objednané 16.6. a dodané 28.6., takže čo k tomu dodať? Priznávam, že som si už myslela že tovar nepríde a ľutovala som platbu vopred

• Rýchlosť dodávky, tovar v super stave, výborne balenie
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Spolahlivocť

Som spokojný s doručením a celkovým priebehom objednávky tovaru.

Tovar nám bol doručený poškodený, síce nám bola ponúknutá kompenzácia, ale vo veľmi malej výške. Naspäť posielať balík do Českej republiky je nákladné. Nedá sa poslať do SR.

• Žiadna komunikáciea

OBJEDNAL som si hnedý RATAN!!!...a prišla mi len BIELA bazénová fólia s hnedými podstavcami,to je u Vás ratan???!!!Na obrázku, podľa ktorého som ten bazén kupoval(a aj na krabici)je HNEDÝ!!!
    ZIADAM o urýchlenú NÁPRAVU!!!,teda pošlite mi "TELO" bazéna, aké som si OBJEDNAL a ZAPLATIL!!!
    Teda HNEDÝ RATAN!!!
    Ináč sa obrátim na príslušné úrady,aby preverili Vaše podnikateľské aktivity!!!

• Nebol žiadny problém, objednávka dorazila v pohode a načad

• Nemám žiadnu

• Uvádzajú tel. čîsla, ktoré nikto nezdvíha. Zrejme úmyselne.
    • So zákazníkom nechcú telefonicky komunikovať, pritom zákazník chce radu prípadne vysvetlenie k produktu

Určite tento obchod neodporúčam.
    Neochota telefonicky komunikovať. Uvádzajú tel. čísla ktoré sú odpojené.
    Na moju otázku k produktu nikto neodpísal, až keď som im napísal že budem tovar reklamovať, tak až potom mi poslali odkaz na tlačivo s ktorým sa vybavujú reklamácie, s poznámkou, že “telefonická komunikace není potrebná”.
    Išlo len o to, že zákazník chce vysvetlenie k ponúkanému tovaru.

Ok.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• týždeň čakam na tovar a Vy pošlete dotazník spokojnosti na tovar,ktorý ešte nemám?!

• Rýchla dodávka

• Potrebovala som zmeniť dodaciu adresu.Napisali mi že adresa je zmenená ale aj napriek tomu zaslali tovar na starú adresu.az po dohode s dorucovacou spol bola adresa zmenená .Ale inak super

• Super

Rychle vybavenie, skvela komunikacia, tovar dorazil v poriadku a jeho kvalita je dobra.

• Žiadna!!! Arogantný prístup, nikdy viac
    • Arogantný a neochotný majiteľ!!!

Prišiel poškodený tovar a reklamácia zamietnutá!!! Arogantný prístup, nikdy viac. Neodporúčam!!!