• Skvelý prístup
    • Dobré ceny

Dobrý deň Vám prajeme,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, ktoré nás potešilo a zároveň nás motivuje v našej práci :-)
    Snažíme sa o to, aby sme boli korektným a spoľahlivým pomocníkom pri výbere a kúpe spotrebičov, aby ste sa mohli na nás s dôverou obrátiť.
    Zároveň máme silné prozákaznícke myslenie a sme tu pre Vás či už prostredníctvom telefonického kontaktu, emailovej podpory alebo aj osobného stretnutia u nás v showroome v Bratislave.

Prajeme Vám veľa radosti z nového spotrebiča a ďakujeme za Váš nákup!

Team e-spotrebice

Rýchle vybavenie objednávky.. tovar super...dodanie na 100 %...poskytnutá pomoc pri dodaní až do bytu..chválim a dakujem

Dobrý deň Vám prajeme Evička,

ďakujeme za Vaše slová, vďaka ktorým máme o to väčšiu chuť do práce :-)
    Veľmi sme radi, že ste bola spokojná s našimi službami, aj s rýchlosťou dodania a teší nás, že kuriér Vám bol nápomocný s dodaním tovaru až do bytu.
    Naším cieľom je neustále zvyšovať kvalitu našich služieb a zabezpečiť, aby každá objednávka a nákup spotrebičov prebehli čo najpríjemnejšie. Vaša spokojnosť a pohodlie sú pre nás na prvom mieste.

• Spolahlivy obchod.
    • ustretovy personal

Dobrý deň Vám prajeme,

ďakujeme vám za vaše pozitívne hodnotenie a za to, že ste si vybrali náš e-shop pre nákup spotrebičov. Je pre nás potešením vedieť, že ste boli spokojní s našimi službami a že náš personál bol ústretový.
    Snažíme sa byť spoľahlivým a korektným partnerom pri kúpe a výbere spotrebičov, na ktorého sa viete spoľahnúť. Sme tu pre Vás, či už pri výbere spotrebičov, poradenstve a snažíme si zachovať ľudský a profesionálny prístup.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode. Radi Vás v našom obchode privítame aj nabudúce :-)

Super rychle dodanie, ďakujem

Dobrý deň Vám prajeme,

srdečne ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu :-)
    Spotrebiče, ktoré máme skladom, odosielame expresne rýchlo, aby ste ich mohli doma využívať čo najskôr a sme radi, že sme Vás o tom mohli presvedčiť.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom e-shope.

Team e-spotrebice

Niekolko produktov objednanych, komunikacia 1*, ochota, komunikativnost. Niekolkokrat posunute dorucenie, a ani najmensi problem. Keby v kazdom eshope boli take prijemne a ustretove slecny pri telefone, tak by aj nakupovanie bolo prijemnejsie. Dakujem :)!

Dobrý deň Vám prajeme,

ďakujeme za Vaše pozitívne slová, ktoré nás potešili a motivujú v našej práci :-)
    Snažíme sa byť flexibilní a výjsť Vám v ústrety, pokiaľ je to v našich možnostiach. Sme veľmi radi, že ste spokojný s našimi službami a komunikáciou našich kolegyniek :-)
    Veľmi radi komunikujeme, sme tu pre Vás, či už na telefonickej podpore, emailovej podpore alebo aj osobne v našom showroome v Bratislave.

Prajeme Vám veľa radosti z nových spotrebičov a ďakujeme za Váš nákup!

Team e-spotrebice

• Rychly nakup, dorucenie.

Dobrý deň prajeme pani Janka,

teší nás, že ste bola spokojná s rýchlym nákupom aj doručením :-)
    Kúpa spotrebiča je vždy nákladná investícia a uvedomujeme si, že ho potrebujete mať doma čo najskôr. Preto spotrebiče, ktoré máme skladom, odosielame expresne rýchlo, aby ste ich mali doma čím skôr a mohli ich používať :-)

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode!

• Extrémna rýchlosť dodania

Dobrý deň Vám prajeme,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, ktoré nás potešilo.

Prajeme Vám veľa radosti z nových produktov a ďakujeme za Váš nákup!

Team e-spotrebice

• Vynikajuca komunikacia, rychle dodanie, dokonca ma kontaktovala pani z firmy ohladom zliav no super obchod. dakujem

Dobrý deň Vám prajem pani Jelena,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a hodnotenie nášho eshopu. Sme veľmi radi, že ste boli spokojná s našou komunikáciou a rýchlym doručením. Snažíme sa neustále zlepšovať naše služby a zákaznícka spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou.
    Je skvelé počuť, že naše úsilie o poskytovanie osobných zliav a starostlivá pozornosť venovaná našim zákazníkom boli pre Vás prínosné. Vaša spätná väzba je pre nás cenná a motivuje nás k ďalšej práci s nadšením a záväzkom poskytovať ešte lepšie služby.

• Rýchlosť dodania
    • Komunikácia

Dobrý deň Vám prajeme pán Dávid,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, ktoré nás vždy poteší a motivuje v našej práci :-)
    Komunikácia s Vami je pre nás veľmi dôležitá a zakladáme si na nej. Snažíme sa byť profesionálnym a spoľahlivým partnerom pri kúpe a výbere spotrebičov, na ktorého sa viete spoľahnúť, preto sme tu pre Vás, či už na telefonickej a mailovej podpore alebo osobne v našom showroome.
    Spotrebiče sa snažíme odosielať expresne rýchlo a bez zdržania, aby ste ich mali doma čo najskôr a mohli ich používať.

• Výborná komunikácia obchodu
    • Super prístup a ceny
    • Sme veľmi spokojní a tento obchod odporúčame!!!

Dobrý deň Vám prajeme,

veľmi si vážime, že ste si vybrali náš obchod a ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie!
    Veľmi nás teší, že ste spokojní s našou komunikáciou, prístupom a cenami. Komunikácia je pre nás základom pre profesionálny a vždy individuálny a ľudský prístup.
    Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a teší nás, že sme dokázali splniť Vaše očakávania :-)

• Skvelá komunikácia

Z obchodu volali, či sme si istí, že chceme tie spotrebiče, ktoré sme objednali, keďže je rozdiel v rozmeroch a aj trosky vo farbe. Až keď sa uistili, že všetko sedí objednávky poslali. Dodanie bolo rýchle.

Dobrý deň Vám prajem pani Simonka,

ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a za Vaše slová uznania. Sme radi, že ste ocenili naše úsilie o rýchle dodanie a kvalitnú komunikáciu. Naším cieľom je vždy zabezpečiť, aby ste bola spokojná s nákupom a preto považujeme za dôležité overiť si všetky detaily objednávky, vrátane rozmerov a farebnosti a dizajnu spotrebičov.
    Je pre nás dôležité, aby ste mali presne to, čo potrebujete a aby sa nové spotrebiče hodili presne do Vášho domova. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme radi, že sme mohli prispieť k hladkému a príjemnému nákupnému zážitku.
    Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať.

Prajeme Vám veľa radosti z nových spotrebičov a ďakujeme za Váš nákup!

• rýchle vybavenie

Dobrý deň Vám prajeme pani Darinka,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Spotrebiče, ktoré máme skladom, doručujeme expresne rýchlo, aby ste ich mohli čo najskôr zapojiť a používať :-)

Team e-spotrebice

• dodanie v dohodnutom termine a velmi dobra komunikacia

Dobrý deň Vám prajeme,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, ktoré je pre nás motiváciou v našej práci :-)

Bolo nám poteším zrealizovať a doručiť objednávku k Vašej spokojnosti :-) Na komunikácii si zakladáme, pretože Vás chceme informovať nielen o stave objednávky, ale aj o doručení.
    Ďakujeme za príležitosť dokázať Vám, že pre nás nie ste iba číslo objednávky.

e-spotrebice.sk

• Tovar mal ruske etikety,uvedeno na nom ze vyrobeny v Rusku.Osobne by som to nekupil,keby som vedel o tom skor.

Dobrý deň Vám prajeme,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Varná doska Gorenje GTW641EB podľa preverenia u výrobcu, je vyrábaná vo výrobnom závode Gorenje v Slovinsku.
    Varná doska je určená pre tieto trhy:
    Slovensko, Česká republika, Taliansko, Estónsko, Kazachstan, Litva, Moldavsko, Montenegro, Poľsko, Rumunsko, Rusko, Ukrajina.
    Na výrobnom štítku sú údaje prekladané do jazykov všetkých krajín, kde sa varná doska dodáva. Môžeme Vás ubezpečiť, že na výrobnom štítku je označenie Vyrobené v Slovinsku (Made in Slovenia) a zároveň číselné označenie v EAN kóde definuje krajinu pôvodu varnej dosky číselným označením 383 (Slovinsko).

V prípade otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

Príjemný deň Vám prajeme,

• rychle dodanie

Dobrý deň prajeme pani Majka,

Vaše kladné hodnotenie, nás potešilo :-)

Spotrebiče, ktoré máme skladom doručujeme vždy expresne rýchlo aby ste ich mohli doma používať čo najskôr. Teší nás, že sme nesklamali Vaše očakávania a objednávku sme zrealizovali rýchlo a najmä k Vašej spokojnosti :-)

Ďakujem za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode.

Reakcia obchodu e-spotrebice

ďakujeme za kladnú recenziu , ktorá nás potešila :-)
    Spotrebiče, ktoré máme skladom doručujeme expresne rýchlo, aby ste ich mohli doma používať čo najskôr.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom e-shope.

• Propmtna donaska,
    • Kominikacia s esphopom
    • Rychla donaska

Dobrý deň prajeme,

ďakujeme za Vaše milé hodnotenie, ktoré nás teší :-)

Komunikácia je pre nás veľmi dôležitá a zakladáme si na nej, pretože Vás chceme informovať nielen o stave objednávky, ale aj o dodaní objednávky. Sme radi, že objednávka bola doručená rýchlo a najmä k Vašej spokojnosti :-)

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode.

Spokojnosť

Dobrý deň Vám prajeme pani Monika,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu :-)
    Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná.
    Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode.

• všetko je super

Dobrý deň Vám prajeme,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, Vaša spätná väzba je pre nás veľmi cenná. Sme radi, že Vaša skúsenosť s nákupom u nás bola bezproblémová.
    Naším cieľom je neustále zvyšovať kvalitu našich služieb a zabezpečiť, aby každá Vaša návšteva a nákup boli čo najpríjemnejšie. Vaša spokojnosť a pohodlie sú pre nás na prvom mieste.

dobrá komunikácia

Dobrý deň Vám prajeme,

srdečne ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu :-)
    Teší nás, že ste ocenili našu komunikáciu a starostlivosť o zákazníka. Naším cieľom je, aby ste mali z nákupu u nás vždy dobrý pocit a aby všetko prebiehalo hladko :-)
    Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku a prajeme Vám veľa spokojnosti so zakúpeným tovarom.