• prehľadné stránky, dobrý výber
    • dlhšia dodacia lehota, 7 dní je dosť, keď potrebujete zdravotnícke pomôcky urgentne

Reakcia obchodu TUALMED online zdravotnicke potreby

na našom webe e-zdravotnickepotreby.sk máme cez 3000 produktov. Niekedy je ťažké zariadiť aby všetok tovar bol skladom. Antidekubitný matrac ktorý ste si vybrali bol po vypredaní v dostupnosti do 7 dní avšak v ponuke bolo 12 iných matracov s kompresorom , koré boli aj skladom aj zaujímavé vybavením.

ďakujeme za názor
    Tualmed
    www.e-zdravotnickepotreby.sk

• super pomôcka a rýchle doručenie...som spokojná

• bezproblémová komunikácia a dodanie tovaru
    • Ešte neviem ako bude výrobca reagovať na reklamáciu poškodenej súčiastky

Ak by som dostala s produktom aj zreteľný manuál k montáži, som spokojná. Ak by som vedela, že nevojde pod každý typ polohovacieho kresla, zrejme by som tovar nekúpila aj keď je to výborná pomôcka. No a ak by som dostala všetky súčiastky nepoškodené , bolo by to ideálne. Takto idem teraz reklamovať jedno z ovládacích koliesok, ktoré došlo prasknuté , teda nedokážem polohovať stolík na potrebnú výšku.

Reakcia obchodu TUALMED online zdravotnicke potreby

manuál sme Vám zaslali emailom a telefonicky sme Vám to aj oznámili. Nové súčiastky sme Vám zaslali ihneď po Vašom oznámení o poškodení pomôcky a v popise máme presné rozmery vami vybraného lôžkového stolíka..

Ďakujeme za názor
    Tualmed
    e-zdravotnickepotreby.sk

• Super vybavenosť

• rýchle jednanie

• najvyhodnejsie ceny, rychle dodanie

urcite odporucam, najvyhodnejsie ceny

Super!

Doteraz mi nebol doručený tovar,aj keď na stránke majú doručenie do 5 dní...

Reakcia obchodu TUALMED online zdravotnicke potreby

ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi nás mrzí, že dodanie Vami objednaného tovaru pár dní mešká, avšak, ako sme Vás informovali , konkrétny produkt má dodaciu lehotu 7 pracovných dní a samozrejme ihneď, ako to bude možné, Vám zásielku budeme zasielať.

Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme a želáme všetko dobré.

tím TUALMED.

Objednávala som prvý krát, tak zatiaľ spokojnosť aj s rýchlosťou dodania. Ďakujem

Rýchle dodanie. Dnes objednané, zajtra dodané. SUPER.

Velmi rada nakupujem v eShop, nikoho neobťažujem s nákupom ...a kúpim čo momentálne potrebujem

• Rýchle dodanie tovaru
    • Űz 10den a som este stale nedostala tovar

Reakcia obchodu TUALMED online zdravotnicke potreby

ďakujeme za Vašu recenziu. Je nám veľmi ľúto, že dodanie Vami objednaného tovaru pár dní mešká, avšak, ako sme Vás informovali v telefonickom rozhovore, ihneď, ako to bude možné, Vám zásielku expedujeme.

Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme a želáme všetko dobré.

tím TUALMED.

Tovar mi bol dodaný po dvojtýždňovom omeškaní od vopred avizovaného termínu dodania a bol dodaný v použitom stave o čom svedčila aj odstránená fólia z displeja. Tovar som vrátil späť a prvá reakcia od TUALMedu bola, že opodstatnenosť vrátenia do 14 dní mi neuznajú, vzhľadom na poškodený-poškriabaný displej, čoho opravu odhadli na 100 EUR. Dali i z dvoch možnosti si vybrať, a to, že tovar buď mi vrátia späť, alebo mi vrátia späť o 100 EUR menej z ceny tovaru. Cenu tovaru mi po zdĺhavých komunikáciach napokon vrátili celkovo, avšak náklady na spätné odosielanie už nie, darmo to majú uvedené vo všeobecných obchodných podmienkach . Objednať z tohto E-Shopu nikomu neodporúčam!

Vážený pán Zoltán,

ďakujeme za vyjadrený názor. Avšak, k danej veci sme sa Vám niekoľkokrát oficiálne vyjadrili, no urobíme tak opätovne.

O meškaní tovaru ste boli priebežne informovaní, súhlasili ste s počkaním a kompenzáciou vo forme darčekov.

Po vrátení tovaru a odstúpení od zmluvy z Vašej strany sme balíček prekontrolovali a na základe zistených skutočností, že mal daný produkt poškriabaný displej, sme Vás ihneď kontaktovali s fotkami, ktoré zakaždým vyhotovujeme pri balení každého tovaru, aby sme takto predišli nedorozumeniam.
    My si svojich ctených zákazníkov vážime a nevidíme dôvod, prečo by sme im zasielali používaný tovar. Zároveň by sme radi podotkli, že kyslíkový koncentrátor ste podľa Vašich slov v emaile, ktorý ste nám adresovali, používali, aj keď ste vedeli, že ho vrátite späť.
    Napriek tomu, že ste nám okrem používaného produktu nevrátili všetko príslušenstvo, ktoré sme Vám zaslali (konkrétne 1x cievku, ktorú ste použili) a vytvorili ste nám tak škodu okrem spomínanej nosnej cievky aj 100€ na odstránenie vady produktu, ktorú ste spôsobili, sme Vám z našej dobrej vôle vrátili plnú sumu bez náhrady na kompenzáciu škody.

Čo sa týka náhrady za zaslanie tovaru späť z Vašej strany, na základe našich Obchodných podmienok, poštovné náklady sú uhrádzané predajcom len v prípade reklamácie, čo nebol Váš prípad, nakoľko ste odstúpili od zmluvy do 14 dní bez udania dôvodu.

Je nám ľúto vzniknutej situácie. Mrzia nás Vaše emaily, v ktorých od nás žiadate rôzne tovary zdarma a ohradzujete sa kontrolou. Samozrejme máte právo podať podnet, sme pripravení obhájiť si naše konanie, ale tovary zdarma Vám zasielať nebudeme.

Ďakujeme a želáme všetko dobré.

tím TUALMED.

• Výborná komunikace, matrace dodána, tak jak bylo domluveno....doporučuji

Dobrý deň, p. Helča,

ďakujeme za Vašu milú recenziu. Sme veľmi radi, že ste boli s našim produktom aj službami spokojná.

tím TUALMED.

Nadstavec je uvádzaný ako mäkký a preto som si ho objednal. Vôbec sa mi nezdá mäkký, skôr naopak. Je dosť tvrdý, takže jeho charakteristika je zavádzajúca.

Reakcia obchodu TUALMED online zdravotnicke potreby

ďakujeme za Vašu recenziu. Vami objednaný nadstavec na WC je mäkký, ako je uvedené v jeho popise, avšak, samozrejme, vnímanie jeho produktu závisí na subjektívnom názore zákazníka. Je nám ľúto, že nie ste s tovarom spokojný, avšak v takomto prípade máte právo do 14 dní odstúpiť od zmluvy a tovar nám vrátiť späť.

Ďakujeme a želáme všetko dobré.

• Rýchli a spoľahlivý

Dobrý deň, Eva,

veľmi pekne ďakujeme za recenziu. Sme radi, že ste spokojná :)

• Som veĺmi spokojny.

Dobrý deň, Pavel,

veľmi pekne ďakujeme za recenziu. Sme radi, že ste spokojný :)

• Bezproblemove a rychle dodanie

Dobrý deň, Vanda,

veľmi pekne ďakujeme za recenziu. Sme radi, že ste spokojná.

tím TUALMED :)

• úplná spokojnosť s nákupom aj dodávkou tovaru

Reakcia obchodu TUALMED online zdravotnicke potreby

veľmi pekne ďakujeme za recenziu. Sme radi, že ste s našimi produktmi aj dodaním spokojní.