• Nakúpil som v minulosti, dodali na ďalší deň, nakúpim aj nabudúce. Odporúčam každému!
    • Pomoc pri výbere
    • Široký sortiment
    • Prehľadná webstránka
    • Dostal som praktický darček, ktorý poteší

zatiaľ to bola prvá objednávka tak neviem objektívne posúdiť, ale prvá objednávka bola vybavená rýchlo a dobre

• skusenosti celkom solventne

vyhodne

• Zboží bylo doručeno včas a v pořádku

• Tovar som mala v najkratšej dobe doručený, čo pri vážnom zdravotnom stave som veľmi ocenila
    • š

Tovar urýchlene doručený a vybraný sortiment je úžasný

• Vysoká cena k priemernému materiálu a kvalite

• Rýchle jednanie
    • Primeraná cena

• Je to super len keby to bolo širšie aspoň o 15 cm

Tovar na sklade nedodali ani do 10 dní

Reakcia obchodu TUALMED online zdravotnicke potreby

v čase vytvorenia Vašej objednávky mal tovar, ktorý ste si v našom internetovom obchode objednali dodaciu lehotu 7 pracovných dní. Ďakujeme za Vašu reakciu.

Neviem o žiadnej

• Rychle dodanie na druhy den po objednaní,ochotná a príjemná telefonická komunikácia zo strany obchodu.

• dodacia lehota
    • ochota
    • spokojnosť s dodaným tovarom
    • kvalita
    • zatiaľ nič, a dúfame, že ani v budúcnosti nebude

Nakoľko nemali na sklade konkrétny tovar, ktorý sme si objednali, neposlali automaticky iný podobný tovar. Je to veľmi korektné zo strany obchodu, že nám zavolali, a opýtali sa, či chceme tento podobný produkt za rovnakú cenu, alebo počkáme pár dní, či týždňov, kým dostanú produkt, ktorý sme si pôvodne objednali. Vybrali sme si prvú možnosť, a sme spokojní s týmto produktom.

• Veľmi dobrá komunikácia

• Rychle vybavenie bez akychkolvek problemov.

• Pomalé doručenie

Reakcia obchodu TUALMED online zdravotnicke potreby

po preverení Vašej objednávky na našej strane k pochybeniu nedošlo, nakoľko tovar Vám bol expedovaný v lehote uvedenej pri produkte na našom e-shope. Ďakujeme za Vašu reakciu.

Tím e-zdravotníckepotreby.sk

Nepresvedčili sa alebo zámerne prehliadli poškodenie opierky na stoličke.(Madlo bolo zabalené v neprehladnej folii ?neviem či dodavateľom alebo výrobcom)Zalepil som ju izolačkou aby nedošlo k poraneniu pacienta.

Reakcia obchodu TUALMED online zdravotnicke potreby

poškodenie opierky na stoličke sme prehliadli, nakoľko madlo bolo zabalené výrobcom. Mrzí nás táto nepríjemnosť, tovar máte právo reklamovať. Všetky reklamácie vybavujeme promptne. Vaša reklamácia nám do dnešného dňa nebola oficiálne Vami oznámená.

Tím e-zdravotníckepotreby.sk

Bezproblémová objednávka, bezproblémové doručenie. Rýchle, dostatočne informujúce o stave expedície tovaru.

• Rýchle vybavenie objednávky, komunikácia na úrovni

• Spoľahlivý
  • Čítala som recenziu, že odpovedajú hneď. Sklamanie. U mňa to tak nebolo. Ani na druhý deň neboli schopný prečítať mail objednávky, musela som im zavolať..Keby som si nezavolala, tak neviem kedy by som dostala tovar. Keď si niečo objednávam, to znamená, že to potrebujem hneď a nie o mesiac.

Reakcia obchodu TUALMED online zdravotnicke potreby

po preverení Vašej objednávky sme zistili, že tovar Vám bol doručený do troch dní, tak ako sme mali uvedené na stránke nášho internetového obchodu. Tovar ste riadne prebrali a nevrátili nám ho späť. Veríme, že ste s naším produktom spokojná. Ďakujeme za Váš názor.