Po objednaní tovaru som obdržal súhlasný mail. Potom nasledoval mail s informáciou, kedy môžem očakávať dodávku, čo bolo následne aj splnené. S daným obchodom som komunikoval prvý krát. Som spokojný.

• Proaktívna komunikácia zo strany obchodu
    • Rýchle vybavenie objednávky

V obchode zaregistrovali prijatie platby prevodom v ten istý deň, v ktorý platba dorazila na ich účet. Ihneď mi o tom napísali e-mail a oznámili mi, že objednávka bude v ten istý deň aj odoslaná. Presne to sa aj reálne udialo a objednávku mi ešte v ten istý deň odoslali.

• Rýchla príjemná ochotná obsluha.

Všetko OK.

• Tovar dostupný
    • Rýchle vybavenie obj.

• rychlost

rýchle vybavenie objednávky

Odbornosť, ochota, zákaznícky orientovaný prístup.

Rýchle dodanie tovaru, ktorý bol aj kvalitne zabalený. Expedícia tovaru takmer okamžite po vytvorení objednávky s možným doručením už nasledujúci pracovný deň (nakoľko mi ten termín nevyhovoval, tak som u doručovacej spoločnosti zmenil termín doručenia o 1 deň neskôr). Maximálna spokojnosť. Už to nebola moja prvá objednávka v tomto internetovom obchode. Odporúčam.

Nemám pripomienky

Rýchlo a bezproblemovo tak ako pri objednaní informovaní aj prevzatí tovaru - proste to čo očakavam.

• Rychle dodanie
    • Tovar nebol dodany

absolutne perfektne...aj komunikacia a aj dorucenie

Všetko prebehlo rýchlo, komunikácia na výbornú

• Včasné dodanie

• odbornosť, ochota, ústretovosť

Vsetko super rychlo

Na stránke mali uvedené, že tovar je na sklade a nebol. Objednávky nebola vybavená a čakať mám cca 2 týždne.

• Tovar skladom bol veľmi rýchlo pripravený na osobné vyzdvihnutie o čom som bol vyrozumený mailom. Jediným malým "škrabancom" bola skutočnosť, že som mail mal v spame.