• Výborná komunikácia. Nechtiac som počas objednávky urobil chybu, no po telefonáte s predajcom sa dalo všetko vybaviť. Predajca ochotný a milý. Veľmi som pozitívne prekvapený prístupom a reakciou. Jednoznačne odporúčam.

Nie je to ani tak problém obchodu, ale tovar posielajú na Slovensko pomocou ppl.cz (na CZ strane) a pomocou In time zásielky (na SK strane) a práve so službou In time sa v mojom prípade spájajú nie dobré skúsenosti. Popravde neviem, či sa dá využiť iná doprava na SK (nespomínam si) no vybral by som si iný spôsob doručenia ako ppl a následne in time, ale ako som spomínal, toto nie je problém predajcu ale dodávateľa.

• - veľmi rýchle dodanie,
    • - dobré ceny,
    • - dobrá komunikácia.

• ústretovosť, rýchla komunikácia s predajcom, rýchle dodanie

• Komunikacia

• To co pisu ze maju na sklade sa aj na tom sklade realne nachadza na rodiel od mnohych inych internetovych prerdajcov.
    • Mal som v kosiku aj tovar s poznamkou dodanie 2-5 dni a na 3den uz isiel tovar ku mne domov. Cize spokojnost a ocenujem korektny pristup.

• Kupoval som si feratovy set , splnil ucel , kvalita , cena tovaru , rýchle dodanie do 48 hodin , spokojnost

• Čo som potreboval som kúpil.
    • Dodacia doba, týždeň. Udávali že majú všetko skladom a dodanie je do dvoch dní, klamú, aby vás nalákali. Slabší výber značiek.

Reakcia obchodu ECstore.sk

robil ste objednávku večer vo 21.hodinou (23. 7. 2020, 20:49:54). To už nie sme v práci :). Objednávku sme vybavovali ihneď druhý deň - takže v piatok ráno. Prepravcovia trvá doručenie 2 dni.

Bol tam víkend a prepravcovi cez víkend nejazdia, preto tie 2 dni navyše. Určite nikoho neklameme.

S pozdravom a horám zdar
    ECstore.sk

Tovar dorazil za 1 mesiac

Dobre ceny a komunikacia. Co nemali ihned na sklade, o tom telefonicky informovali.

Vyborna komunikacia,promptne vybavene poziadavky

Tovar bol doručený cca za týždeň (o doručovacej dobe som bol vopred informovaný), lezecké laná prišli ešte "horúce" z výrobnej linky :-) ... úplná spokojnosť.

• absolútna spokojnosť

Rychle dorucenie

• Obchod nedoručuje cez zásielkovne, čo je škoda, keď týždeň vopred neviete, kde sa budete nachádzať. Ale ak má člověk v práci ochotných kolegov, tak toto nemusí byť nevýhoda.

• Odborna pomoc

• Pomale vybavenie objednavky
    • Neumerna cena postovneho
    • Obrazky nezodpovedaju produktom

Reakcia obchodu ECstore.sk

děkujeme za recenzi, které naprosto ale nerozumíme.

- máme od Vás objednávku na 196,64 €. V této výši jste měl dopravu ZDARMA.
    - obrázky máme ODPOVÍDAJÍCÍ. Co jste objednal, to jste také obdržel.
    - expedovalo se přesně v časovém horizontu, jak bylo UVEDENÉ na webu.

Lépe to opravdu neumíme. Naopak si myslím, že v této době (koronavir), kdy máme mnohem více objednávek a i přepravci balíků, tak to zvládáme velmi dobře.

Hezký den

Jakub
    ECstore

• Komunikácia

• Všetko čo som objednal prišlo v poriaku a skvelej kvalite.Žiadny problem

• Super komunikácia
    • Rýchle spracovanie