vzhľadom na aktuálnu situáciu nám dodávatelia posúvajú termíny dodávok, čo nás veľmi mrzí. Žijeme v ťažkej dobe a nie všetko ide podľa našich predstav a preto sa aj snažíme neustále komunikovať s našimi zákazníkmi o stave objednávok. Ďakujeme za pochopenie.
    STRALUX s.r.o

• kontaktovanie zákazníka v prípade hľadania alternatívy
    • poradenstvo
    • darčrek

Odporúčam využiť široký sortiment

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu a odporúčanie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e-shopom. Robíme všetko preto, aby boli naši zákazníci vždy spokojný. Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás. Prajeme pekný zvyšok dňa.
    Starlux s.r.o

• Vynikajúce,zásielku som sledoval a bola na určenom mieste.Ďakujem

Dobrý deň
    Nesmierne nás teší Vaša kladná recenzia.
    Sme radi, že ste s nami spokojný.
    Tešíme sa na ďalší nákup. Pekný deň
    Starlux s.r.o