• dobré ceny

• nezistil som

OK

• cena OK

OK

Vsetko doslo ako malo a hlvne rychlo. Dakujem

• rychlost dodania
    • prehladnost pri objednani

vsetko prebehlo OK
    odporucam nakup

• Skvely personal, specificky Tovar, rychle dodanie.
    • Ziadne

Vrele odporucam.

• pohodlie nákupu

doporučujem v prípade že predmetom objednávky je tovar, ktorý poznám

Priebeh objednania a jeho trvanie boli v poriadku, avšak tovar resp. jeho obal bol podľa môjho názoru chránený nedostatočne. S krabicou určite nebolo zaobchádzané "v rukavičkách", javila dosť silné známky ošúchania (nielen rohov) a nie som si istý, či by to bol za tú krátku dobu schopný "zabezpečiť" prepravca). Inými slovami - originálny obal nebol chránený nijak inak (čo je napr. z hľadiska ochrany ŽP v poriadku), no tovar vnútri nemal nijakú výstelku alebo podobné zabezpečenie proti pádu alebo hrubému zaobchádzaniu. Faktom na druhej strane je, že obal nebol narušený, a preto som tovar po krátkom váhaní prevzal.
    Ventilátor bezprostredne po montáži fungoval, takže všetko skončilo - aspoň nateraz - v poriadku.

Reakcia obchodu ECO Technologies s.r.o.

Dobry den, ospravedlnujeme sa za komplikacie. Tovar je vylucne novy a na uvedene pripomienky upozornime vyrobcu, a samozrejme preverime aj balenie tohto vyrobku. Prajeme pekny den a dakujeme za doveru.

Velka spokojnost
    Rychle dodanie

• Tovar som objednala ešte pred 10-timi dňami, jedná sa o klímu a bude mi doručená asi až po lete, mám taký dojem

Reakcia obchodu ECO Technologies s.r.o.

Dobry den, velmi sa ospravedlnujeme, ak sme vas neinformovali. V lete sa mozu vyskytnut take situacie, ze nam obcas meskaju dodavky klimatizacii od dodavatelov pre enormny zaujem. Vacsina riesi klimatizaciu az ked je leto.. Budeme vas informovat ohladom vasej objednavky a upresnime termin dorucenia. Dakujeme za pochopenie.

• Dobrý výber klimatizácií podľa objemu miestnosti.
    • Ochota personálu na predajni v Košiciach.
    • Pri internetovej objednávke sa nedá zadať (vybrať) možnosť montáže s tým, že sa tovar dovezie pri montáži.
    • Montáž bolo potrebné dodatočne dohodnúť telefonicky.

• - prijemný personál
    • - poradili mi pri vybere klimatizácie
    • - Dopravná spoločnosť ... Bol mi expedovaný piatok. V obchode mi povedali že zaškrtli aj sobotu čo bolo výborné a došli sobotu len Hadice :) takže som to prebral pre istotu vsetko az pondelok

- obchod odporúčam

• Rychlost komunikacie a dodania tovaru

No...tovar mi bol doruceny vporiadku a rychlo ale nebol mi dodany drziak internej jednotky. Podla mojho nazoru si mal predajca skontrolovat pred odoslanim tovaru ci je kompletny a vporiadku. Drziak mi dodali po dvoch dnoch. No to uz bol monter prec.

• pružnosť

za tak krátku dobu som tovar nedostala v inom obchode
    ochota personálu

• Rýchle dodanie, profesionalita.
    • Nenašla som.

Odporúčam.

• Ok

Ok

• Široký výber, prehľadné kategórie, detailný popis výrobkov vrátane manuálov a technickyých dát na stiahnutie k dispozícii hneď pri popise výrobku.

• veľmi dobrá ochota zo strany predávajúceho a výborná komunikácia. Maximálna ústretovosť voči zákazníkovi. Odborné poradenstvo
    • zatiaľ žiadne

Odporúčam ho všetkým

• Najnizsie ceny, doprava zdarma, skvela komunikacia, rychle dodanie
    • Ziadne

Urcire odporucam