• Rýchlosť dodania a najlepšia cena

Dobrý deň prajeme pán Pavol,

teší nás, že ste bol spokojný s rýchlym doručením a aj cenou :-)
    Kúpa spotrebiča je vždy nákladná investícia a uvedomujeme si, že ho potrebujete mať doma čo najskôr. Preto spotrebiče, ktoré máme skladom, odosielame expresne rýchlo, aby ste ich mali doma čím skôr a mohli ich používať :-)

Team e-spotrebice

Bola som prekvapená rýchlosťou v piatok objednané a v utorok som už rúru testovala.
    Za mňa super dúfam rúra svoje opečieme.
    Ďakujem espotrebiče.sk

Dobrý deň prajeme pani Lenka,

veľmi sme radi, že Vám rúra prišla expresne rýchlo a ešte ste ju mohli aj expresne rýchlo doma testovať. Veríme, že budete s rúrou veľmi spokojná a bude spolu s Vami vypekať voňavé dobroty :-)

Prajeme Vám veľa radosti z novej rúry a ďakujeme za Váš nákup!

Team e-spotrebice

• Ústretovosť, promptnosť, ochota, rýchlosť vybavenia objednávky

Dobrý deň Vám prajeme Jozef,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, vďaka ktorému máme o to väčšiu chuť do práce :-)
    Teší nás, že ste bol spokojný s našimi službami a rýchlosťou vybavenia objednávky.
    Naším cieľom je neustále zvyšovať kvalitu našich služieb a zabezpečiť, aby každá objednávka a nákup spotrebičov prebehli čo najpríjemnejšie. Vaša spokojnosť a pohodlie sú pre nás na prvom mieste.

Ďakujeme, že ste si vybrali náš obchod a za Vašu prejavenú dôveru.

• rýchla reakcia

Dobrý deň Vám prajeme pán Tibor,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu :-)
    Spotrebiče, ktoré máme skladom, odosielame expresne rýchlo, aby ste ich mohli doma využívať čo najskôr a sme radi, že sme Vás o tom mohli presvedčiť.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom e-shope.

• Rýchlo , spoľahlivo,cenovo výhodné

Dobrý deň prajeme pani Monika

Vaše kladné hodnotenie, nás potešilo a ďakujeme zaňho :-)

Spotrebiče, ktoré máme skladom doručujeme vždy expresne rýchlo, aby ste ich mohli doma používať čo najskôr. Teší nás, že sme nesklamali Vaše očakávania a a boli ste spokojná s realizáciou nákupu ako aj našimi cenami :-)

Ďakujem za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode.

e-spotrebice.sk

Dobrý deň Vám prajeme,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Spotrebiče, ktoré máme skladom, doručujeme expresne rýchlo, aby ste ich mohli čo najskôr zapojiť a používať .
    Teší nás, že sme nesklamali Vaše očakávania a objednávku sme zrealizovali rýchlo a najmä k Vašej spokojnosti!

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode. Radi Vás v našom obchode privítame aj nabudúce :-)

• rýchlosť dodania
    • prispôsobenie času doručenia
    • kuriér mi doniesol spotrebič až k vchodu do bytovky

Dobrý deň prajem pán Michal,

ďakujeme za Vaše motivujúce hodnotenie :-)

Chceme byť profesionálnym partnerom, na ktorého sa môžete obrátiť pri kúpe spotrebičov a preto ,ak je to možné je pre nás dôležité poskytnúť Vám individuálne služby. Sme radi, že náš kuriér Vám pomohol ako bolo potrebné. Teší nás, že ste bol s našimi službami spokojný :-)

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode.

Príjemný deň,
    e-spotrebice.sk

• rychle vybavenie objednavky

Dobrý deň Vám prajeme,

srdečne ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu :-)

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom e-shope.

Team e-spotrebice

Obchod úplne v poriadku,pani mi volala hneď večer a dohodli sme si presný dátum doručenia, tak ako to mne vyhovuje a tak mi to aj poslali,takže super

Dobrý deň Vám prajeme Jarmilka,

teší nás Vaše pozitívne hodnotenie, za ktoré Vám veľmi ďakujeme!
    Sme veľmi radi, že ste bola spokojníá s našou komunikáciou a že sme dokázali prispôsobiť doručenie spotrebičov podľa Vašich potrieb. Pre nás je dôležitá spokojnosť každého zákazníka a snažíme sa poskytnúť najlepšie možné služby.

Prajeme Vám veľa radosti z nového spotrebiča a ďakujeme za Váš nákup!

• rýchlosť, cena tovaru

žiadne

Dobrý deň prajeme pán Peter,

teší nás, že ste bol spokojný s rýchlym doručením a aj cenou :-)

Team e-spotrebice

Výborná komunikácia a dodatočná zlava po zaplatení a ukončení objednavky, vo forme vrátenia časti peňazí na účet, čo sa mi stalo prvýkrát.

Dobrý deň Vám prajeme pán Michal,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a za to, že ste si pre Vašu kuchyňu vybrali spotrebiče z nášho e-shopu.
    Sme veľmi radi, že naša komunikácia a riešenie poskytnutia dodatočnej zľavy, ktorú sme mali počas vianočných výpredajov, sa stretli s Vašou spokojnosťou. Naším cieľom je nielen ponúknuť kvalitné produkty, ale aj zabezpečiť, aby každý nákup u nás bol pre našich zákazníkov príjemným a výnimočným zážitkom.

Prajeme Vám veľa radosti z nových produktov a ďakujeme za Váš nákup!

Team e-spotrebice

• Výborná komunikácia s operátorom, ochota, rýchle a presné informácie

Dobrý deň Vám prajeme pán Jozef,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, ktoré nás vždy poteší a motivuje v našej práci :-)
    Komunikácia s Vami je pre nás veľmi dôležitá a zakladáme si na nej. Snažíme sa byť profesionálnym a spoľahlivým partnerom pri kúpe a výbere spotrebičov, na ktorého sa viete spoľahnúť, preto sme tu pre Vás, či už na telefonickej a mailovej podpore alebo osobne v našom showroome.

Team e-spotrebice

E spotrebice rozhodne doporucujem.Ustretove promptne jednanie.A chladnicka funguje na 100%. Sme spokojni

Dobrý deň Vám prajeme,

sme veľmi radi, že ste spokojní s chladničkou, ktorú ste si u nás zakúpili a teší nás, že chladnička spĺna Vaše očakávania.
    Naším cieľom je ponúkať kvalitné produkty a ústretové služby a preto je Vaša spätná väzba pre nás dôležitá a ďakujeme za ňu!

Vrelo odporúčam.
    Keď nám prišiel kuchynský dres, trošku iného odtieňu, ako sme si predstavovali-bez problémov a v ústrety sme si ho vedeli vymeniť za druhý.

Dobrý deň Vám prajeme,

ďakujeme veľmi pekne za Vaše odporúčanie a pozitívne hodnotenie, ktoré nás teší :-)
    Sme radi, že ste boli spokojní s našim prístupom k výmene kuchynského drezu. Chápeme, že niekedy sa farba produktu môže líšiť od očakávaní a sme radi, že sme našli riešenie, ktoré Vám vyhovovalo.
    Veríme, že nový drez bude skvelým doplnkom Vašej kuchyne.

Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať.

Team e-spotrebice

• vyborna komunikacia s eshopom
    • sortiment
    • ochotny dopravca

Dobrý deň Vám prajeme Tomáš,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, vďaka ktorému máme o to väčšiu chuť do práce :-)
    Veľmi sme radi, že ste bol spokojný s našou komunikáciou, cenou a teší nás aj ochota kuriéra pri dodaní tovaru.

Ďakujeme, že ste si vybrali náš obchod a za Vašu prejavenú dôveru.

Team e-spotrebice

Ústretovosť, rýchle vybavenie a doručenie

Dobrý deň Vám prajeme,

ďakujeme vám za vaše pozitívne hodnotenie a za to, že ste si vybrali náš e-shop pre nákup spotrebičov. Je pre nás potešením vedieť, že ste boli spokojní s našimi službami.
    Snažíme sa byť spoľahlivým, korektným a ústretovým partnerom pri kúpe a výbere spotrebičov, na ktorého sa viete spoľahnúť.
    Spotrebiče, ktoré máme skladom, odosielame expresne rýchlo, aby ste ich mali doma čím skôr a mohli ich používať.

Team e-spotrebice

• Komunikácia s obchodom na výbornú a expresné dodanie tovaru

Dobrý deň Vám prajeme,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a hodnotenie nášho eshopu.
    Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s našou komunikáciou a rýchlym doručením. Snažíme sa neustále zlepšovať naše služby a zákaznícka spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou. Spotrebiče, ktoré máme skladom, odosielame expresne rýchlo, aby ste ich mali doma čím skôr a mohli ich používať :-)

• Ŕýchle dodanie

Dobrý deň prajeme pán Karol,

teší nás, že ste bol spokojný s rýchlym doručením :-)

Team e-spotrebice

• Veľmi rýchle dodanie, skvelá komunikácia ako s e-shopom tak aj s kuriérom, všetko prebehlo v úplnom poriadku, výhodné ceny a akcie

Dobrý deň Vám prajeme pani Nikolka,

ďakujeme za Vaše slová, ktoré nás motivujú v našej práci :-)
    Veľmi sme radi, že ste bola spokojná s našimi službami, aj s rýchlosťou dodania a teší nás, že kuriér Vám bol nápomocný a že všetko prebehlo v poriadku.

Ďakujeme, že ste si vybrali náš obchod a za Vašu prejavenú dôveru. Prajeme Vám krásne vianočné sviatky!

Team e-spotrebice

Dokonalý servis a rýchle doručenie.
    Vrelo odporúčam

Dobrý deň Vám prajeme Anzhelika,

srdečne Vám ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie!
    Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a budeme sa aj naďalej snažiť poskytovať Vám len tie najlepšie služby. Tovar, ktorý máme dostupný skladom, expedujeme skutočne veľmi rýchlo, aby ste ho mohli doma čo najskôr používať.