e-kociky

Ako hodnotíte obchod?

Recenzie e-kociky

Zuzana

Pridané: 24. júna 2016

• S e- shopom sme spokojní,minuly týždeň sme objednali sportak babyactive,dnes prišiel. Pani na e-maile a aj cez telefón veľmi ochotná a milá. Keďže na kociku chyba jedna súčiastka (za čo e-shop nemôže),tak cakame na vyjadrenie od výrobcu,ale fakt pohotový a milý prístup zo strany e-shopu. Inak kočík vyzerá kvalitný a ostatné uvidíme používaním :)

Odporúčam....a chcem dodať,že by si ľudia mali uvedomiť,že obchod za vyrobcu, ani za zákony nemôže. Obchod sprostredkúva tovar, odpovedá na otázky a vybavuje reklamácie. Takže ak hodnotíme obchod,mali by sme pozerať na komunikáciu a ústretovosť,nie na tovar ako taký.

Zuzka Svitek

Pridané: 29. mája 2016

• Dobré ceny. Pekný tovar. Na otázky mi odpovedali a boli milí, ochotní tak som napokon nakúpila :)
  • Nič ma nenapadlo

Dobrá cena ktorá bola pre mňa rozhodujúca a tiež odporúčania od kamarátok ktoré už tu nakupovali. Tovar bol presne podľa mojich predstáv, prišiel načas a aj prístup bol OK. Určite nakúpim aj nabudúce lebo tovar je naozaj pekný a ceny prijateľné :)

Katarína

Pridané: 21. apríla 2016

• Som spokojná s kočíkom.
  • Super fusak za menší doplatok lebo som chcela iný ako dávali zadarmo.
  • Kúpa z E-kočiky ma vyšla lacnejšie o 80€.
  • Pri reklamácii som síce čakala 3tyždne ale vybavili k mojej spokojnosti bez problémov.
  • Nič

Odporúčam

Ba

Pridané: 21. januára 2016

• Krasy kočik pre babiky,
  • Nic

S nákupom som veľmi spokojná, kočík prišiel veľmi rýchlo a je naozaj krásny.

Anonym

Pridané: 16. decembra 2015

• lakadlo na nize ceny, ale pozor na kvalitu. pokial chcte nakupit, pani v telefone mila, ale v pripade reklamacie sa zmeni na velmi neprijemnu osobu, ktora pokazde tvrdi, to je vas problem a nas to nezaujima.. precitajte pred nakupenim obchodne podmienky, nerucia za nic , neda s anic reklamovat
  • neochota, dlha cakacia doba, nerucia poskodenie pri doprave... problem i s kurierom potom pri reklamacii... nikto to nechce riesit, arogancia

nedoporucujem, nenakupujte u nich

Reakcia obchodu e-kociky

Poprosím Vás aby ste nás v tejto záležitosti kontaktovali. Nemám informácie o tom, aby bola nejaká reklamácia nevybavená. Aby bol nejaký problém s kuriérom. Každá zásielka je totiž poistená na plnú hodnotu obsahu zásielky a ak došlo k poškodeniu počas prepravy, treba to v provom rade ohlásiť u nás a určite sa reklamácia vyrieši. Vzhľadom ale na to, že píšete anonymne, nevieme identifikovať či skutočne ide o nášho zákazníka, prečo ste sa nepodpísali ak došlo z našej strane k pochybeniu aby sme to vedeli riešiť? ďakujem za reakciu.

Ejka

Pridané: 5. novembra 2015

• Veľký výber tovaru aj pekný, no len škoda, že poškodený...
  • Dlhá čakacia doba, nulová komunikácia s obchodom pri reklamácií. Neochota a ignorácia.

Znechutená som s tohto obchodu, viac si určite s tohto obchodu neobjednám . V popise o tovare je úplne niečo iné ako v skutočnosti. Mám tovar doma a môžem sa naň akurát tak len pozerať.

• Áno (3)

Zuzana

Pridané: 17. októbra 2015

• Dobre ceny, pekny tovar a rychle dodanie. Telefonicky som vyber kocika konzultovala s predavackou, respektive rozhodovala som sa medzi tromi a na zaklade mojich otazok som sa napokon rozhodla. Predavacka mi na vsetko vedela odpovedat a dokonca ma upozornila na to, co som si ja pri vyberani kocika vobec nevsimla. takze som rada ze som pred kupou zavolala a poradila sa. Na kocik som sice cakala 10 dni ale oplatilo sa, splna presne moje predstavi o kociku :)
  • dodacia doba 10 dni.

Urcite nakupujem aj nabuduce.

betka

Pridané: 2. apríla 2015

• Reklamovala som kocik, respektive strechu kocika, z mojej strany absolutna spokojnost. Hoci maju na vybavenie reklamacie 30 dni, bola vybavena behom dvoch tyzdnov.

Odporucam.

Milos

Pridané: 14. marca 2015

• Vsetko prislo ako som objednal v stanoveny den.cena dobra a aj kvalita.S reklamaciou nebol problem. aj ustretovost, porozumenie a komunikacia ..nemal som ziaden problem s predavajucim......Odporucam :-)
  • ziadne zle skusenosti

zakupil som tu uz par veci a urcite este aj nakupim...dakujem

Jana P.

Pridané: 5. februára 2015

• všetko ok
  • ?

odporucam.
vsetko ok tovar krasny a ochotna predavcka poradila. uz mam vybraty aj kociar.

Reakcia obchodu e-kociky

Ďakujeme za Vašu reakciu, tešíme sa ďalší nákup.

Zobrazujem 1 - 10 zo 37 recenzií [ 1 ] 2 3 4