rychle dorucenie

- velmi rychle dodanie tovaru
    - dobra komunikacia zo strany obchodu
    - nakupujem tu rad a pravidelne

• V jednom obchode široký sortiment výrobkov.

Extra rychle dodanie
    Tovar maju vzdy skladom (ak aj nahodou nie, vedia ponuknut vhodnu alternativu - super, palec hore)
    Nakupujem tu pravidelene uz roky
    Vzdy vyborna komunicia zo strany obchodu
    Tovar v balikoch vzdy perfektne zabaleny

Pri objednávaní tovaru mám len pozitívne skúsenosti.

ok100%

expresne

Vyhody - rychlost dodania.
    Vzdy skvela komunikacia
    Kvalitny tovar.
    Nakupujem tu pravidelne.

S obchodom som maximále spokojny tovar mi bol doručený včas,perfektne zabalený. Ja mu osobne udelujem pochvalu.Takto by mali vyzerať služby v celej Euroópe.

• Extra rychlost dorucenia
    • Vyborna komunikacia
    • Komunikacia emailom aj SMS
    • kvalitny tovar
    • nakupujem tu pravidelne

• Rýchle dodanie,
    • Dobre ceny

• Veľmi rýchla reakcia a dodávka

Tovar bol doručený v krátkom termíne a požadovanej kvalite

• Dohodnuty termín bol dodrzany

Objednal som si záložný zdroj,mali ho na stránke v ponuke, uprednostnil som tento eshop kvôli dobrej ponuke, neskôr ma vyrozumeli,že oni ho na sklade nemajú,že mám čakať. Včera mi došiel mail,že tovar na sklade je,poslali mi na tovar link,aby som urobil novú objednávku, ale tovar bol iný aky som chcel a čo ma dostalo cena bola o cca 150 e vyšia .Dodnes tento tovar ktorý som si objednal na stránke ponúkajú a pritom to nie je pravda.Toto je ZAVÁDZANIE ZÁKAZNÍKA!!! Chápem čo sa deje na Ukrajine, ale týto naši obchodníci mi prídu ako nenažranci....Keď tovar nemám, tak ho neponúkam a keď si tovar objednám za 150e určite nechcem zaň zaplatiť 300e. Jedným slovom KLAMSTVÁ A ZAVÁDZANIE .

Reakcia obchodu DTelektronik

Dobry den,

dakujeme za Vasu recenziu, je pre nas dolezita, pomaha nam v dalsom skvalitnovani nasich sluzieb. Dovolte nam vyjadrit sa k nej a uviest popisovanu situaciu na pravu mieru.
    Pri tovare, ktory bol objednavany, bola uvedena dostupnost - Vypredane. Bezodkladne sme so zakaznikom komunikovali a snazili sa ponuknut alternativny tovar, ktory je aktualne skladom, pripadne ci si praje pockat na povodne objednay tovar. Zakaznik si neprial cakat niekolko tyzdnov az cez mesiac, kym by sa tovar opat naskladnil. Priblizne o tyzden sme naskladnili podobny tovar, ktory do znacnej miery splnal technicke parametre povodne objednaneho tovaru, no jednalo sa o inu znacku, od uplne ineho vyrobcu, vo vyssej kvalitativnej triede a tomu zodpovela aj o cosi vyssia cena, ktora bola len o cca 30 € vyssia (nie o spominanych 150 €). S dobrym umyslom sme teda kontaktovali zakaznika, ze sme naskladnili spominany alternativny tovar a ci si ho nepraje zaslat namiesto povodne objednaneho. Zial, obdrzali sme odpoved vo forme tejto recenzie.
    Mrzi nas vzniknuta situacia, no zial, v realnom svete prichadza aj k takymto situaciam. V kazdom pripade radi uvitame kazdy navrh, ako by sa dala vzniknuta situacia vyriesit inak.

S pozdravom a prianim prijemnych sviatkov DTelektronik.sk

• O každom kroku ma informujú SMS
    • Veľký výber
    • Dobré ceny

Nakupujem tu už roky, bez problémov.

• rychlost dorucenia
    • komunikacia
    • siroky sortiment

Urcite sa sem vratim

objednavane 2x, prvy raz sa ani neunuvali po vyse mesiaci mi oznamit, ze tovar nie je dostupny,objednavane v 11/2022, ze bude dostupne 24.12.2022, pred koncom roka som objednavku zrusil... teraz zvysili za konkretny tovar cenu, ale znova nie je dostupny... takze nic som nezakupil, iba objednal...nic mi neprislo...

Reakcia obchodu DTelektronik

Dobry den,

Bezodkladne po prijati Vasej objednavky sme Vas informovali, ze produkt je aktualne vypredany a predpokadany termin jeho opatovneho naskladnenie je priblizne po 23.12 (nie 24.12 ako uvadzate). Informovali ste nas, ze si prajete pockat. Dna 27.12 ste nas infomovali, ze si prajete objednavku zrusit, kedze tovar sa nam do toho datumu stale nepodarilo naskladnit. Tovar nam dodavatel naskladnil az v novom roku (no zial uz aj v novej cene - o kusocek vyssej). V dobrom umysle sme Vas kontaktovali, ze tovar je opat dostupny a keby ste mali este zaujem, mozete si nan vytvorit objednavku.

S pozdravom DTelektronik.sk

• Extra rychle dorucenie zasielky
    • Spolahlivy obchod
    • Nakupujem tu pravidelne
    • Vzdy vyborna komunikacia so zakaznikom

ziadne