• Akciová cena, rýchle doručenie
    • Darčekova kazeta bola poškodená - vzhľadom k tomu, že takýto dráhy alkohol chcem darovať, tak Som sklamana z toho, že čo mi poslali. Nabudúce si kúpim radšej inde takýto dráhy alkohol.

Obchod ma sklamal - už tam nebudem radšej nakupovať, ab som sa vyhla sklamaniam.

Reakcia obchodu Drinkcentrum.sk

Dobrý deň prajem,

ľutujeme, že ste mali nepríjemnú skúsenosť s našim obchodom a že darčekové balenie, ktoré ste od nás obdržali, bolo poškodené. Rozumieme, že takáto situácia môže spôsobiť sklamanie a nepríjemnosti, najmä ak išlo o darček pre niekoho blízkeho.

Chceli by sme zdôrazniť, že nám na našich zákazníkoch veľmi záleží a sme odhodlaní riešiť akékoľvek problémy, ktoré môžu počas nákupného procesu vzniknúť. Bohužiaľ, bez Vášho upozornenia na problém sme nemohli konať a snažiť sa situáciu napraviť.

Chápeme, že táto skúsenosť mohla ovplyvniť Vaše vnímanie nášho obchodu, ale veríme, že nám dáte šancu ukázať Vám, že Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

S úctou,

Pavol
    Tím Zákazníckeho Servisu
    Drinkcentrum.sk

• Veľký výber,

• Velmi rychle spracovanie a dorucenie objednaneho tovaru

• Rýchlosť vybavenia, prijateľná cena.

Neviem.

široky vyber

• Doručenie na druhý deň
    • Doručenie nebolo v dohodnutý termín - obchod nezaregistroval údaje v poznámke ani po telefonickom dohovore

Reakcia obchodu Drinkcentrum.sk

Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Chceme sa ospravedlniť za prípadné nepríjemnosti spôsobené skorším doručením Vášho balíčka. Naším hlavným cieľom je zabezpečiť, aby boli Vaše objednávky doručené včas a v najlepšej možnej kondícii. Vychádzajúc z našich skúseností, sme sa rozhodli radšej odosielať balíčky ihneď po ich spracovaní, aby sme minimalizovali riziko oneskorení, ktoré môžu byť spôsobené externými faktormi mimo našej kontroly.

Rozumieme, že v niektorých prípadoch môžu naši zákazníci preferovať doručenie na konkrétny deň. Preto by sme chceli zdôrazniť, že doručenie na žiadaný dátum si je možné individuálne dohodnúť priamo s prepravcom. Po odoslaní balíčka z našich priestorov sme pripravení poskytnúť vám všetky potrebné informácie, aby ste sa mohli s kuriérskou službou dohodnúť na najvhodnejšom termíne doručenia.

Zároveň si berieme Vašu pripomienku k srdcu a budeme pracovať na zlepšení našich procesov, aby sme lepšie vyhoveli špecifickým požiadavkám našich zákazníkov. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, pripomienky alebo potrebujete asistenciu, neváhajte nás kontaktovať.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za akékoľvek nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie.

S úctou,
    Pavol
    Zákaznícka podpora Drinkcentrum.sk

Dobre ceny, Rychly dodaci cas.

• rýchlosť, pestrá ponuka

Tu som našla, čo som prácne hľadala. Majú veľmi veľký výber aj s popisom a to sa mi rátalo. Preto som kúpila aj to, čo som pôvodne kúpiť nechcela.Tovar bol perfektne zabalený,aby sa nič nerozbilo. Som veľmi spokojná.

Maximalna spokojnost.
    Dusan

• rýchlosť

• Rýchlosť

Opäť perfektné

Veľmi rýchle dodanie

• Všetko v poriadku

• Tovar veľmi dobre zabalený, prišiel nepoškodený a nerozbity
    • O žiadnej neviem

• Široký sortiment
    • Dobré ceny
    • Perfektne a bezpečne zabalené fľaše
    • Darček k objednávke potešil

• Perfektne zabalene, ceny super, rychle dodanie

• Rýchle vybavenie

• Rychlosť,