• Promtnosť

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu a odporúčanie. Veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás.
    Starlux s.r.o

Tovar je taky ,aky som chcela, som spokojna

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu. Robíme všetko preto, aby boli naši zákazníci vždy spokojný. Naše odborne kvalifikované zamestnanci sú základom nášho úspechu. Veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás.

• Vyhodu

Dobrý deň
    Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami. Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás.
    STARLUX s.r.o

• Za mňa maximálna spokojnosť, určite som nenakupovala posledný krát

Nič

Dobrý deň
    V prvom rade sa Vám chceme poďakovať, že ste si vybrali nákup v našom eshope. Vážime si Vašu kladnú recenziu a odporúčanie nás ďalším zákazníkom. Ďakujeme,že si nás vyberiete i pri ďalšom nákupe.
    STARLUX s.r.o

• Výborná komunikácia
    • Mali to, inde nebolo

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu a odporúčanie. Sme radi, že ste spokojný s našim e-shopom. Veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás.

Rychle dodanie

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu a odporúčanie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e-shopom. Robíme všetko preto, aby boli naši zákazníci vždy spokojný. Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás.

• Veľký výber tovaru
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Výborná komunikácia
    • Odborná znalosť personálu
    • Rôznorodosť štýlov

Rada nakupujem v tomto obchode. Vždy nájdem, čo hľadám a práve potrebujem. Personál je veľmi milí a ochotný poradiť. Doporučujem.

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu a odporúčanie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami. Robíme všetko preto, aby boli naši zákazníci vždy spokojný. Vážime si Vašu kladnú recenziu a odporúčanie nás ďalším zákazníkom. Veríme, že si nás vyberiete i pri ďalšom nákupe.

• Rychle vybavenie objednavky
    • Veľmi dobrý prístup k zákazníkovi
    • Skvelá komunikácia
    • Spoľahlivosť

lampa má opačne namontovanú zásuvku. Nedá sa použiť tak, ako je na obrázku. Smeruje smerom nadol

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu . Prvom rade ospravedľňujeme za nepríjemnosť. Fotky, ktoré používame na eshope dostávame od výrobcov. Pracujeme na tom, aby sme mohli dať ešte lepšie informácie pre zákaznikov a aj pri tejto lampy máme aj reálnu fotku ako presne vyzerá zásuvkova časť. Svietidlo može smerovať aj na dol aj nahor.

Starlux s.r.o

• So všetkými otázkami vedeli poradiť.

• odborné poradenstvo

• Veľký výber svietidiel
    • Kvalifikovaný a ústretový personál
    • Rýchle vybavenie objednávky

ok

• Veľký výber sortimentu
    • Milý a odborne vdelaný personál
    • Novinky

Som stálou zákazníčkou v tomto obchode. Personál je milý a vie vždy poradiť, ak mám nejaké otázky.

• Rychle vybavenie

• Rychle vybavenie objednávky