• zdravotnícke pomocky vam doručia priamo až domov

Objednávka z domova

• Dobre ceny rýchle dodanie

štandartný postup, objednávka vybavená do týždňa

+ dodacia doba
    - nedodali darček, ktorý som určil

Komunikácia výborná.

• Velka spokojnost a tovar mi bol velmi rychlo doruceni

• rýchle doručenie
  • Ešte som bohuzial nic nedostala moj manzel prisiel z nemocnice a za dva tyzdne nic!!!! Takze uz to ani nebude potrebovat,sme strasne sklamany naco ponukaju taky tovar ked to nemozu dorucit!!!!

Dobrý deň, p. Beňová,

ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za meškanie, ako sme Vám spomínali aj v telefonáte, žiaľ, meškala nám zásielka od dodávateľa, preto Vám dodanie tovaru mešká o 2 dni. Veríme, že manželov zdravotný stav sa bude len zlepšovať a teda tovar nakoniec nebudete potrebovať :-) želáme všetko dobré.

tím e-zdravotnickepotreby.sk

• Velmi ochotny personal a ponuka najpotrebnejsich zdravotnickych pottieb vybornej kvality. Dakujem! Cervenakova Maria

• Rýchlosť dodania

• rychlost cena kvalita

rychla dodavka dobra cena kvalita

• kvalitný tovar za dobré peniaze

• Tovar mi bol doručený veľmi rýchlo, úplne expresne. Som s objednaným tovarom veľmi spokojná. Splnil moje očakávania a bol presne podľa popisu a fotky.

• Ochota, nákup z domu
    • Komunikácia
    • Kvalita
    • Tovar máličko meškal

Palec hore.

• "Opierka chrbta" je bezcenny kus makkeho drotu s lahko uchytenou sietkou, ktora vobec nedrzi potrebny tvar, aby mohla poskytovat aspon nejaku oporu chrbtu. Tento vyrobok by som nechcel doslova ani zadarmo. Teda priblizne 9 eur aj s postovnym som hodil do kosa.

Reakcia obchodu TUALMED online zdravotnicke potreby

ďakujeme Vám za Váš názor. Vami objednaný tovar máme osobne vyskúšaný a zároveň sme dostali aj niekoľko spätných väzieb od zákazníkov, ktorí boli s tovarom takisto veľmi spokojní, takže si nemyslíme, že vyjadrujete objektívny názor na tento produkt. Nie sme si istí, že Vami objednanú opierku chrbta používate správne, preto Vám to radi vysvetlíme. Opierka chrbta má v zadu elastický pás, ktorý sa pripevňuje cez akúkoľvek kancelársku stoličku. Opierka chrbta má slúžiť ako napomínacia pomôcka na narovnanie chrbtice pri sedení. Na pomôckou sa v žiadnom prípade neopiera nasilu celou svojou váhou a nesadá sa na ňu.
    Ako sme Vám písali aj v emaile, produkt máte právo, samozrejme, nepoškodený do 14 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze v plnej sume na Váš účet. Prečo túto možnosť nechcete využiť, to je už otázne. V každom prípade Vám ďakujeme a želáme všetko dobré. S pozdravom tím e-zdravotnickepotreby.sk

• Spokojnosť

Tešili sme sa na tovar, doručenie malo byt do 7 dni, prešli skoro 2 týždne a stále nič nemáme. Platba samozrejme vopred...

Reakcia obchodu TUALMED online zdravotnicke potreby

ďakujeme Vám za Váš názor, avšak, tovar ste si objednali dňa 18.2.2019, zvolili ste platbu bankovým prevodom a v podmienkach na našom eshope máme uvedené, že v tomto prípade sa dostupnosť tovaru ráta až od pripísania platby na náš účet. Vaša platba nám bola pripísaná dňa 25.2.2019, dostupnosť Vami objednaného tovaru je 7 pracovných dní, takže dňa 4.3.2019 je to len 5. deň. Tovar Vám bol už expedovaný, takže ho pravdepodobne máte aj doručený. Prosíme, v prípade akýchkoľvek nejasností nás skúste najprv kontaktovať a radi Vám vysvetlíme podmienky. Ďakujeme a dúfame, že budete s tovarom spokojní.

• Rýchle dodanie tovaru na

môžem si ho aplikovať doma