• chybaju kable na nete, dlho sa nacitava stranka pri rozsirenom vyhladavani

• V mojom prípade je to že je predajňa v Žiline takže neplatím za dopravu.

• rychlost dodania tovaru
    • zatial žiadne

odporučam každemu !

• komunikacia, da sa dohodnut
    • neprehladny web

• tovar je väčšinou už na druhý deň pripravený k odberu
    • niektorý tovar je dvojmo, a dosť často s rozdielnymi cenami
    • niektoré náhľady na tovar sú uplne chybné, napr. Intel SSD 520 60GB má obrázok počítačky bankoviek ( http://www.ediscomp.sk/produkt/SSD-2%2C5%22-60GB-Intel-520-series-SATAIII-2055159650300/ ). Zatiaľ sa mi ale nestalo, že by nesedel objednaný tovar s popisom na stránke.

• Široký výber, Doba príchodu tovaru, Ceny
    • Webová stránka

• Delenie produktov by mohlo byt podrobnejsie a podla roznych kategorii. Napr. Disky nielen 3,5 2,5 Sata, Sata2 ale aj podla kapacity. To iste plati pri ostatnych produktoch. Je to papracka ale sprehladinilo by to nakupovanie.
    • Tiez su pri niektorych produktoch ine fotky, ale to asi kvoli tomu mnozstvu, ktore obchod ponuka. A nejako to moc nevadi, vsetci vieme ako vyzera napr. disk.

Vsetko tak ako ma byt, nizke ceny, serioznost jednania.

• - rýchlosť
    • - spoľahlivosť
    • - komunikácia so zákazníkom

• je blízko

super

• Nizka cena
    • Rychlost dodania (radovo hodiny)
    • Informovany personal
    • Kamenna predajna v dostupnom centre mesta
    • Mam pocit ze v minulosti ponukali viac tovaru ako je tomu dnes a je velka skoda ze toho neponukaju viac ...za ich ceny by som tam bez obav nakupil aj komplet spotrebnu elektroniku do domacnosti...

Zatial som tam nakupoval mozno 10x v celkovej hodnote cez 2000Eur ...a vzdy maximalna spokojnost...

• veľký výber tovaru
    • výborné ceny

-dobré ceny
    -široký sortiment výrobkov
    -rýchle doručenie tovaru
    -mám ho v blízkosti, možnosť objednaný
    tovar vyzdvihnúť osobne
    -ochotný predávajúci, určite odporúčam
    nakúpiť

• Dobré ceny
    • Málo technických špecifikácií produktov, prípadne parametre celkom chýbajú.

Výborná komunikácia, odpovede na e-mail okamžite, dobré ceny, odborný personál.

• Prístup k zákazníkovi
    • webshop - slabé kategorizovanie produktov, veľmi slabé vyhľadávanie, horšia prehľadnosť oproti konkurencií

Osobný nákup je výborný

• Velmi dobry konfigurator PC,rychlost vybavenia objednavky(asi 4 pracovne dni od vyplnenia objednavky som uz mal postaveny pocitac doma),flexibilita a prijemna komunikacia
    • Niektore komponenty sa museli vymenit napriek tomu,ze boli hlasene ako dostupne

Tento obchod predstavuje vynikajucu volbu,pokial si hodlate postavit(alebo dat postavit)PC podla vasich predstav

• Rychlost a cena

• ak nieco potrebujete rychlo, tak urcite odporucam. maju vela tovau na sklade

• najnižšia cena zo všetkých e-shopov,
    • dovoz zdarma,
    • rýchle vybavenie objednávky.

bezproblémový nákup cez internet

• Dobrá cena
    • Dobrá komunikácia
    • Zatial žiadne

• Že poznám majiteľa, a viem na koho sa obrátiť :) Druhý dovod, rozumné ceny a dobrý výber
    • - komunikacia so zakaznikom
    • - e-shop obsahuje diely ktore ked nie su tak sa jednoducho predajca snazi nedodat miesto toho aby ponukol alternativu a to z vlastnej inciativy... :)
    • - Edis vie dodat skoro vsetko ale na e-shope su oznacene iba urcite diely a polozky. Kto nevie na co sa ma pytat a ze je mozne objednat aj iny tovar tak to jednoducho nebude nakupovat. To bol moj pripad, mozno som si len nevsimol informaciu ze sa to da... :)

Dobry obchod, s mnozstvom tovaru, prijemnymi cenami. Predajcovia vedia poradit, ...ale nie vzdy na to maju cas a chut.. :)

Obchod odporúčam svojim známym..a samozrejme budem aj nadalej nakupovat.. :)

• nemal